• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.31

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Z úkolové serie "duch zvířat" padnou dohromady čtyři plyšáci; puma, had, medvěd a orel. Jsou k něčemu dobré, přímo ve hře?? A mají ty zvířata použitelné v úkolu zvířecí cirkus, taky nějaké využití, než jena jako předmět k úkolu?
 

DeletedUser

Guest
prijmy mou omluvu myslel jsem celou dobu zviratka s ukolu putujici cirkus tak stemahle nevim promin
 
fajn...

Snad někdo na cosi přišel a prozradí. Už jsem viděl že někteří "jezdí" na orlech. Jestlit o otevře nějakou práci anebo to cosi posílí, to se uvidí. Splnil jsem sám na různých světech dva z těch úkolů a ty "záverečné texty" jsou takové záhadné, že v tom cosi čuju. Doufám, že splnění jednoho úkolu z té serie, nevyruší ten předchozí.
 

DeletedUser

Guest
Bouzel Poker nedomysleli :( Jak zabranit lame (napr. Scootty) aby nelezl ke stolu? Krasne si hrajeme .. Je nas tam pet lidi .. Prijde vsemocny Scootty a hru uplne pokazi .. Kazdou hru hodi v prvnim kole all in a mysli si jakej je king .. Chtelo by to aby zakladatel stolu mohl lidi vyhodit nebo bloknout! ... Nerikam ze sam nejsem lama, ale kazit takhle hru, to fakt neni moje .
 

DeletedUser

Guest
Zdarec Pendo,
já to ted dělám taky, ale neboj, až se bude hrát o skutečné herní peníze, žádnej scooty už tam jentak nevleze ... A když jo, prachy mu dojdou.. Jednou.. Přinejhorším za tebou přijedu a vyrazíme spolu na lov Scootyho.. :) Myslim Real:D
 

DeletedUser

Guest
O realny prachy na westu budu mit strach :D A hon by sme mohli dat :D Kort kdyz vim jakej ses korbič :D
 

DeletedUser

Guest
Prej korbič :-D No to je jedno.. :D

Mj. Tak vám lidičky nevím, ale ty řemesla mě vůbec nebaví, ještě jsem na žádným světě ani s ničím nezačal, a kupodivu se mi ani nechce..
 
Prej korbič :-D No to je jedno.. :D

Mj. Tak vám lidičky nevím, ale ty řemesla mě vůbec nebaví, ještě jsem na žádným světě ani s ničím nezačal, a kupodivu se mi ani nechce..

To má pomalý náběh, nejde to skoulet hned, až se to více rozroste, pak uvidíš že to má cosi do sebe. Vybereš si řemeslo, dáš se do party s dalšími třemi hráčemi kteří si vybrali ostatní řemesla. Pak si věci vyčenžujete a hned máte více produktů, aniž by jste si konkurovali ve shánění. Vyrobíte si co je třeba a je z vás fantastic four.
 

DeletedUser

Guest
Abych ti řekl pravdu, nemám zájem o vyrábění nějakých kravinek, to raději budu klasicky vydělávat peníze a budu nakupovat to, co pro mě bude mít přínos. Ale lítat jako vůl a hledat uhlí, kůži s kamením, to je ztráta času.
 

DeletedUser

Guest
Tak porazit ty all in krále neni až takový problém :) Stači si počkať na silnú kartu a potom mu to natrepať kedže on hra so všetkými kartami :) A ak by to nezabralo tak určite zaberie hra o prachy
 

DeletedUser9890

Guest
nejlepší je když seš na koncu hry máš nejblbější karty dáš all in a oni to vzadajou :D
 
Co se týká lítání po mapě,není to až tak krutý,večer se někam pošlu a ráno tam jsem.Udělám co je třeba,a můžu jít do práce,do školy apod no a příjdu zase k hotovýmu.
Nikdy jsem nepředpokládal,kam se hra bude ubírat,ale fakt je ten,že mám narvanej ruksak vším možným až .až.Takže se pro začátek nemusím v podstatě zdržovat.
 

DeletedUser

Guest
Mě se řemesla velmi líbí, prodejem dortíků jsem si vydělal už tak 20k :) Jediná věc, co mi na nich vadí je to, že je zatím tak málo užitečných předmětů :(
 

DeletedUser11313

Guest
Výpočet poškození v duelu

Hned po update 1.31 jsem měl podezdření, že se změnil výpočet poškozen v duelechí a skutečně je tomu tak. Mám sice málo vstupních dat, ale již teď mohu zodpovědně prohlásit, že se minimálně změnil bonus při zásahu do ramene a při zásahu do hlavy (proti ruce). Nemohu vyloučit, že se též změnil vliv houževnatosti a reflexů (tam není problém to dopočítat), ale vypadá to i na další změny (charizma-přesnost-uhýbání).
Protože se jedná o zásadní změny ve hře, považoval bych za korektní, kdyby dal provozovatel hry tuto skutečnost hráčům na vědomost. Tímto vyzývám support, aby vznesl v tomto směru dotaz na patřičná místa.
Pokud změny ve výpočtech duelů uskutečněny nebyly, bude nutno změnit základy algebry - konkrétně ve sčítání, násobení a v dělení ( 1*1,15 = 1,5 atd...)
 

DeletedUser9990

Guest
Duely mi přijdou stále stejné,když samozřejmě nepočítám + bonus z vyrobených produktů.
 

DeletedUser

Guest
Rovnaké produkty

Na tie náhodné produkty na kupcovi som sa silno tešil. No teraz sa to nejako začína obracať. Že prečo? Od update vám napíšem produkty, ktoré som našiel :radní: :
Srp 3x
Malé kladivo 7x
Neopracovaný smaragd 1x
Veľké kladivo 4x
Elixír 2x
Vychádzková hůl 1x
Kůže z pumy 1x
Vlajka únie 2x
Zlatá figurka 1x

Tie produkty ma už vytáčajú... Nie je nález náhodou určený miestom práce? ::O: Kvôli týmto produktom som si dal prémium na nález, ale vôbec sa mi to neoplatilo!

Wesťákom zdar!:střelec:
 

DeletedUser6989

Guest
Na tie náhodné produkty na kupcovi som sa silno tešil. No teraz sa to nejako začína obracať. Že prečo? Od update vám napíšem produkty, ktoré som našiel :radní: :
Srp 3x
Malé kladivo 7x
Neopracovaný smaragd 1x
Veľké kladivo 4x
Elixír 2x
Vychádzková hůl 1x
Kůže z pumy 1x
Vlajka únie 2x
Zlatá figurka 1x
...
Wesťákom zdar!:střelec:
Já našel i tequillu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru