• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.07

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17592
  • Vytvořeno
a já blázen jsem si myslel, že cílem oznámení má být informování o nových věcech, nikoliv nových hráčů – to je jako kdyby v dnešních novinách vyšly na titulce výsledky říjnových voleb, taky by to byl velký přínos pro člověka, který by se nově začal zajímat o politiku. Škoda, rámeček se Vám docela povedl (teda kromě toho, záložky na něm jsou prázdné ...), ale chudák nedostal šanci vyniknout obsahem ...
 

DeletedUser17592

Guest
Zpracovat taková kvanta materiálu není jednoduché a ani to není otázka 2 hodin. Hlavním cílem není informace o tom, že ve hře přibylo 280 nových oblečení (ano, to už bylo avizováno v Changelogu 2.07), ale přinést hráčům zajímavosti o těch postavách Divokého Západu, po nichž je ono oblečení pojmenováno.

Pokud není vidět obsah záložek, může se jednat o chybu a rád přes PM pomůžu. Minimálně je nutné mít v prohlížeči povolený javascript.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, proč se tu IGHAS tak moc rozčiluje, mně se ten přehled líbí, i když si ho nebudu ani zdaleka pročítat celý. Spíš mě zaujal hned první předmět - Poutnické boty Charlese Autobee - to ten náhrdelník opravdu nosil na nohou?
 

DeletedUser9990

Guest
Nechci zakládat nové téma (nikde jsem to zde nenašel),ale u akce Černý pátek je malá chyba.Ve hře to ukazuje u kalhot a klobouku mj. bonus + 0,04 obratnost a pohyblivost.Místo pohyblivost má být podle oznámení asi zručnost,jestli se nepletu,a u kabátu zase přesnost místo střílet.
 

DeletedUser9530

Guest
Když budeme konkrétní, tak na 120 lvl získáme tyto oslnivé hodnoty:

Klobouk Černý pátek

+24 Manualní zručnost (na Level)
+24 Vést (na Level)
+4,8 Charisma (na Level)
+4,8 Zručnost (na Level)
+4,8 Síla (na Level)
+4,8 Obratnost (na Level)


Kalhoty Černý pátek

+4,8 Charisma (na Level)
+4,8 Zručnost (na Level)
+4,8 Síla (na Level)
+4,8 Obratnost (na Level)
+24 Obchodovat (na Level)
+24 Vést (na Level)
+24 Zdraví (na Level)
+24 Nástraha pastí (na Level)


Kabát Černý pátek

+24 Střílet (na Level)
+24 Uhýbání (na Level)
+24 Zdraví (na Level)
+12 % Regenerace (na Level)
+120 Bod schopností (na Level)

Těch 4,8 se asi zaokrouhlí nahoru nebo dolu? A těmi 120 body schopností u kabátu se myslí pracovní body, nebo opravdu schopnostní body, které se, já nevím, rovnoměrně rozloží?
 
Kabát Černý pátek

+24 Střílet (na Level)
+24 Uhýbání (na Level)
+24 Zdraví (na Level)
+12 % Regenerace (na Level)
+120 Bod schopností (na Level)

Těch 4,8 se asi zaokrouhlí nahoru nebo dolu? A těmi 120 body schopností u kabátu se myslí pracovní body, nebo opravdu schopnostní body, které se, já nevím, rovnoměrně rozloží?

V kabátu je namiesto strieľania presnosť, zrejme by sa mali tie vlastnosti zaokrúhliť hore a tie "body schopností" sú pracovné body.
 

DeletedUser1575

Guest
Jestli jsme to pochopil dobře ty 3 věco označeny černý pátek nezískám jinak než že vyhodím 2600,- v nugetech?
Jestli ano tak to je pěknej hnus velebnosti a hlavně mi nepište že když se mi to nelibí kupovat to nemusím,
není právě zmíněný černý pátek americký fenomén kdy obchody po celém světě zlevňují vybrané zboží až o několik desítek %. Ale fa inno to asi pochopila jinak , ti co si to koupí všechno mají palec dolů.
Slušně řečeno
 

DeletedUser9530

Guest
Slevu máš, 25% na všechno v shopu, tohle je jenom bonus :D.
 
Bude někde statistika, kolik lidí vyhodí z okna 2623 Kč pro pár virtuálních předmětů? Docela by mě to zajímalo, kolik lidí dotoho pude :D. Dal by se podle toho odhadnout vývoj závislosti na herních automatech pro následujících 10 let :D...

Se spokojím s těmi slevami v shopu a koupím aspoň bednu se sadou.
 

DeletedUser9530

Guest
A taková bedna se sadou podle tebe nejsou vyhozený prachy? :D

Jo, když to přepočteme balíček s kalhotama, tak za 500Kč může hráč dostat 1000 nugget nebo 500UPD a 3 ocelovky tj. 525 nugget, když budeme brát UPD a nuggety 1:1, v přepočtu to dělá 1025 nugett. Suma sumárum, jedinej bonus jsou fakt jen ty kalhoty, úspora nikde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To jsou taky vyhozený peníze, pokuď si ji někdo koupí za nugety. Já to směnim za dluhopisy, který jsem nasbíral ve hře. Ani mě nenapadne utrácet prachy za jedničky a nuly.
 

DeletedUser3132

Guest
Tak jsem se pomalu těšila na sběratelské předměty a vidím, že si dalších pár měsíců počkám :zásek:
Barevné úkoly se vrátily, zase je to jak na kolotočích. Toť má odpověď k tomu, jak jsme spokojeni s updatem. Upřímně po letech i přerušeného hraní The West zvažuju totální konec, ostatně jako spousta dalších hráčů... Je to smutné podle mě, kdyby se radši snažili si hráče udržet, ale to už se tady párkrát řešilo, takže prostě uvidíme, co přinese další update, no :55:

P.S. kdyby to byla možnost koupit zpět od obchodníka právě prodané zboží, bylo by to super, komu se ještě nestalo, že omylem prodal něco obchodníkovi :D
 

DeletedUser

Guest
P.S. kdyby to byla možnost koupit zpět od obchodníka právě prodané zboží, bylo by to super, komu se ještě nestalo, že omylem prodal něco obchodníkovi :D

Ta možnost tam je. Jsou tam ale jisté podmínky, které včil neznám. Zkus napsat ticket na support a uvidíš :)
 
Nahoru