• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.07

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17592
  • Vytvořeno
osobně si myslím, že PB pro práce by měla hra sama uvažovat sama ty nejlepší, bez ohledu co má člověk právě na sobě, podle mě jde o nevyhnutelný vývoj :-)
 
...většinu toho harampádí na práce nikdy nepoužiješ, což je pravda. Buď ty krámy prodej a budeš mít přehledný inventář pro práce nebo zůstaň sběratelem...
Innogames nedává jinou šanci, než aby byli všichni sběratelé. Nikdy nevíš, kdy ti dají do hry nový úkol, kde máš mít na sobě nějaké kalhoty se zelenými puntíky a růžový opasek atd.
Nebo úkol, kde budeš muset mít 200 plavání a pak budeš hledat, co dává takový bonus.
 

DeletedUser

Guest
Ještě mě zaráží, že všechny normální stetsony (například) vypadají stejně jako dřív, ale drahý má úplně jiný design. Nebo třeba u čapek jsem si všiml, že ty staré vypadají stejně, ale drahá a ty nové (jako zelená) mají design zase nový - tak co to sakra? :D
 

DeletedUser17723

Guest
Nejvíc hnusnej je teďka drahý plstěný klobouk...a navíc lvl 50...v čem maj nováčci teď duelovat? :D
 

DeletedUser17871

Guest
chci se zeptat - sberatelsky set - ten se ted ziska klasickou cestou + tech 300 novych itemu? nebo zustala "clasika" ?
 
... Takže ti, co už si odehráli tuto hru dřív jsou zvýhodněni oproti nováčkům. ...

Vážně? Já když začínal hrát West, tak jednak nebyly žádné pásky, kalhoty, levá ruka a poživatiny na +PB a naopak k práci jsem potřeboval konkrétní počet PB, jinak jsem si mohl tak akorát strouhat mrkvičku. Takže se závěrem, kdo byl či je zvýhodněn bych byl dost opatrný - protože svým způsobem porovnáváš min dvě různé hry, resp. jablka a hrušky, což moc dobře nejde :-)

Nicméně z herního hlediska, je to určitě zlepšení součastného stavu, ale chápu rozhořčení těch kteří, kterých se to dotklo tak říkajíc za pochodu ...
 

DeletedUser9530

Guest
Podívej se do úspěchů, přibyly tam nové. Naštěstí staré úspěchy zůstaly, čili kdo měl splněno je pořád Pán klobouků, řetízků, levé ruky... koho to čeká, + cca 270, a některé nové svítívky ještě dlouho nebudou na trhu :D.

//Edit, ještě jednou... ehm... nějak nechápu, proč se měnila vizuální podoba některých starých itemů. To grafici v Innu nemají do čeho píchnout? Plýtvání časem i financemi. Jo a krom toho, ten kdo to dělal, včetně nových itemů, musel být barvoslepý a design mu moc neříká, ptž místo veselých barev se všechno unifikovalo, zešedlo a vypadá to, jako vyblité a sežvejkané od krávy!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17871

Guest
fakt bezvadny :/ čím dál lepší díky maranzano za info
 

DeletedUser7239

Guest
Nicméně z herního hlediska, je to určitě zlepšení součastného stavu, ale chápu rozhořčení těch kteří, kterých se to dotklo tak říkajíc za pochodu ...

No uznávám, že v době, kdy přibyli ty itemy o kterých mluvíš tak byli zvýhodněni nováčci. Takže teď to udělali stylem kompenzace... něco tedy přibylo a něco zase změnilo level. Ale ptal jsem se už 2x ohledně té jedné úkolové řady, kterou může hráč přijmout až od 50. levelu... stejně potom musí čekat na 70. - 76. level na kterou z asi 24. levelu byl posunut cylindr. Tak buď měli úkol dát až od 70. levelu nebo cylindry dát na 50. level, ne ? :unknow:
 

DeletedUser11063

Guest
Vážně? Já když začínal hrát West, tak jednak nebyly žádné pásky, kalhoty, levá ruka a poživatiny na +PB a naopak k práci jsem potřeboval konkrétní počet PB, jinak jsem si mohl tak akorát strouhat mrkvičku. Takže se závěrem, kdo byl či je zvýhodněn bych byl dost opatrný - protože svým způsobem porovnáváš min dvě různé hry, resp. jablka a hrušky, což moc dobře nejde :-)

Nicméně z herního hlediska, je to určitě zlepšení součastného stavu, ale chápu rozhořčení těch kteří, kterých se to dotklo tak říkajíc za pochodu ...
nezapomeň že dříve nebyl trh a koupě věcí znamenala přecházet z jednoho města do druhého a nebo kupovat za dražší cenu.
Je ale fakt, že z tohoto updatu nejvíce těží level 120 - pro ty se kromě toho že přibylo na 300 nových blbostí nic nemění - max to že script na výpočet oblečení je už nutnost :(

//Edit, ještě jednou... ehm... nějak nechápu, proč se měnila vizuální podoba některých starých itemů. To grafici v Innu nemají do čeho píchnout? Plýtvání časem i financemi. Jo a krom toho, ten kdo to dělal, včetně nových itemů, musel být barvoslepý a design mu moc neříká, ptž místo veselých barev se všechno unifikovalo, zešedlo a vypadá to, jako vyblité a sežvejkané od krávy!
změnit vizuální podobu nějaké věci, která je už zavedená, je z mého pohledu to nejjednoduší - defakto pouze změníš obrázek a můžeš si tak říci jo něco jsem dělal. A hlavně tím spoustě lidí zavřeš ústa, neboť vidí, že inno něco dělá.


dotaz na tým na poslání pro inno:
- odstraňování chyb a zlepšení nahrávání updatu včetně lokalizace (klasický dotaz)
- budou se upravovat města? Už dříve na devblogu byly příspěvky, že pracují na novém designu měst - včetně vlastního umístění budov (snad s možností poškozování). Od té doby o tom nic není - tak jak to s tím je?
 

DeletedUser6833

Guest
Takze kdyz si to shrnu...

1. Necitlivy update, kdy jakymsi zasahem deus ex machina spousta lidi prisla o moznost pouzivat veci, ktere si na svych lvl pracne sehnali a ted maj smulu a vynalozene prostredky jsou fuc. Pritom stacilo dopredu na tuhle zmenu upozrnit ve hre, ze se neco takoveho chysta.

2. zmena podminek v jednom ukolu, ktera vyustila v to, ze ten ukol nefunguje.

Je hezke ze se to jednou za tyden posle nekam do nemecka, ale vysledek je/bude tradicne nula.
 

DeletedUser1575

Guest
Normální hráč žasne co zase v inno vymysleli.
To že už je v v sadách a a oblečení takový binec že se v tom už ani iino nevyzná vzniká akorát s toho bu tikový paskvil.
Pokud se tady razantně něco nezmění ztrácí hraní westu smysl.
Po změně na novou mapu nám bylo přislíbeno že se na nové mapě máme těšit na spoustu nových věcí no mě to nepřipadá.
Jestě dávám inno poslední možnost ukázat se co zamýšlí po téhle pseudoparodii na update a počkám si tedy na ten nový kde proběhne zvýšení lvl a snad i něco nového .
Pokud to bude zase prasopes tak už asi devinitivně pověsím west na hřebík
 

DeletedUser

Guest
Kdo ze starých hráčů je už touto hrou znechucen,dělejte to co my na světě Buffalo.Nekupujte nugety:) Jen ať si je kupují šašci v october festu apod. hovadinách,kdy jsem se dozvěděl,že někteří hráči,aby jej vyhráli tak utratili okolo 8000 nuget.Kašlete na inno a nic nekupujte,tak je nejvíce vytrestáte hamižné a hloupé němčoury!
 

DeletedUser

Guest
je to nefér

ahoj jak proběh update tak jsou některé věci (náhrdeníky: nábojnice bizon atd.) od lvlu 50 a více a předtím to nebylo, tak si myslím že je to :zásek: nefér ! :lovec:
 

DeletedUser1575

Guest
to czyril: ale tohle nic nevyřeší já už si nekoupil nugety snad 2 roky tady se jedná o uplně jiné věci ale to je nadíl
 

DeletedUser17937

Guest
chtěl bych se zeptat jestli ¨nuggeťákům¨ kteří si doteď koupili nějaké nuggety se jim také dá ten bonus do cirkusu. :55:
 

Pawn

Člen týmu
Humus... je tam toho až moc, a furt přidávají.
Čidmáltim víc mi připadá, že už je INNO tak zoufalý že se ztoho snaží udělat hru pro blbečky, aby to zvládlo odklikat i 6 leté děcko, a nebylo to na něho moc hardcore.
Kdyby se místo designování blbostí radši naplno věnovali tomu slibovanýmu multiplayeru.
 

DeletedUser17383

Guest
Teraz môžem prerábať celé uložené sklady vybavenia.Tfuj :(
 
Já bych nehledal jen negativa. To, že srovnali výkonnost vybavení a každý druh oblečení má teď vyorvnané a schopnostně relativně vyvážené itemy není vůbec špatný. Jen je škoda, že to neudělali už když přidávali pásky a kalhoty a tahle nevyrovnanost vznikla.

P.S. Třeba do duelů to může přinýst celkem pěkný vzrušení, nový kabáty jsou pěkný věcičky, díky kterým budou lidi možná i houfně zahazovat Docovy kabáty nebo alespoň ti, kteří je nemají nebudou v příliš velké nevýhodě.
 
Nahoru