• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser14443

Guest
mě se to zvýšení nelíbí, já to používala hodně často, asi přestanu používat nugety
 

DeletedUser14966

Guest
No.. koho by to vlastně dnes překvapilo, že nám opět něco zvednou? Mě už tedy ne. Nejdřív něco nahrají a během měsíce si to zas rozmyslí.. Ale aby opravili chyby, které se opakují už snad během 3 updatů zpět to ani náhodou. Cestuješ po mapě a jsi stále v té samé sektorové místnosti, máš dostatek surovin na výrobu do řemesla a občas ti to hodí, že žádné nemáš, neustálé vypadávání chatů, ale to nikoho nezajímá, protože důležitější je zvednout ceny v shopech a trošku zvýšit krevní tlak hráčů :D. Stále čekám kam až INNO je schopné zajít... Tato hra už nejde od 10ti k 5ti, ale od 5ti k -10ti :zásek:

Takže přeji hráčům dostatek pevných nervů v této super fungující hře :klubun:
 

DeletedUser11464

Guest
Jim jde o to, aby z toho co nejvíc vymlátili. Oni a zlevňovat? Ok, možná jo, ale jenom třeba 20%, jednu věc a jednu za měsíc a na víkend... :D
 

DeletedUser14966

Guest
No v reálu zajeďme nahamtat vajíčka a tady elixíry, dokud to ještě jde :D
 

DeletedUser

Guest
Jen hamtejte elixíry, pěkně za nugety. No, nejde náhodou právě o to ? Všichni to vědí, všichni na to nadávají a všichni to udělají. Hop na špek. A neni právě toto lepší, než stanovit cenu hned a pevnou ?
Mě by zajímalo na základě jakých dat přijdou vývojáři po měsíci k názoru, že ceny nejsou dostatečně vyladěné. Ti samí vývojáři, kteří určili cenu čehokoli na tomto světě, navíc jsou schopni například vyladit takovou věc, jako bitvy o pevnost, kde stovky hráčů střílí různě silnými zbraněmi, posílené jedince, zbraně, sektory atd atd jak to známe... Nedokážou přesně stanovit cenu nějakého lektvaru? Vždyť herně se nemění nic a o nic nejde a v podstatě je jedno kolik si lektvarů kdo koupí :-)

Jinak souhlasím s Chesy, nechat si tam něco i na zlevnění by byl ještě promyšlenější marketing.
 

DeletedUser14966

Guest
Jen hamtejte elixíry, pěkně za nugety. No, nejde náhodou právě o to ? Všichni to vědí, všichni na to nadávají a všichni to udělají. Hop na špek. A neni právě toto lepší, než stanovit cenu hned a pevnou ?
Mě by zajímalo na základě jakých dat přijdou vývojáři po měsíci k názoru, že ceny nejsou dostatečně vyladěné. Ti samí vývojáři, kteří určili cenu čehokoli na tomto světě, navíc jsou schopni například vyladit takovou věc, jako bitvy o pevnost, kde stovky hráčů střílí různě silnými zbraněmi, posílené jedince, zbraně, sektory atd atd jak to známe... Nedokážou přesně stanovit cenu nějakého lektvaru? Vždyť herně se nemění nic a o nic nejde a v podstatě je jedno kolik si lektvarů kdo koupí :-)

Jinak souhlasím s Chesy, nechat si tam něco i na zlevnění by byl ještě promyšlenější marketing.

Proč by měl někdo hamtat elixíry za nugety, nemáš snad dluhopisy? :pianista:
 

DeletedUser14966

Guest
No jo, tak to je pak smólička, tak musí na dluhákách víc máknout :D
 

DeletedUser

Guest
No jo, tak to je pak smólička, tak musí na dluhákách víc máknout :D

Pokud bych měl hrát maximálně efektivně, nevyplatí se na dluhopisech vůbec makat.
Proč dělat něco, co se dá tak snadno obejít ?


Ale já efektivně nehraju. Většinou plním sám sobě zadaný menší cíl bez ohledu na trendy světa a nejnovější update a nebo dueluju dokud neskapu.

Třeba bedýnku za dluháky bych ale nekoupil nikdy. Zajíc v pytli.
 
Pokud bych měl hrát maximálně efektivně, nevyplatí se na dluhopisech vůbec makat.

za 1/4 pracovniho cyklu mas odmenu 150 USD a 150 exp (a jeden UPB), pro me jasna volba - nic lepsiho pro me v tomhle smeru neni. Nerikam, ze vsechny veci jsou takle efektivni, ale min cast ukolu se rozhodne vyplati delat.
 

DeletedUser

Guest
Hodně úkolů vyžaduje produkt a tam už volba není jasná. Ty půlhodinky samozřejmě jo.
 

DeletedUser

Guest
Ja som si napríklad dnes poctivo našetril na ocelku, trvalo mi to tak cca mesiac 3 týždne :)
 

DeletedUser

Guest
No to je dost.
Tak teď jsem zjistil, že když mám nuggety a dluhopisy, že mi to při nákupu odečte vždy nuggety. Tak to mě hodně naštvalo.
A další nevýhoda je ta, že dluhopisy nejdou při nákupu kombinovat s nuggety.

Tento update je jeden z těch nejhorších co jsem od roku 2009 zažil.
 

DeletedUser11464

Guest
Není to tím, že máš jenom nuggety na nákup. Že ti UPB chybí? Při volbě nákupu se ti zobrazí, čím platit. Zvol UPB a půjde to. ;)
 

DeletedUser14443

Guest
No to je dost.
Tak teď jsem zjistil, že když mám nuggety a dluhopisy, že mi to při nákupu odečte vždy nuggety. Tak to mě hodně naštvalo.
A další nevýhoda je ta, že dluhopisy nejdou při nákupu kombinovat s nuggety.

Tento update je jeden z těch nejhorších co jsem od roku 2009 zažil.


Dá ti to na výběr jestli nugety nebo dluhopisy. Mě se to třeba líbí :-) nemusím utrácet za nugety
 

DeletedUser

Guest
doublepost

dávám pro ne kvůli zmněně trhu na trhu vždy stačilo zmáčknou písmeno který he první v tom slově a našlo to vždy to co jsem chtěl teď ti hledání předmětů na trhu dýl trvá :(

já jsem na čas hodně háklivej
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru