• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.07

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17592
  • Vytvořeno

DeletedUser7239

Guest
A taky by mně zajímalo jak to, že na Beta verzi neproběhl update na 2.07 ? Tam to přece mělo být jako první ne ? :O
 

DeletedUser

Guest
dekuji , cerne jezdecke boty koupene za fejst penez za 35lvl , tak ted od 106 , tady nekomu fakt hrabe .... a banda na serverech fakt fejst nastvana .....
 

DeletedUser7239

Guest
dekuji , cerne jezdecke boty koupene za fejst penez za 35lvl , tak ted od 106 , tady nekomu fakt hrabe .... a banda na serverech fakt fejst nastvana .....

To si myslím, že je záměr INNA. Vydělat na tom a ještě naštvat hráče. Někdo pořádně přitápí pod kotel. :diablo: :(
 
co na tom vydělají a ano pro malé lvly je to ted nevýhodne ale co já lvl 120 nosit věci pro lvl 35 a kor když zvednou lvly já s timto krokem že je více věcí mi taky zas tak nevadí jen at nedělaj na vánoce další sady !!!
 
Já mám dotaz...

Na Tw-DB jsem viděl modré/žluté/červené kabáty a boty u druhů, u kterých to dosud nebylo v tomto barevném provedení, dostali se tyto kusy do hry?
 

DeletedUser17871

Guest
já jsem hrozně naštvaná, ale opravdu hrozně.

Dělám kupce a teď díky tomutu opravdu to jinak říci nemohu stupidnímu updatu jsem přišla o set tanečnice - takže na některé práce nemůžu - a nebo mám hrozné zranění.

OPRAVDU VÁM Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI ZA VELMI ZKAŽENÝ VEČER

dát něco z lvl 45 na 75 to je vážně svinstvo.
 

DeletedUser

Guest
a co treba z 33 na 106 :D
nevim proc nepridali jen nove veci pro vetsi lvl:zásek:
já jsem hrozně naštvaná, ale opravdu hrozně.

Dělám kupce a teď díky tomutu opravdu to jinak říci nemohu stupidnímu updatu jsem přišla o set tanečnice - takže na některé práce nemůžu - a nebo mám hrozné zranění.

OPRAVDU VÁM Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI ZA VELMI ZKAŽENÝ VEČER

dát něco z lvl 45 na 75 to je vážně svinstvo.
 

DeletedUser13789

Guest
a co treba z 33 na 106 :D
nevim proc nepridali jen nove veci pro vetsi lvl:zásek:

Drahý bizon na krk byl dřív už od levelu 1. Teď je od 110. To už asi nikdo netrumfnete, co? :D

Jinak...dokonale zkur**** update. I kdybych chtěl vyjádřit slušně, jak jsem s tímto updatem "spokojen", tak bych dostal permanentní ban jak na fóru, tak ve hře a docela počítám s tím, že by přišlo i UPC a odpojili by mi internet a zabavili počítač a mobil.

A ta pos**** lišta s přáteli v dolní části obrazovky, to je taky dokonalá prasárna. V dnešní době, kdy má plno lidí takový nějaký průměrný notebook, který má nejčastěji rozlišení 1366x768, je to naprostá volovina. Už takhle toho na mapě moc nevidíme, tak nám to ještě vylepšili...
Vím, že se dá skrýt, ale když to někdo chce používat, a má malý monitor, tak za chvíli neuvidí ani mapu. Tohle fakt mohl vymyslet jenom němec.

A pak další blbosti (přihlašování do bitev bez města, milion nových itemů, atd...), to je na delší (a sprostější) povídání.

Takže mám otázku: Je tu někdo, kdo umí dobře německy nadávat? Že bychom INNU poslali "děkovný" dopis.
Zájemci, přihlaste se prosím zde na fóru.
Díky
 
Spousta hráčů se bude zlobit, ale rozumně to rozprostření předmětů sedí. A nemůže to přijít jinak než naráz. V RPG hrách je to normální, na lepší výbavu se musíte propracovat. Otevřené práce se hodí, ale stejně i tak má být nějaká úměra v používání předmětů.
 

DeletedUser

Guest
Já mám dotaz...

Na Tw-DB jsem viděl modré/žluté/červené kabáty a boty u druhů, u kterých to dosud nebylo v tomto barevném provedení, dostali se tyto kusy do hry?

Já jsem ve hře zatím našel modré pracovní boty a další šmoulovské kousky, takže věřím, že to bylo přidáno.

Jinak by mě zajímalo, proč Drahý motýlek ve skutečnosti vypadá jako Drahá stuha? A jestli by Němci byli ochotni hráčům alespoň navrátit finanční investici, kterou dali do své postavy, když teď nám některým chybí třeba sto úrovní, abychom mohli používat výbavu, která byla každodenní?
 

DeletedUser10935

Guest
Máš smůlu, producent hry si vyhrazuje právo dělat změny v systému hry, takže můžeš tak akorát bědovat.

Vedle dalších sad přibyly do hry i další "svítící" vzácné předměty, většinou mají u sebe v názvu jméno a příjmení. O to přeci nejvíce šlo - s množstvím vzácných předmětů, které se dají jen těžce najít, rapidně klesá pravděpodobnost jejich nálezu, takže hráči chtivého dokompletovat sadu nezbude nic jiného než si za goldeny koupit truhličku, nebo se ještě více zapojovat do jarmarků a různých tombol atd. ...

Jistě ji odpovíte sami - má smysl kupovat v tombolách drahé věci, které po ani ne roce takovýhle upgrade defacto znehodnotí? No má, blíží se vánoce, a bude další tombola a budou i nové věci...
 
Ono je i možné, že tyhlety nový svítivky nastrkaj do tašek a budou je rozhazovat o Vánocích, protože nevěřim tomu, že by znovu pustili do oběhu další dávku nattyho, alana a chinga.
 

DeletedUser9530

Guest
Ehm... nějak nechápu, proč se měnila vizuální podoba některých starých itemů. To grafici v Innu nemají do čeho píchnout? Plýtvání časem i financemi.
 

DeletedUser7239

Guest
Spousta hráčů se bude zlobit, ale rozumně to rozprostření předmětů sedí. A nemůže to přijít jinak než naráz. V RPG hrách je to normální, na lepší výbavu se musíte propracovat. Otevřené práce se hodí, ale stejně i tak má být nějaká úměra v používání předmětů.

Kdyby radši dali na návrhy hráčů... udělali by líp než jim takhle kazit to, co bylo ještě dobré ! :P Na co mi bude set, který přidává pracovní body až ve vyšším levelu ? To jsem právě sháněl, abych mohl dělat lepší práce v nižších levelech. Navíc některé itemy jsem vůbec ve hře neviděl ani na jednom světě. Je možné, že se získají jako nálezka až u vysokých levelů (např. opasek Adah Issacs Menken). Teď mi už to bude jedno, protože lepší itemy budou mít ti, kteří si je koupí. Takže ti, co už si odehráli tuto hru dřív jsou zvýhodněni oproti nováčkům. :( A ta propast mezi těmi nižšími levely (1-60) a vyššími (70-120+) se prohloubí (zvláště v poměru platící - neplatící). :kobylka: Tady je vidět, že tu jde spíše o obchod než o uspokojení hráčů. :ireful:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Nemusíte nikoho hledat, informuji INNO každý týden o dění na fóru, spokojenost i nespokojenost. Chápu Vaše rozladění, podobné pocity jsem měla jako hráčka na DK, když dorazila nová aktualizace.
 

DeletedUser9350

Guest
Na jednu stranu berte to pozitivně :D. Sběratelé bordelu budou mít co dělat :D.
 
Darling, 10.11.13, 20:01: "Do hry přibude 280 nových itemů (a nové sady oblečení), které pomohou zaplnit mezeru u výbavy pro hráče s vyšším levelem."

Já nechápu, proč si tu pořád stěžujete. Já jsem třeba hrozně nadšený, že si konečně můžu pořídit např. Zelený kamenný řetěz s bonusem +3 vytrvalost a +3 reflexy. Jakožto "hráči s vyšším levelem" mi taková věc už dlouho chyběla. :D


Už teď, když nepočítám produkty a zbraně, jsem měl v inventáři 520 unikátních kusů výbavy, většina zcela nepotřebných. V tom aby se prase vyznalo! Pro práce není jiná možnost než používat kalkulátory nebo na to rezignovat a chodit jen v jedné sadě. Takže až doplním šatník, tak místo 520 kusů harampádí bude kalkulátor vybírat z 800. Je to vskutku velký pokrok. :lovec:
 

DeletedUser9530

Guest
Hehe, tak sám sis odpověděl, když říkáš, že většinu toho harampádí na práce nikdy nepoužiješ, což je pravda. Buď ty krámy prodej a budeš mít přehledný inventář pro práce nebo zůstaň sběratelem a tenhle příspěvěk pak nemá smysl. Mimo to je ve hře, jeden nebo dva updaty nazpět, kalkulátor práce přímo od Inna.
 
Nahoru