• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser

Guest
chcem sa opytat ci po update je mozne najst stale 3. kluc pri hroboch s poctom bodov vlozenych na pracu +750? na colorade mam 811, hodnota nalezu 7389 a asi sa mi dufam len nedari. viem ze je to o nahode, no aj tak by som bol rad, ak by sem napisal niekto, kto po update nasiel uz 3. kluc. dakujem.

Našiel som, dá sa :) veľa šťastia pri hľadaní, mne ho update priniesol :)
 

DeletedUser11033

Guest
Ja si tak rikam, k cemu je ted v schopu kupovani vylepseni do bitev, kdyz z toho nemuhu najit nic vic nez par dluhopisu? za drivejsiho stavu by lide kupovali +7 do bitvy, protoze by jim to zvedlo sanci na bednu, ted to maximalne prida par dluhopisu, coz se pri cene tech vylepseni vubec nevyplati...
 
tak dnesni mini update je fakt bozi (ironie) .. konecne nekdo vymyslel perpetum mobile, za dobrou bitvu se ted bude ziskat +- 20 UPB, coz stoji napr. vylepseni na zbran, takze s nim se zase dosahne tech 20 UPB, coz stoji napr. vylepseni na zbran ... etc .. a pak, ze to nepude za 55 kol vystrilet :-)

A nevite nekdo, proc si ted kovari hromadne objednavaji od sedlaru kozene remeny, na craf je nepotrebuji ...
 

DeletedUser

Guest
Tak dnešní update přivedl nastavení do starých kolejí. Jelikož jsou body za škody a úhyby tak nejlépe na tom budou opět vojáci a duelanti (jen ostatní občas neutřou nos:-) ) Solidně jsou na tom ještě dělníci v obraně a nejhůř dobrodruzi jejichž bonus se dluhopisech absolutně vůbec neprojeví
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak dnešní update přivedl nastavení do starých kolejí. Jelikož jsou body za škody a úhyby tak nejlépe na tom budou opět vojáci a duelanti (jen ostatní občas neutřou nos:-) ) Solidně jsou na tom ještě dělníci v obraně a nejhůř duelanti jejichž bonus se dluhopisech absolutně vůbec neprojeví

Chtěl jsi říct, že nejlépe na tom budou vojáci a dobrodruzi;)
 

DeletedUser

Guest
proč? dobrodruzi utřou, protože se jim jejich skill "schování" do úhybů nepočítá.
Duelanti tam budou za škody
 
Vyváženost jednotlivých skupin nebyla nikdy přesná. A možná že je to i dobře. Každý má něco:)
 

DeletedUser

Guest
Co je to za nesmysl? Nejsou vyvážené, což je možná dobře, protože má každý něco. Vždyť se tohle tvrzení samo vyvrací. Kdyby měl každý "tu svou" výhodu, tak jsou postavy vyvážené.

Navíc nechápu co má "vyváženost" postav společnýho s tím, že duelanti jsou oproti dobrodruhům zvýhodněni v odměně za bitvu. Jedněm z charakterovýho bonusu přidělovat dluhopisy a druhejm z charakterovýho bonusu zajistit naopak úbytek dluhopisů je přinejmenším divný.

P. S. pokud by chtěl někdo nasazovat že chci protěžovat svoje povolání, tak nejsem duelant ani dobrodruh.
 
Chtěl jsem tím říci, že hlavně záleží na tom jaký je ten hráč. Já sem duelant a když sem si zkoušel všechny ostatní skupiny tak mi prostě nevyhovovaly. Jejich výhody pro mě nebyli dost výhodné.
 

DeletedUser

Guest
proč? dobrodruzi utřou, protože se jim jejich skill "schování" do úhybů nepočítá.
Duelanti tam budou za škody

Ty jsi můj příspěvek asi nepochopil, v jedné větě říkáš, že nejlépe na tom budou vojáci a duelanti a hned v následující píšeš, že na tom budou nejhůře duelanti. Tak se rozhodni, kam si ty dobrodruhy zařadíš:-)
 

DeletedUser

Guest
Už to chápu. Poplantal jsem tam dobrodruhy a duelanty, díky za polopatické vysvětlení:-) Původní příspěvek jsem upravil
 

DeletedUser

Guest
ted jsem si vsiml ze u serifa kdyz ma clovek mdloby tak se tam odcita cas za jak dlouho muzu duelovat
 

DeletedUser10611

Guest
akurat som si kupil na cz8 v shope brasnu pre kuchara, ze co v nej vlastne bude. no po otvoreni som ostal obareny. to snad nemyslia vazne, ze za 125 nugiet tam najdem 1 morcacie stehno??? to ked to je takto nadstavene, tak si dajte pozor a radsej nic nekupujte. velmi velke sklamanie :-( som si predstavoval, ze tam najdem aspon viac produktov, take nieco ako je v pytlikoch v ulohe pustina.
 
akurat som si kupil na cz8 v shope brasnu pre kuchara, ze co v nej vlastne bude. no po otvoreni som ostal obareny. to snad nemyslia vazne, ze za 125 nugiet tam najdem 1 morcacie stehno??? to ked to je takto nadstavene, tak si dajte pozor a radsej nic nekupujte. velmi velke sklamanie :-( som si predstavoval, ze tam najdem aspon viac produktov, take nieco ako je v pytlikoch v ulohe pustina.

mozna je dobre si predem precist popis toho, co dana bedna obsahuje, nez se expost divit ..

Taška s řemeslnými produkty: Její cena je 125 UPB / Nugget. Obsahuje všechny produkty, které jsou potřebné pro každou práci. Počet položek z tašky je ale různý. Při velké smůle dostanete jen jednu položku, s trochou štěstí více než 10. V průměru dostanete 5-8 položek.
 
Popis vnitřku je na foru a ne v shopu. Hráč htu brašnu kupuje ve hře, co mu je po tom že to je někde napsané?! Každopádně se to neoplatí kupovat. Prachy v čudu a ještě ti pár ostatních vynadá do "nugeťáků".
 

DeletedUser6989

Guest
Už jsem to kdysi psal,ale napíšu to znovu.Místo nějakých brašen s produkty si nakupte prosté lektvary na obnovu energie (9 UPB/nugetů).Doplní vám energii -> můžete dělat další 2 hodinky práce -> najdete produkt,který opravdu chcete + penízky a expy ...
 

DeletedUser

Guest
jo, jedine co sa oplati su veci za 9 dlhopisov, zvysok je strata nugiet/udp. brasne su totalne o nicom, mal som moznost si ich otvorit par desiatok a v priemere padli 3-4 veci co urcite nema hodnotu, za ktoru to kupite.
 

DeletedUser

Guest
Update sa mi páči, ako tu už bolo spomenuté bedničku si môže zadovážiť každý nie len bitvar, v shope kúpite takmer všetko, aj keď ma mrzí, že pre mňa ako duelanta sa mi hodia len lektvary na zdravie.

k tankistom, mne sa páči, aké podmienky im hra nastavila, konečne možno pochopia, že bitky nemajú byť len o HP, ale o taktike stratégiu, dobrom veliteľovi, to už bitky dlhú dobu postrádajú. Odvolávať sa na to, že teraz nezískajú truhličku ? Veď to je konečne spravodlivé, hráč, čo kedysi mal rozdelené schopnosti na bitku, nie tank proste nemal šancu, pretože nedokonalosť systému umožnila úplným lamám s neskutočným počtom v HP vyhnút viac ako on.

Každý z Vás sa tu odvoláva na to, že všetko sa dá kúpiť za nuggety, ale je to vlastne váš názor ? Alebo len davová psychóza ?U nás v ali nadávajú na nuggety tak budem aj ja, veď čo ľudia sú boli a aj budú ovce. Lenže vždy sa tu nájde skupinka ľudí, ktorá ochotne zaplatí, a pre nich to robí INNO, pretože oni určujú kadiaľ sa hra bude uberať. Inno sa predsa nebude riadiť tým, čo chcú neplatiči, keď z toho nič nebude mať. Tak to už konečne pochopte, nestačí vám, že sa môžete hrať zadarmo, Takmer všetko, čo si nuggeťák kúpi za € vy si môžte postupne vybudovať, pomalšie ale ide to.
 

DeletedUser

Guest
Tohle všechno by bylo hezký, bohužel je to oproti realitě malinko (víc) zkreslený.

S prvnm odstavcem vpodstatě souhlasím. Kupodivu i když jsem tank, tak uvítám možnost zisku beden pro ostatní.

K tankům: Proč proboha by si tanci měli uvědomovat že bitva není jen o HP? Vždyť je hlavně o HP a update na tom nezměnil zhola nic. Update nijak nezměnil poměry v bitvě, pouze upravil zisk beden tak, že snížil dosavadní zisk beden a přidal malou šanci na zisk těm ostatním. Tanky update nijak neznevýhodnil, naopak "potrestal" dobrodruhy.

Davová psychóza? Inno se nebude řídit tím co chtějí neplatiči? Být rád že můžu hrát zadarmo? Ta davová pychóza je naprosto normální odpor ke všem osobním změnám k horšímu a rozumnej člověk se nemůže divit, že si nikdo nechce pohoršit. Je taky nutný pochopit, že "nugeťáři" sice platí provoz, ale nedrží hru nad vodou. Tuhle hru totiž drží na ramenou davy "neplatících příživníků", kteří investují svůj čas a tím dělají křoví hrstce platících. Teprve až se podaří naučit dostatečnej počet lidí za hru utrácet, lze se neplatících pomalu zbavovat. Ale například z opravnýho updatu který opětovně navýšil odměny z bitev je vidět, že Inno ještě pořád neplatiče potřebuje a poslouchat je musí.

Třeba právě mně na updatu vadí hlavně to, že se téměř nedotkl nevyváženosti hry a zaměřuje se především na tvorbu herní závislosti a tím zisků. Navíc změny které poslední dobou probíhaji jsou spíš ve stylu "bagrem na důlek pro kuličky", téměř každý vylepšení je vykoupený nějakým ústupkem, takže se nedivím za tolik negativních reakcí na update.
 

DeletedUser

Guest
k tankistom, mne sa páči, aké podmienky im hra nastavila, konečne možno pochopia, že bitky nemajú byť len o HP, ale o taktike stratégiu, dobrom veliteľovi, to už bitky dlhú dobu postrádajú. Odvolávať sa na to, že teraz nezískajú truhličku ? Veď to je konečne spravodlivé, hráč, čo kedysi mal rozdelené schopnosti na bitku, nie tank proste nemal šancu, pretože nedokonalosť systému umožnila úplným lamám s neskutočným počtom v HP vyhnút viac ako on..

V čem se systém změnil po updatu? Výpočet bitvy je úplně stejný. Jako lama s Hp se stále vyhnu neskutečně střelám a i tak dám docela dost zásahů.
Co se týče dluhopisů jsou na tom tanky zase výborně. Úhyby se počítají do výkonu a jelikož jsou v první lajně, tak neustále také stříl, tudíža tref mají taky hodně. Což většinou znamená max za výkon a dost často i body za vyznamenání. Při slušné bitvě, která je většinou jednou za dva dny se dá získat 15-25 dluhopisů, při poslední mizerné jsem dostal 5, na což duelant nijak nedosáhne.

Po tomto miniupdatu je zase na aktivním světě tank nejslibnější metodou jak získat dluhopisy
 
Nahoru