• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser

Guest
mno vzhledem k tomu ze uz mam 583 / 650 (90%) remeslnejch bodu , tak to remeslo dorazim na 600 bodiku , jen me mrzi, ze ta drina neni nalezite odmenena, myslim si, ze ziskani tohodle tomahawku medicinmana bylo daleko slozitejsi nez ziskani zlateho koltu ci savle.Dovedl bych si redstavit za 1ni recept na lvl 600 trebas ten tomahawk medicinmana a prodejnej a na lvl 600 2hej recept nejakej jedinecnej neprodejnej predmet stejnej pro vsechny remesla, ale nejakej opravdu cenej predmet, aby to lidi tahlo remeslo delat.
 

DeletedUser

Guest
cobra teeth a cossacks saddle sa uz nedaju najst pri pracach kde boli doteraz, tak pocitam, ze to bude presunuli ako random produkt alebo to bude v shope. nechapem, vymyslaju hovadiny, hlavne ze odmena za 100k bodov priatelstva mi stale neprisla. Uz je tomu mesiac.
 

DeletedUser1318

Guest
Skoro bych považoval za rozumné vydávat nějaké zprávy o tom, co je aktuálně změněno, případně zda je to jen nějaké beta testování.
Respektuji možnost úprav pravidel, toto je ovšem něco, co vypadá jako organizovaná anarchie.
Celkově to působí na zákazníky jako zoufalství a bezradnost nad dalším vývojem.
 

DeletedUser

Guest
mno jaka anarchie , stale vse smeruje k jedinemu cilu cesty.... vytahnou z lidi co nejvic penez, uz davno to neni o hre a zabave, ale jen o nugetech.
Ted uz jen cekam, kdy se v UP shopu objevi rudolf za 2000 nugetu :)
 

DeletedUser

Guest
To by nás bylo víc co by tohle považovalo za rozumné, ale realita funguje tak že to máš jak ty obrázky najdi deset rozdílů, a pokud to nenajdeš tak máš smolíka. Oni tam na tohle nemají čas, jsou tak zaneprázdněni že i to co ti mají poslat viz. abedymu a jiným trvá dlouho, natož informovat o dílčích změnách ve hře.
 

DeletedUser

Guest
cobra teeth a cossacks saddle sa uz nedaju najst pri pracach kde boli doteraz, tak pocitam, ze to bude presunuli ako random produkt alebo to bude v shope. nechapem, vymyslaju hovadiny, hlavne ze odmena za 100k bodov priatelstva mi stale neprisla. Uz je tomu mesiac.

Koukám, že ani na světě 6 už ten zub a sedlo není možné najít, tedy nejen na betě. Chtěl jsem si nějaké najít dřív, než sem tato skvělá změna dorazí a zdá se, že pozdě...
 

DeletedUser1318

Guest
mno jaka anarchie , stale vse smeruje k jedinemu cilu cesty.... vytahnou z lidi co nejvic penez, uz davno to neni o hre a zabave, ale jen o nugetech.
Ted uz jen cekam, kdy se v UP shopu objevi rudolf za 2000 nugetu :)
Neřekl bych, že zrovna toto je problém v nugetech.
Ten update je zavedený chvilku, (jeden dokonce zrušili úplně), teď už je to několikátá změna, která probíhá za pochodu a bez upozornění. Na beta serveru se pravidelně objevují zprávy o tom, co se zrovna zkouší, co je nastaveno jinak, na co se zaměřit. Je to fakt tak neproveditelné tady?
Tady už to nevypadá ani jak beta, to je jak nějaká výzkumná laboratoř, kde dělají pokusy na hráčích.
Od vánoc s tím vymýšlí hlouposti a pořád cosi mrví. Tak buď jsem přesvědčený o tom, že co dělám, dělám správně a stojím si zatím, nebo je to jinak, a průběžně budu měnit pravidla podle síly křiku momentálně lobbující skupiny hráčů. Skoro by bylo lepší nedělat takové "revoluční" updaty, ale postupně přinášet promyšlené a vyvážené novinky pro všechny. Když to chtějí dělat takhle, tak ať to do pytle alespoň řeknou dopředu, týden to bude tak a tak na zkoušku, pak se uvidí.
V reálu už jsem zvyklý na to, že si musím dávat sakra pozor, abych nenaletěl, tady si chci hrát a užívat, ne neustále řešit a pátrat, co zrovna dneska platí, co se ode dneška změnilo. Kdesi jsem hlasoval, že se mi poslední update líbí. Asi jsem na tom stejně jako voliči VV, asi bych po reálném zjištění o co jde, hlasoval raději jinak.
 

DeletedUser

Guest
Na beta serveru se pravidelně objevují zprávy o tom, co se zrovna zkouší, co je nastaveno jinak, na co se zaměřit.
Tak to se pleteš žádné takové informace nedostáváme. Beta je už jen "klasický" herní svět kde ty novinky jsou jenom dřív. Co se týče nějakých informací tak jsme na tom stejně, tedy na nule.
 

DeletedUser1318

Guest
Tak to se pleteš žádné takové informace nedostáváme. Beta je už jen "klasický" herní svět kde ty novinky jsou jenom dřív. Co se týče nějakých informací tak jsme na tom stejně, tedy na nule.
Možná už je to jinak, od posledního updatu už tam nejsem stálým hostem, dřív vyskakovalo okno s informací, co se změnilo a na co se zaměřit při zkoušení.
 

DeletedUser

Guest
Dneska po odstávce servrů zmizel z popisu práce Lov chřestýšů kobří špičák:-) A zatím jinde jsem ho neobjevil, tak to jsem zvědav, kde ho seženu do řemesla.
 

DeletedUser1318

Guest
Dneska po odstávce servrů zmizel z popisu práce Lov chřestýšů kobří špičák:-) A zatím jinde jsem ho neobjevil, tak to jsem zvědav, kde ho seženu do řemesla.
Ten už zmizel během včerejška.
Možná si budeme moct za nugety zaplatit nějaké indické safari na chytání kober. :)
 

DeletedUser13283

Guest
co zlata obalka, mate nekdo na ni odkaz??:lovec: pokud mate nekdo ten odkaz hodteho sem :explosion:
 

DeletedUser

Guest
Jen jsem čekal kdy to přijde a konečně jsem se dočkal prakticky vše co bylo na posílení šlo na horu asi nejpoužívanější kafíčko a sirup života o 100% to jest za 18 UPB. Pokud je poptávka tak budeme zvedat ceny, klasický obchod.
 
Nahoru