• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149
pochopil jsem dobře že tedka jsou každý den 4x opakovatelné úkoly v salonu, kde stačí odmakat 30 minut? a toto se staví na úroveň úkolů ve waupeeho městečku kde musí člověk donýst ne zrovna levný suroviny nebo odmakat za jeden úkol 4 hodiny? :) Dotedka sem oddřel přes 900 opakovatelných úkol. každej den sem chodil do waupeeho městečka a plnil časovky a kupoval produkty. a oni to tedka takle schoděj stupidníma jednoduchejma úkolama, který sou zadarmo?

takove veci te vetsinou nastvou jen jednou, po druhe uz budes nad veci a neprekvapite to
 

DeletedUser

Guest
pochopil jsem dobře že tedka jsou každý den 4x opakovatelné úkoly v salonu, kde stačí odmakat 30 minut? a toto se staví na úroveň úkolů ve waupeeho městečku kde musí člověk donýst ne zrovna levný suroviny nebo odmakat za jeden úkol 4 hodiny? :) Dotedka sem oddřel přes 900 opakovatelných úkol. každej den sem chodil do waupeeho městečka a plnil časovky a kupoval produkty. a oni to tedka takle schoděj stupidníma jednoduchejma úkolama, který sou zadarmo?

jsou tam sice 4 úkoly s craftovacim 5 (jednou za 48hodin) ale "pokaždé" jiné, někdy budeš pracovat někdy to chce produkty, prostě a jednoduše ne vždy to budeš moc splnit pokud nemáš postavu která je schopna dělat všechny práce
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s tebou.Když jsem začal bylo tu plno luxusních lidí které sem velice rád poznal..teď je tu minimum a kdo neplatí tu pomalu nemá nárok.To je jako česká politika.Nejdřív dostanou moc a pak ji chtějí víc a víc...a nemohou přestat

nechápu, proč sem taháš českou politiku.... update připravovali Němci a ti měli u této hry moc od začátku, protože tu firmu vlastní. my, ty a všichni ostatní jsou pouze jejími zákazníky.
 

DeletedUser

Guest
Já osobně Innu gratuluji. Tato akce jim zvýší příjem z nugetů nejméně na čtyřnásobek, zatímco s klesajícím počtem hráčů ještě klesnou náklady. Vůbec se nedivím, že otevřeli tuto pandořinu skříňku.
 
kdo máte spojení na inno (na někoho kdo má takovéto výmysli na starosti) tak jim prosím řekněte aby zpoplatnili přístup do hry.. budou hodně vydělávat... a pokud jim to nebude stačit tak můžou zpoplatnit akce ve hře.. (třeba 1 zadání práce =1 nuget?)
 

DeletedUser13514

Guest
Ale no tak :) kdo nechce platit, nemusí. Dá se to hrát i bez premia (i když pomaleji, ale toto snad nejsou závody, ale hra). Jak už tu bylo kdysi psáno, jsou hry, kde si bez placení skoro ani neškrtneš. InnoGames je firma, ne charita. A firmy musí vydělávat. Kdo zaplatí, tak část z jeho peněz jde i na to, aby i neplatiči mohli v klidu hrát :) A vyčítat těm, co do hry dávaj prachy, že mají něco lepšího? Však když něco dám, tak chci i něco dostat. Nikdo nebude dávat prachy zadara, jen proto, aby byl na tom stejně jako ti, co neplatí. Nechceš platit, neplať. Chceš platit, zaplať. Jak jednoduché...
 

DeletedUser14966

Guest
Nezlobte se na mě, ale to co nahráli je hnus, hnus, hnus. A příště by všechno mohli udělat ještě mnohem menší, abychom si brali na to lupu. A čím více uzavíratelných oken tím asi lépe :D

Jinak INNU přeji mnoho spokojených zákazníků :D
 
duchu v tom případě by inno mohlo zavést 2x větší denní bonus pokud si zaplatíš prémko speciálně na to.. tím by také mohli vydělat...

nebo teď mě napadá že by mohli udělat za nugetový příplatek i když budeš off aby se ti panáček hýbal v bitvě (předem si nastavíš klikáním kam půjde a vždy po dokončení jednoho místa to půjde na další atd.. ) to by mohli...
 

DeletedUser

Guest
Ten "update" je opravdu strašný, měli jste to nechat tak jak to je.
 

DeletedUser15298

Guest
Co jsem tak koukala, tak zatím mi vážně vadí ten inventář. Jak zde již bylo psáno, za chvíli si na to budeme muset brát lupy.
 

DeletedUser1344

Guest
.

na novém updatu jsou sice dluhopisy skvěle vymyšlené, ale vůbec se mi nelíbí nový vzhled inventáře. Proč je všechno tak malé!!!??? vždyť na to není pořádně vidět a přirom je většina okna s hrou neviužita
 

DeletedUser8423

Guest
Dá se zvyknout na všechno. Komu se nelíbí nový inventář, tak mu tady můžu dát jen jednu radu. Začněte hrát na betě, i třeba jen tak občas klik sem, klik tam. Kdo tam viděl ten první nástřel inventáře, tak ten si teď musí libovat, jak je to velké a přehledné. A tak je to pomalu se vším. Zanadáváte si tam, oni to většinou časem dost vylepší a až to přijde sem, tak už si budete libovat a update se Vám bude líbit.
 

DeletedUser12400

Guest
..

trochu neprehledne dam trh, opasky a vidim jen opasek s prezko... jestli je to buvol kun orel na to musim najet
 

DeletedUser

Guest
mne sa update paci a nenasiel som na nom nic zle :) akurat ten UN shop mi nejde, chcel som vedet co budu predavat... :)
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že jde hlavně o to, že je to tak mrňavý. Klidně to mohli udělat větší.
Vyřazení jsou ze hry lidičky od 50 let a výše. :D:D:lovec:
 

DeletedUser

Guest
Chápu že hra je o čase, ale zdá se mi že tempo, jakým dluhopisy budou přibývat a snadnost jejich náhrady z nich nedělá nijak zábavnou složku hry. Až moc tady z toho čiší snaha vytvořit ještě jeden obchod aby bylo kam umístit nákup za nugety. Počítat se mi to nějak nechce, ale představa jak dlouho vydělávám na zajímavou bednu, vysolim 1500 a to ještě zdaleka nevím co jsem koupil ve mě nevzbuzuje zrovna pocity, které bych u hry chtěl zažívat.


Ještě se zeptám (myslím to vážně), je možnost zavírání pouze poloviny inventáře k něčemu dobrá ? Mě to zatím jen obtěžuje.
 

DeletedUser12400

Guest
me stve kdyz dam inventar tak musim zavirat 2 okenka misto jednoho uplne zbytecne
 
Ten dluhopisný "shop" měli dát pouze do pevností a samozřejmě odstupňovat. Pak by byl teprve mumraj a boje by byli na denním pořádku. Ten "bimbací" štít by se mohl zastavit. A nová grafická úpprava se mi nelíbí. mám raději jednoduchost. Ale jinač hutný update.
 
Nahoru