• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser

Guest
si myslím že ty ceny se budou hejbat podle zájmu na jednotlivých světech, prostě tržní ekonomika :)
 

DeletedUser

Guest
mám dotaz , proč se přesunul kobří spičák do UP shopu a zmizel u prace lov chřestýšů když sem ho tam právě našel ????

[report=16888416867661899e]Pracovní oznámení: Lov chřestýšů[/report] - Buffalo

To mě nějak hlava nebere.
 

DeletedUser

Guest
protože se na tom dá takhle i slušně vydělat, osobně si raději taky zaplatím 100upb/měsíc než strávit mládí na hledání těchto předmětů, už takhle jsou ty řemesla dost časově náročný a tyhle produkty prostě jen tak nepadnou
 

DeletedUser8870

Guest
Ale ty si to dobře napsal, zase tedy můžeme s jistotou říci opět, troufám-li si říci...Bohužel.
 

DeletedUser11464

Guest
No jo, jen aby z nás INNO dostalo co nejvíc... Jakoby z nás už takhle měli málo... :|
 

DeletedUser

Guest
McBracey, to tady opakuješ pořád. Tady jde o to, že ta hra degraduje.
 

DeletedUser

Guest
McBracey, to tady opakuješ pořád. Tady jde o to, že ta hra degraduje.

a nemá snad pravdu? nutí tě někdo hrát West? nenutí! nutí tě někdo platit za hru? nenutí! takže kdo chce a má na to, zaplatí si. co je na tom za degradaci? je to dobrovolnost každého hráče.
 

DeletedUser11464

Guest
Já si nuggety kupuju, nevadí mi to. Už jenom to, že tu je celej rok Zimní bonux 2x více nuggetů je dobrá benevolence INNA. Zatím si nějak nestěžuju, jen se přidávám k názorům většiny. :)
 
McBracey, to tady opakuješ pořád. Tady jde o to, že ta hra degraduje.

Samozřejmě, protože vy tady pořád masivně kverulujete, jak vás někdo odírá z kůže. To jsou jen takové chabé řeči, nikdo vás neodírá. Jestli se vám zboží líbí, tak si ho pořiďte, pokud ne, tak nechte být. Nikdo vás sdírat nemůže. Vám nejde o to jestli hra utrpí, ostatně to ani není pravda. Vám se akorát nelíbí že vy sami si to nemůžete pořídit.
 

DeletedUser9371

Guest
Tady ta debata je zajímavá, čtu pozorně příspěvky a pláče hráčů. Nechápu jak si někdo může stěžovat, že ho INNO odírá za nuggety. Prostě je nekoupím a hotovo. Nehledě dnes jsou dluhopisy. Nikdo nikdo neodírá, je to prostě jako v kartách. Chceš ? Ber. Nechceš ? Nech ležet.
Nehledě ať mi takový plačící hráč ukáže, co je dnes v této hektické době a společnosti zadarmo. Taky nedělám revize na výhradní plynová zařízení zadarmo, ale za Kč.
 

DeletedUser

Guest
Tady ta debata je zajímavá, čtu pozorně příspěvky a pláče hráčů. Nechápu jak si někdo může stěžovat, že ho INNO odírá za nuggety. Prostě je nekoupím a hotovo. Nehledě dnes jsou dluhopisy. Nikdo nikdo neodírá, je to prostě jako v kartách. Chceš ? Ber. Nechceš ? Nech ležet.
Nehledě ať mi takový plačící hráč ukáže, co je dnes v této hektické době a společnosti zadarmo. Taky nedělám revize na výhradní plynová zařízení zadarmo, ale za Kč.

Já tady nebrečím, jen říkám že to tu hru kazí. Samozřejmě že máte pravdu, ale to pak není o čem se bavit a nevím k čemu je to tu fórum. Fórum je tu prostě od toho aby tu ty lidi brečeli, s tím nic neuděláte.
 

DeletedUser

Guest
do hry nevrazím ani korunu, obětoval jsem se jednou a to jen proto abych našel klíč na hrobech, bohužel chvilku potom co jsem si nugety objednal, tak sem klíč koupil na trhu za gerní dolary :) takže by se úplně v pohodě dalo vše uhrát bez nich, hraju prostě bez placení. Nicméně, aspon jsem našel i svůj klíč a ten pak prodal spoluhráči ve městě, za pár drobných :-)
Když je někdo takovej blázen, že vyhazuje peníze za nugety a za ty si koupí třeba premiovou bednu aby měl "obrázek něčeho pojmenovanýho" v inventu, jeho boj, ale je to diskriminace hráčů, kteří hrají hru poctivě bez nugetů, snaží se sbírat svítící věci, na který si musejí poctivě vydělat a přijde někdo, koupí si mraky nuget, koupí za ně bedny a má inventář ještě lepší a zadarmo ( myšleno bez práce ) :(

Ale důkaz že jde hrát hodně slušně i bez nugetů, nákupů za ně premiových bedniček a podobných vymožeností:

bitvy: http://www.westforts.com/cz7/player/battles/8027 - pátý hráč s.7
invent: http://tw-db.info/?strana=invent&x=0638b75139460e0415ea7e41112298f3595dcb3b
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jenze ti diskriminovani hraci sbirajici svitici veci bez nuget je zbiraji od diskriminujicich hracu pouzivajici nugety a tim posilaji svitici veci do hry
 

DeletedUser

Guest
na tento problém ale narazíš holt vždy

Nemůžeš se úplně vyloučit
 

DeletedUser

Guest
jenze ti diskriminovani hraci sbirajici svitici veci bez nuget je zbiraji od diskriminujicich hracu pouzivajici nugety a tim posilaji svitici veci do hry

jj, to je pravda, ale někde na ně musíš vzít nemalý dolary ;-) nicméně je fakt, že měli nechat bedny z bitev a nedávat je do shopu a aby měl každý jen to co si zaslouží :)
 
do hry nevrazím ani korunu, obětoval jsem se jednou a to jen proto abych našel klíč na hrobech, bohužel chvilku potom co jsem si nugety objednal, tak sem klíč koupil na trhu za gerní dolary :) takže by se úplně v pohodě dalo vše uhrát bez nich, hraju prostě bez placení. Nicméně, aspon jsem našel i svůj klíč a ten pak prodal spoluhráči ve městě, za pár drobných :-)
Když je někdo takovej blázen, že vyhazuje peníze za nugety a za ty si koupí třeba premiovou bednu aby měl "obrázek něčeho pojmenovanýho" v inventu, jeho boj, ale je to diskriminace hráčů, kteří hrají hru poctivě bez nugetů, snaží se sbírat svítící věci, na který si musejí poctivě vydělat a přijde někdo, koupí si mraky nuget, koupí za ně bedny a má inventář ještě lepší a zadarmo ( myšleno bez práce ) :(

Tady je to řečeno bez skrupulí, na plnou hubu. Platící zákazník je blbec který vyhazuje peníze, oproti němu je "poctivě" hrající hráč diskriminován. Platící vyhazuje peníze za něco pojmenovaného v inventáři, kdežto poctivý hráč se snaží a sbírá svítící věci. Nechybí ani zažíté klišé, že někdo za hafo peněz má všechno.
 
Nahoru