• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser1318

Guest
...blázen..., ...diskriminace hráčů, kteří hrají hru poctivě...
Používáš zvláštní argumenty a hodnocení.
Budu stejně tvrdý a nekompromisní.
Nemůže to třeba někdo jiný cítit tak, že mimo férových lidí, kteří mají morální potřebu, celkem jedinečnou hru podpořit nějakým nákupem nugetů, tu hrají vychytralí týpkové, kteří se vezou zadarmo a ještě mají drzost osočovat platící?
Nelíbí se ti takový výklad? Ani mně ne.
Stejně jako se mi nelíbí ani tvá charakteristika platících.
Jestli chceš fórum, v pořádku, přednes co se ti líbí nebo nelíbí, ale vyvaruj se prosím podobných hodnocení hráčů, a už vůbec tu neprezentuj nějaké spekulace o nepoctivém hraní. Nugety jsou na některých světech pravidly danou realitou, s tím, že každý má možnost volby, jestli jich využije či nikoliv.
Navíc se domnívám, že ti naprosto nepřísluší posuzovat kohokoliv podle toho, do čeho investuje svoje peníze.
Je to každého svobodné rozhodnutí, po kterém ti vůbec nic není.
Tak stejně asi budeš muset počítat s tím, že když tu budeš prezentovat nějaké svoje nepodložené argumenty, že nesklidíš potlesk ve stoje. Hromady prodaných beden se samými zázračnými předměty - to asi neé. Co padá z beden se dočteš na jiném místě, a akční slevy, bonusy a podobné akce jsou spíš aktivity, které mají nákupy trošku rozhýbat.
jj, to je pravda, ale někde na ně musíš vzít nemalý dolary ;-) nicméně je fakt, že měli nechat bedny z bitev a nedávat je do shopu a aby měl každý jen to co si zaslouží :)
Zaslouží jako kdo a podle jakých pravidel?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tady je to řečeno bez skrupulí, na plnou hubu. Platící zákazník je blbec který vyhazuje peníze, oproti němu je "poctivě" hrající hráč diskriminován. Platící vyhazuje peníze za něco pojmenovaného v inventáři, kdežto poctivý hráč se snaží a sbírá svítící věci. Nechybí ani zažíté klišé, že někdo za hafo peněz má všechno.

Hezky jsi to pojmenoval,ale jak se k tomu stavíš ty ,jsem se z toho nepoznal.

jj, to je pravda, ale někde na ně musíš vzít nemalý dolary ;-) nicméně je fakt, že měli nechat bedny z bitev a nedávat je do shopu a aby měl každý jen to co si zaslouží :)
A člověk co nechodí na bitvy si bednu nezaslouží?
Může to být ten ,co tu tráví daleko víc času než někdo ,kdo chodí pravidelně ve 20 hodin na bitvu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já to nemyslel tak, že někdo hraje poctivě, nebo nepoctivě. Chtěl jsem tím jen říci, že někteří si prostě všechno koupí a někdo si to musí poctivě získat hraním :)
Ano je to věc každýho jestli si ¨koupí nugety a jak je investuje, ale ber to tak, že prostě hráč co jede bez nugetů tak se může snažit sebevíc, a nikdy nedosáhne na toho co má nugety. Je třeba vydělat, chápu inno, ale prostě neměla by tu být možnost za nugety koupit naprosto vše, co ve hře jde, což bohužel nyní jde :)
Toto samozdřejmě myslím pro nenugetové světy, na nugetových at si jde klidně za pár nugetů koupit raketovou želvu a já nevím co všechno dalšího.
 

DeletedUser

Guest
Hezky jsi to pojmenoval,ale jak se k tomu stavíš ty ,jsem se z toho nepoznal.


A člověk co nechodí na bitvy si bednu nezaslouží?
Může to být ten ,co tu tráví daleko víc času než někdo ,kdo chodí pravidelně ve 20 hodin na bitvu.

na bitvu může jít naprosto každý, bez vyjímek :)
 

DeletedUser1318

Guest
...neměla by tu být možnost za nugety koupit naprosto vše, co ve hře jde, což bohužel nyní jde :)
Potřebuju na Arizoně pár svítících kalhot a duelových zbraní, sám jsem na to nepřišel, jak těch pár krámů za nugety nakoupit.
Kupovat desítky beden a čekat, že třeba jednou... to není pro mně.
Prozraď mi to sladké tajemství, jak nebo kde můžu to "všechno" nakoupit.
na bitvu může jít naprosto každý, bez vyjímek :)
No, tak snadné to není, musíš být občanem města, a především musíš dostat rekrutaci, takže úplně každý ne.
Navíc musíš mít čas být v danou dobu na daném místě a asi bys měl mít i nastavené schopnosti zrovna pro bitvu.
Zase ten problém není tak jednoznačně černo-bílý...
 

DeletedUser

Guest
Potřebuju na Arizoně pár svítících kalhot a duelových zbraní, sám jsem na to nepřišel, jak těch pár krámů za nugety nakoupit.
Kupovat desítky beden a čekat, že třeba jednou... to není pro mně.
Prozraď mi to sladké tajemství, jak nebo kde můžu to "všechno" nakoupit.

No, tak snadné to není, musíš být občanem města, a především musíš dostat rekrutaci, takže úplně každý ne.
Navíc musíš mít čas být v danou dobu na daném místě a asi bys měl mít i nastavené schopnosti zrovna pro bitvu.
Zase ten problém není tak jednoznačně černo-bílý...

není problém nakoupit bedny a když budeš mít něco 2x tak to vyměnit za něco jinýho u někoho kdo řeší stejnej problém :)

a k těm bitvám, ano, potřebuješ být členem města, kdo není má klid od duelů ale at pak nepláče nad tím že nemůže do bitvy :) dostavit se na místo bitvy si myslím problém není, něco za tu odměnu z bitvy udělat musíš :) a co se týče rekrutu, to je pravda, ale s tím nikdo nic neudělá :)

myslíš, že ten kto hraje na "nenugetovom" svete tie pomenované obrázky v invente nechce?

a čo myslíš, koľko "poctivých" hráčov by mohlo zberať svietiace veci, než dali tie truhly aj ako odmeny a do shopu...aj na nugetových svetoch bolo tých vecí minimum a niektoré ani vôbec než to spustili...

ja si truhly od Vianoc nekupujem, ani za dlhopisy, ale neberiem tú možnosť iným ľuďom...

právě proto říkám nenugetový svět, tak svítící věci at jsou odměna za něco extra co hráč dokáže :) na premiových at si každej nakoupí co chce a kdy chce :) od toho jsou premiové
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Potřebuju na Arizoně pár svítících kalhot a duelových zbraní, sám jsem na to nepřišel, jak těch pár krámů za nugety nakoupit.
Kupovat desítky beden a čekat, že třeba jednou... to není pro mně.
Prozraď mi to sladké tajemství, jak nebo kde můžu to "všechno" nakoupit.

Koupit se da všechno i bez nugetu , stačí našetřit doláče a koukat na trhu kdo co prodavá. Osobně sem si nekoupil jedinou bednu za nugety a krom zvěřiny mám na buffalu všechny zběrateslký veci hotový.
Komu se nelení tomu veci v inventu svítí :)

:pianista:

A ještě jeden dodatek pro lidi hrající "čistě" bez nugetů , uvědomte si , že bez oněch zlejch nugetáků byste si ani neprdly páč by to inno brzo zrušilo celej west.

http://tw-db.info/?strana=invent&x=2badd9874ea378ae51d90fc76a6bc7a2b09494a6&contest
 
Koupit se da všechno i bez nugetu , stačí našetřit doláče a koukat na trhu kdo co prodavá. Osobně sem si nekoupil jedinou bednu za nugety a krom zvěřiny mám na buffalu všechny zběrateslký veci hotový.
Komu se nelení tomu veci v inventu svítí :)

http://tw-db.info/?strana=invent&x=2badd9874ea378ae51d90fc76a6bc7a2b09494a6&contest

jenze v celem inventu mas jedinou opravdu vzacnou vec, takze jsi na ty sberatelske veci proste a jednoduse propujcoval (nechci to nejak schazovat, to je naprosto bezny postup) ... tohle vyrazne usnadnilo prave ony nugetove bedny protoze ty predmety nejsou tak ultra vzacne snadeji koluji. Krom toho nejde poznat zda predmet pochazi z hodne (nenugetove) ci zle (nugetove bedny) :-)
 

DeletedUser

Guest
Mě v poslední době naštvalo, že vrchnost si dělá změny a nehodlá s nimi plebs ani obeznámit. Změna náročnosti v řemeslech opravdu není potěšující. Celé to bohužel potvrzuje jakým zmetkem řemeslo je.
 

DeletedUser1318

Guest
není problém nakoupit bedny a když budeš mít něco 2x tak to vyměnit za něco jinýho u někoho kdo řeší stejnej problém :)
a k těm bitvám, ano, potřebuješ být členem města, kdo není má klid od duelů ale at pak nepláče nad tím že nemůže do bitvy :) dostavit se na místo bitvy si myslím problém není, něco za tu odměnu z bitvy udělat musíš :) a co se týče rekrutu, to je pravda, ale s tím nikdo nic neudělá :)
právě proto říkám nenugetový svět, tak svítící věci at jsou odměna za něco extra co hráč dokáže :) na premiových at si každej nakoupí co chce a kdy chce :) od toho jsou premiové
Tudíž to co tvrdíš není tak zcela pravda.
Prezentuješ tu, že na nugetových světech lze všechno snadno koupit za nugety. Ve skutečnosti tvrdíš, že mám podstoupit riziko nákupu hromady beden s tím, že možná něco najdu, možná něco vyměním. To je možnost všechno nakoupit? Nikoliv, nakoupit znamená jít do nuget shopu, a objednat co mne napadne, což opravdu nejde.
A k těm bitvám, já nepláču, že do nich nemůžu. Já do nich cíleně nechodím.
Já reagoval na tvé tvrzení, že se jich může zúčastnit každý.
Sám tedy uznáváš, že nikoliv.

Koupit se da všechno i bez nugetu , stačí našetřit doláče a koukat na trhu kdo co prodavá.
Aby nedošlo k omylu, já jsem hráč, který nugety používá. Jen cítím potřebu komentovat extrémní názory, podle kterých "lze získat vše za peníze, respektive nugety". Vynechám-li vcelku nepovedenou akci s vánočními bednami, není tak zcela růžové získat z bedny zrovna to co "nugeťák" potřebuje. I s podporou nugetů sám považuju možnost něco vyměnit nebo sehnat na trhu za výhodnější, než investici do beden. Za dluhopisy ji koupím, za nugety se mi to nevyplatí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aby nedošlo k omylu, já jsem hráč, který nugety používá. Jen cítím potřebu komentovat extrémní názory, podle kterých "lze získat vše za peníze, respektive nugety". Vynechám-li vcelku nepovedenou akci s vánočními bednami, není tak zcela růžové získat z bedny zrovna to co "nugeťák" potřebuje. I s podporou nugetů sám považuju možnost něco vyměnit nebo sehnat na trhu za výhodnější, než investici do beden. Za dluhopisy ji koupím, za nugety se mi to nevyplatí.

I ja cas od casu koupim nuget na premka a nestydim se za to , jak uz sem psal bez nugetaku by zadnej west uz davno neexistoval a at si rika kdo co chce.

Co se tyka meho inventu tak nejsem zberatel a vez ze sem si par veci pujcil ale 95% vsech svitich veci sem si radne za vykseftovane dolace nakoupil a pozdeji prodal , pac ruku na srdce kolik svitich veci je opravdu potrebnejch v inventu mit.

http://tw-db.info/?strana=invent&x=2badd9874ea378ae51d90fc76a6bc7a2b09494a6&contest
 
proc se tu mizi odkazy na mozne zmeny v ramci (tohoto?) updatu, zejmena v kontextu toho, ze tu zustavaji bezucelne prispevky maji za navysovani rustu kliku na invetar ?
 

DeletedUser12110

Guest
Az budeme mit ohledne dalsich zmen konkretni informace, zverejnime je.
 

DeletedUser1318

Guest
Az budeme mit ohledne dalsich zmen konkretni informace, zverejnime je.
...dalších změn...???
Změna byl update sám osobě, proběhly tedy další změny již po updatu, další ještě budou a budeme o nich dodatečně informováni?
A za celosvětovou změnu na beta servery dostaneme lízátko - zelenou obálku?
Mně by přišlo férovější doladit to na betě a pak to celý nazvat 1.36, než z toho dělat takový ... nepromyšlený zmatek.
 

DeletedUser11464

Guest
Mě to nevadí, je to levný, nemusim kupovat tolik nuggety :D A makat tak na dluhopisech. Ale to by nebylo INNO, aby to nezhoršilo a nezdražilo...
 

DeletedUser

Guest
...dalších změn...???
Změna byl update sám osobě, proběhly tedy další změny již po updatu, další ještě budou a budeme o nich dodatečně informováni?
A za celosvětovou změnu na beta servery dostaneme lízátko - zelenou obálku?
Mně by přišlo férovější doladit to na betě a pak to celý nazvat 1.36, než z toho dělat takový ... nepromyšlený zmatek.

Být neustále beta testerem mě taky nebaví. :-(
 

DeletedUser12110

Guest
Jak uz tu padlo drive, jsou veci, ktere testovani na Bete neodhali.
 

DeletedUser1318

Guest
Jak uz tu padlo drive, jsou veci, ktere testovani na Bete neodhali.
No... hovoříme o nastavení duelů, cenách v shopu, kobřích zubech, kozácké dece, odměnách za účast v pevnostech, změnách řemesel a dalších.
To není otázka nedostatečného testování.
A na druhou stranu pořád neřešené "chybičky", nekorektní chování při sběratelských úspěších, neopravený úkol, a další drobnosti, které otravují život.
Ty sama, jako hráč, to nevidíš?
Já jsem nedávno hlasoval v anketě, že se mi update líbí.
I díky tvé odpovědi přemýšlím o tom, jestli bych tak hlasoval i dnes...

Tohle je ovšem geniální tah, jak rozhýbat nugeťáky:
Nové ceny
...čekám, že nové ceny vzbudí jistou nevoli u části hráčů a zase se potichu vrátí na původní hodnotu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru