• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser

Guest
Uznávám, že píšeš rozumně a máš pravdu. Tedy mimo případu, kdy by se dobrodruh díky předchozím využití tohoto bonusu už nedostal bod palbu a nemohl tak využít potenciál svýho HP, což bude ale menšinovej případ. Takže mu v zisku dluhopisů charakterovej bonus, v porovnání s jinými třídami, "pouze" pomůže málo.
 

DeletedUser

Guest
Návrh: Už to tu sice zaznělo...

Bylo by lepší kdyby se daly UPB prodávat na trhu.
 

DeletedUser1318

Guest
to nebude asi nikdy - INNO má panický strach z multiúčtov...stačí, že ich má kopec ľudí na produkty, keby si z nich ešte sťahovali dlhopisy a kupovali za ne truhly a posilnenia miesto za nuggety, to by sa asi firme nepáčilo :)
Máš nějaké hmatatelné důkazy o tom, kolik multiúčtů je opravdu ve hře?
Téměř po každém updatu se tu podobných tvrzení objeví hromady.
Jestli o nějakých víš, tak je nahlaš.
 

DeletedUser

Guest
Máš nějaké hmatatelné důkazy o tom, kolik multiúčtů je opravdu ve hře?
Téměř po každém updatu se tu podobných tvrzení objeví hromady.
Jestli o nějakých víš, tak je nahlaš.

Multyúčty existují, důkazem mi je hráč, který byl na můj popud odhalen a zablokován.

Hráč, kterej chce být maximálně efektivní, je do hry zažranej a čas věnovanej hře ho netrápí má multyúčet (multyúčty) přesně jak píše Cheesy. O tom nepochybuju a nepotřebuju další hmatatelný důkaz, stačí znalost lidské povahy. Hráč , který je chytrý, je nepolapitelný a tady hrají i chytří lidé. Tebe považuju také za chytrého (tím nechci říct že hraješ multyúčet), proto se divím, že pochybuješ o existenci multyúčtů.

Je to matematika: 2 postavy najdou 2x víc:radní:
 

DeletedUser

Guest
Dovolím si tvrdiť že na server že na serveri kde ešte nikto nieje level 120 nemajú tanky oproti duelantom ktorý sú od nich o 20 a viac levelov vyššie žiadnu šancu...
 

DeletedUser1318

Guest
Multyúčty existují, důkazem mi je hráč, který byl na můj popud odhalen a zablokován.

Hráč, kterej chce být maximálně efektivní, je do hry zažranej a čas věnovanej hře ho netrápí má multyúčet (multyúčty) přesně jak píše Cheesy. O tom nepochybuju a nepotřebuju další hmatatelný důkaz, stačí znalost lidské povahy. Hráč , který je chytrý, je nepolapitelný a tady hrají i chytří lidé. Tebe považuju také za chytrého (tím nechci říct že hraješ multyúčet), proto se divím, že pochybuješ o existenci multyúčtů.

Je to matematika: 2 postavy najdou 2x víc:radní:
Já netvrdím, že multiúčty neexistují, respektive že se lidé nepokouší je vytvářet.
Já reaguji na myšlenku, že jich zase spousta dalších přibude.
Nepodceňujme support, aby bylo možné efektivně využívat multiúčtú k těm nejlukrativnějším operacím, nevyhneš se takovým krokům, které lze vyhodnotit jako podezřelé.
Tudíž neříkám, že nejsou, polemizuju o jejich množství.
Matematicky mi to nevychází. Jak je možné, že stále ubývá hráčů, když s každým updatem přibývají nové multiúčty. Navíc mám např level 120 a chci si doplnit sběratelskou sadu. Bez ohledu na míru rizika, že příjdu o svou původní postavu bych si založil další účet. Jako hráč, který už to nějakou dobu hraje, mám pocit, že by mi ta nová postava přinesla nějaký hmatatelný zisk za pěkně dlouhou dobu.
Takže jak říkám, že by tu každý druhý měl mulťák - to asi ne.
 
Nesmite to videt tak cernobile, kromne toho co si predstavujete(me) pod pojmem multi ucet (u kterych verim, ze jich opravdu moc neni, protoze na ne spravci snad znacne dupou), je tu jeste spoustu dalsich jinych variant nadstandartni kooperace, vetsinou na nejake 'dohrane' postave, ktera je nadale nejakym zpusobem dale vyuzivana ku prospechu druhych (typicky ke sberu surovin, popr jako tank na pevnosti), ktere existuji ve vice ci mene sede sfere na hrane pravidel ci fairplay (a jejich pocet uz je vyraznejsi) ... updaty na to obecne nemaji temer zadny vliv, teda kromne toho, ze pred cca 1.20 tu multaceni defakto nemelo zadny smysl
 

DeletedUser

Guest
mam dotaz , jde nekde zjistit nebo vi nekdo , co obsahují jestli teda vubec neco obsahuje vyrobky z receptu na lvl 600?
 

DeletedUser

Guest
Za tu snahu nic moc zbraně, tak proč vastně ? Předpokádám neprodejné...
Můj názor: cokoli je do hry přidáno, není dotaženo a vyváženo ve vstahu ke zbytku, jako by chyběl zdravej rozum.
 

DeletedUser

Guest
Jen ještě doplním že ty výrobky na lvl 600 co jsou zapotřebí 4 ks (fazolové konzervy, horká směs, hodinářské nářadí a kůže lehká jako pírko) se dají vyrábět jednou za 168 hodin (1 týden) což znamená že na tu zbraň se dostanete až po měsíci.

Předpokádám neprodejné...
jsou prodejné na trhu
 

DeletedUser11464

Guest
Už od Vánoc, kdy zpřístupnili prémiový truhličky prvně je na TW nějak moooc vzácných věcí se jmény, je toho už nějak moc. A teď do toho tyhle zbraně... By mě zajímalo, za jak dlouho dosáhnu na tu sekerku :(
 

DeletedUser11464

Guest
To máš pravdu. Pořád jsou zlatý "nejsilnější", ale přesto furt vznikají nové a nové věci, stejně jsou akorát tak do sbírky, k ničemu jinýmu je moc nevyužiješ. :( A to je škoda.
 

DeletedUser

Guest
mam dotaz , jde nekde zjistit nebo vi nekdo , co obsahují jestli teda vubec neco obsahuje vyrobky z receptu na lvl 600?


Dekuji Vsem za iodpoved, tak to je solidni vopruz , ja se budu drit jako bulhar a dostanu za to nejakou zbran co je k nicemu :(( Todle Inno opravdu nedomyslelo, radeji to meli udelat neprodejny ty zbrane a kazdej max mit 1 ks ale aspon poradne namakany :( Co je todle za odmenu fakt nechapu.
 

DeletedUser1318

Guest
...ja se budu drit jako bulhar a dostanu za to nejakou zbran co je k nicemu...
To má úplně jednoduché řešení, které jsi nedomyslel.
Prostě to nedělej, když ti to připadá jako vopruz.
Někoho jiného to třeba bavit bude... a to je na téhle hře krásné.
 
Ta zbraň z řemesla by mohla být určitě silnější. Ne zrovna podle přirovnání k jiným (nevím proč se všechno poměřuje ke zlatým zbraním), ale podle obtížnosti získání a jedinečnosti finální věci z řemesla. Prodejná by měla být určitě, ono se taky nemusí hodit konkrétnímu hráči podle řemesla. Nejen proto že to hráč kdysi, při volbě řemesla nemohl vědět, že si bude moct vyrobit zbraň a jestli bude střelná/sečná. Ale že chce být kuchař/mastičkář/kovář/sedlář a vyrábět pro sebe dané výrobky, no a zbraň se mu nemusí hodit k použití. Tak ji prodá, popřípadě vymění s někým druhým. To je další věc, ta zbraň je bonus k řemeslům. Tak komu se to nelíbí, ať se do toho nepouští a dělá si jen to co využije anebo dá jinému.
 

DeletedUser

Guest
Proč by si lidi nemohli stěžovat? Sice tady to asi nemá smysl, ale Inno už několikrát podlehlo tlaku hráčů a upravili hru podle jejich přání (dodatečný bonus u vojáků k vést, množství west union bodů z bitev, zvýšení nutného levelu pro hovdah pistoli a další)
 

DeletedUser

Guest
První změna v UP Shopu (BETA), teď otázka zda to je chyba nebo to bude nasazeno naostro a zda tedy tento produkt půjde i nadále najít při práci Transport na divoké vodě :)
chilli.jpg
 
Nahoru