• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.07

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17592
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Celou dobu jsme volali po downgradu na 1.34 a on bude dokonce downgrate na beta verzi 0.27

:-)
 

DeletedUser1318

Guest
Do hry přibude 270 nových itemů (a nové sady oblečení), které pomohou zaplnit mezeru u výbavy pro hráče s vyšším levelem.
Poslední dobou zjišťuji, že tomu rozumím čím dál tím míň, nicméně tohle mi nejde do hlavy vůbec.
Já mám třeba level 120, spoustu krámů jsem vyházel, mohu si dokoupit různé vylepšovače až do +250 pracovních bodů, tudíž aktuálně nějakou výraznou mezeru ve výbavě nepociťuju.
Spíš mne znepokojuje, čím nás Jonas zase obšťastní, některé kousky z poslední doby tedy byly velmi zvláštní... (a co tak sleduju, nijak výrazně mi v ničem nepomáhají).
 

DeletedUser7117

Guest
až 270 předmětů????není tam předmětů a sad již až mnoho??!!jen v posledních pár týdnech přibylo nejméně 5 sad........
 

DeletedUser

Guest
Chtějí tw-db zobtížnit výpočet:-)
Doufám, že v tom bude aspoň 10 nových sad
 
Proč to máte očíslované "0,27! mělo by to být 2,07. Ostatně posunutí levlu, i když pro to moc nejsem mně těší, nové věci taky, ale ty měli být už dávno. Jsem i pro zdražení předmětů, a hlavně jejich rozdělení po úrovních. Postavy budou předměty užívat rovnoměrně během vývoje, ne hned ze startu.
 
No ono to zdražení, přidání bonusů a hlavně posunutí lvlového požadavku dělá z předmětů, které se dali používat na malém lvl, předměty nepužitelné, respektive malý lvl (kolem 50) bude mít na výběr ze šuntů, a nebo si bude moct za nuggety pořídit o mnoho lepší set...
 
Oni taky ty malé levly mají mít horší ohoz než vyšší levly, ne hned mít to nejlepší k mání. To pak od dvacátého levlu, vůbec nemusíš měnit oblečení. To co postavy mají, není žádný šunt, to je akorát z pohledu hráče o několik tříd výše. Pro malé levly jsou to akorát věci pro ně. Hráči na různých stupních mají docela dobré oblečení, když se na to dívám...
 

DeletedUser12110

Guest
Proč to máte očíslované "0,27! mělo by to být 2,07. Ostatně posunutí levlu, i když pro to moc nejsem mně těší, nové věci taky, ale ty měli být už dávno. Jsem i pro zdražení předmětů, a hlavně jejich rozdělení po úrovních. Postavy budou předměty užívat rovnoměrně během vývoje, ne hned ze startu.

Slo jen o preklep ;)
 

DeletedUser

Guest
řekněte mi co to je za bordel?Jak hráči se budou přihlašovat na bitvy mimo města?Tak nějaké lamy nejsou obyvateli města,nepřispěli na pevnosti ani $,ani suroviny a ještě si budou chodit na bitvy ne?Někteří jsou taky mimo města aby je neduelovali!Tak to mi věřte inno,že s takovou máte po ptákách,takovým hráčům já osobně budu dávat zrádce!
 

DeletedUser17046

Guest
A jak to bude s Eldorádem? Říkali jste, že s novým updatem bude nový svět, jak tedy? :) děkuji :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Říkali jsme, že po updatu bude svět - v Innu již začali jednat o datech, zatím jej stále nemáme přiklepnutý.
 

DeletedUser17937

Guest
až 270 předmětů????není tam předmětů a sad již až mnoho??!!jen v posledních pár týdnech přibylo nejméně 5 sad........



Máš pravdu a navíc ještě když si vezmu že ty náhrdelníky budou podle levelů tak třeba gentlemanovu soupravu budou mít kompletní jen levely 70 a výš(černá kravata)
 

DeletedUser2677

Guest
Super, jen nemělo jít o přípravu zvednutí levelů, ale měly se levely zvednout už s tímhle updatem aspoň na 300 :D
 

DeletedUser6833

Guest
Dobre, jsou nove itemy a tim rozhozenej sberatel... budiz.
udelala se odmena za nakup nuget. v pohode
upravili se pozadavky na veci, upravila se jejich cena. proc ne

Ale vydavat za zlepseni to, ze mi zmizi zalozka z prateli na chatu, kde sem prehledne videl co byla potreba, a nahradi to naka pitoma vyskakovaci tabulka uprostred obrazovky, to fakt nebylo nutny. fakt ne...

uz je treba opravene to, ze pri vetsi vyrobe remesla zamrznou funkce hry? to same kdyz se vybira hodne predmetu najednou z trhu? cilize vec, co nefunguje uz nakej ten patek? a odopvim si sam. ne, protoze na tuhle chybu jsme zvyknuti.

jinak jeste jeden dotaz -> 2 změny u úkolové řady "Perfektní loupež" - časový požadavek a požadovaný item.

co se konkretne zmenilo? Prece jen, ukol mam skoro hotovy, tak bych byl nerad prekvapen, ze se nekde neco zmenilo a bude to jinak - konkretne mi jde o pondelni ukonceni ukolu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
je někde řečeno jaké přesně drobné chyby opravili?

počítá s edo těchto chyb i to že zlobí přihlašování do pevnosti? - byl jste přihlášen, byl jste odhlášen, byl jste přihlášen, byl jste odhlášen a nebo tvrzení, že mi west blokuje firewall když to není pravda (a je to chyba někde na westu?) :-)
 

DeletedUser

Guest
Tak teda tady vidím dost velkou chybu. Utratil jsem nemalou částku za Drahé holínky, ovšem po updatu mi zbývá ještě 53 úrovní, než je budu moci užívat - co mám teď asi dělat? Je to tak, že dokud je nesundám, tak je mohu užívat, přestože nemám požadovanou úroveň? I kdyby to tak bylo, tak to teď nesmím změnit boty, abych náhodou nepřišel o možnost užívat holínky, za které jsem vyhodil devět tisíc zbytečně?

//Modrá barva bot je mimochodem velice slušivá, celý Divoký západ teď může vypadat jak banda šmoulů. Přijde mi to, nebo prostě přetáhli plno blbostí z té facebookové verze?
/// Paráda, tak už jsem zjistil, že věci, na které sice úroveň ani zdaleka nemám, ale v době updatu jsem je měl na sobě, můžu používat, ovšem předpokládám, že až je svléknu, tak už je nikdy neobléknu. Takže to je fakt užo. Víceméně veškerá předchozí investice do mé postavy šla tímto updatem vniveč.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17871

Guest
mohu se zeptat - bude někde vypsáno přesně, co nového se přidalo, u každé sady je to samé zvíře, ale info k tomu žádné, potom mrtě dalších blbostí v shopu "ve městě" a vůbec je to celý divný. Prozatim docela děs

absolutně mi uniká smysl tohoto updatu.
 
Nahoru