• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.31

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dotaz, nemáte někdo vyzkoušené, jestli je možné použít takříkajíc v jednom kole současně dva použitelné výrobky?
Například fazolky se slaninou (Uhýbání: +15, Síla úderu: +15) + marmeláda (Přesnost: +15, Střílet: +15)

neni to mozne muzes pouze jeden pouzitim toho druheho automaticky konci platnost toho prvniho
 

DeletedUser7836

Guest
Keď budeme vedieť kedy update nahrajú dozviete sa to v oznámeniach.
Ďalší kto sa nato spýta dostane kartu.
 

DeletedUser

Guest
>Old Cadger: mluvis tady o variabilite a pak se ti nelibi urcite slozeni receptu ... muzes si vybrat bud nebudes delat recepty, nebo nebudes expit, nebo si tyhle nepatricne ingredince budes stahovat z trhu a neboj, on ti je tam nekdo za 'primerenou' cenu doda .. je to jen na tobe zda si zvolis lepsi nebo zabavnejsi moznost :-)

Kdybys četl celý můj text, tak bys věděl, že si nestěžuji na to, že to tak je. KDYBY všichni hráli poctivě, byl bych dokonce mezi prvními, kdo by produkty ze špatných prací jako základ dobrých předmětů uvítali (mj. z důvodů, které ty uvádíš). JENŽE takový systém velmi nahrává mulťákům. Předměty z prací s vysokou obtížností je těžší a nebezpečnější získávat z multiúčtů, proto si myslím, že by to lidi tolik nemotivovalo zakládat si je.
 
Na Facebooku vyšlo hlášení že update míří zítra do:
- Francie
- Španělska
- Turecka
- Maďarska
- Dánska
- Polska
Snad se tedy dočkáme i my ;-)
 

DeletedUser

Guest
Taky se vám nezdá:
"hráči se mohou vzdáleně přihlásit k bitvám o spojenecké (vlastní) pevnosti"
I teď je dobýt pevnost dost složitý. Tedy pokud to není špatně formulované a nemyslí se tím i útok vlastní aliance, ale i tak se mi to zdá docela unfair.
 
predpokladam, ze se mysli prihlaseni do obrany a moznost rekrutu ci nastaveni topicu, bez nutnosti tam fyziky bezet rovnou ... a prihlaseni jeste neznamena ucast
 

DeletedUser

Guest
ano funguje to tak na bete to uz je muzete se prihlasit o bitvu o pevnost ale nemusite byt u penosti ale abyste se ucastnili pevnosti - bojovali musite byt u pevnosti
 

DeletedUser

Guest
Tak můžu se přihlásit z dálky ale musim tam být ? Co to znamená
 

DeletedUser

Guest
Já budu kovář ale budu ještě muset dlouho přemýšlet co budu dělat jestli bajonet 25-75 + poškození nebo na výrobu lehčí polish stone
 

DeletedUser

Guest
krtku nerad ti beru iluze ale na bajonet si chvili pockas :D a na polish jeste dele :D potrebujes na to 450 bodu :D a ver mi to bude dlouho nez na nej dostanes :D
 
Bajonet příjde relativně brzo, na leštidlo si počká, pokud ještě bude hrát. Ale neber mu iluze, update ještě nepřišel, tak ať se zatím alespoň těší.
 

DeletedUser

Guest
Jakej bajonet :D Vubec nevim ani co budu a by tu uz delate budoucnost jasnou veci ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru