• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.07

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17592
  • Vytvořeno
Já jsem ve hře zatím našel modré pracovní boty a další šmoulovské kousky, takže věřím, že to bylo přidáno.

Jinak by mě zajímalo, proč Drahý motýlek ve skutečnosti vypadá jako Drahá stuha? A jestli by Němci byli ochotni hráčům alespoň navrátit finanční investici, kterou dali do své postavy, když teď nám některým chybí třeba sto úrovní, abychom mohli používat výbavu, která byla každodenní?

No už jsem si pár věcí všiml, ale nebylo mi jasné jestli se všechny věci dostali do hry tak jak jsem to viděl na stránkách. Nemusí se dostat všechno, něco může zůstat je na beta-světech.

Jakou finanční investici máš na mysli, v souvislosti s tím že se nemůžeš oléct některé kusy? Věci ze sad jsou pořád na té samé úrovni, to je snad jediné čeho by se to mohlo týkat. Jestli ti chybí sto úroovní do nějakého předmětu, který jsi měl před updatem na sobě, tak to jsi do postavy moc neinvestoval...

Kdyby radši dali na návrhy hráčů... udělali by líp než jim takhle kazit to, co bylo ještě dobré ! :P Na co mi bude set, který přidává pracovní body až ve vyšším levelu ? To jsem právě sháněl, abych mohl dělat lepší práce v nižších levelech. Navíc některé itemy jsem vůbec ve hře neviděl ani na jednom světě. Je možné, že se získají jako nálezka až u vysokých levelů (např. opasek Adah Issacs Menken). Teď mi už to bude jedno, protože lepší itemy budou mít ti, kteří si je koupí. Takže ti, co už si odehráli tuto hru dřív jsou zvýhodněni oproti nováčkům. :( A ta propast mezi těmi nižšími levely (1-60) a vyššími (70-120+) se prohloubí (zvláště v poměru platící - neplatící). :kobylka: Tady je vidět, že tu jde spíše o obchod než o uspokojení hráčů. :ireful:

Obávám se že "rady" hráčů nejsou nic extra. Když začnou hráči intervenovat, tak je to většinou o nějakém fňukání, a příjde "zpříjemnění" duelů a zrranění z prací, tak aby hráči nedostávali moc zásahů. To zvýhodnění je všelijaké, dřív jsem musel více makat, než jsem si vydělal s řemeslem to taky nebylo jednoduché. Nemyslím že by nováčci na to byli hůře. Každá část hry má svoje, tenkrát to bylo jiné dnes taky, to nejde srovnávat. Mimo to hráči na rúzných úrovních a služebním stáří stojí mimo sebe. Jestli někdo začal, tak nemá horčí anerbo težžší podmínky. Má jiné podmínky, které dříve byli jiné, on začne s tím co je a myslím že si nemůže naříkat.

Já nevím proč za vším hledáte diskriminaci, nevýhody a podobně. Navidím nic špatného, myslím že je dost věcí co stojí za to. Rozhodně pokud budeme hrát s novými postavami, tak hra nám půjde velice dobře. Je třeba využít toho co je, a není toho málo. Sám půjdu na nový svět, abych vyzkoušel jaké to bude se všemi těmi zmněnami. Dobrý hráč uspěje vždy...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17046

Guest
Prosím Vás, nejdou mi nasadit žádné oblečení, boty nic... Hlásí mě to: Momentálně sebou nenosíš platné předměty.
 

DeletedUser

Guest
Myslím finanční investici v rámci herních peněz. Jsem skutečně rád, že jsem v životě neinvestoval nic z reálných peněz, protože bych ty updaty snášel asi ještě hůř. Ale když vyhodím 7 tisíc za klobouk a devět tisíc za boty a ani jedno teď nemůžu použít, tak mám šestnáct těžce vydělaných peněz v čudu, navíc mám v inventáři věci, které dalších několik desítek úrovní budou zbytečné a navíc musím strávit znovu několik hodin vyděláváním na nové kusy oblečení, které mi ty staré nahradí. To je ta ztracená investice.
 
konečně to tu někdo natvrdo přiznal: ztráta postižených jedinců se pohybuje v řádu hodin práce ... k tomu myslím už není co dál říci.
 

DeletedUser

Guest
Tak já ti dám příklad z reálného života - pracuješ, aby sis vydělal na novou myčku. Vyděláš si, koupíš si novou myčku, ale když ti ji přivezou, tak ti řeknou, že ji další dva roky nemůžeš používat. Nejen že teď máš doma myčku k ničemu, ale ještě jsi přišel o peníze, které jsi do myčky investoval, protože ty ti nikdo nevrátí. Byl bys nadšený? Tohle je prostě podraz. Kdybych věděl, že přijde takový update, tak asi dvakrát přemýšlím, jestli investuji do koupi něčeho, co mi bude za pár dní na nic. Jako být na 120.úrovni, tak je mi to jedno, ale když jsem někde okolo čtyřicáté, tak je tohle sakra čára přes rozpočet.

//A i když pro tebe je řád hodin možná málo, já hře nevěnuji tolik času, abych se za týden mohl juchat, že jsem ztrátu vyrovnal.
 

DeletedUser9350

Guest
Merrite pokud by jsi se o hru více zajímal, tak by jsi věděl s menším předstihem, že se bude dělat změna s levely hadrů a přecenění... Tohle kvičení, že to něco stálo... Vydělat se ty herní peníze dají za pár dní...
 

DeletedUser16557

Guest
Já sem se smířil s tim,že si nikdy nebudu měnit věci.Drahý kabát je až od 90. levlu,ale já s nim můžu duelovat...
 

DeletedUser

Guest
S jak velkým předstihem bylo možno zjistit? A jak moc bych se musel zajímat? :) A hlavně nevím, proč mám vydělávat ty peníze znovu. Jednou jsem je investoval a nikdo mi při nákupu neřekl, že zanedlouho bude předmět mé postavě nedostupný a investice tak ztratí na hodnotě. Já jsem udělal při nákupu vše tak, jak jsem měl. Takže není důvod, aby byla i náprava škody na mně, to by měla učinit druhá strana.
 

DeletedUser7239

Guest
Obávám se že "rady" hráčů nejsou nic extra.

Tak já se domnívám, že ten můj poslední návrh byl skvělý. :) Mě jde skutečně o to, aby se hráči u hry bavili. Prozatím to jde tak, že se bavíme formou předdefinovaných úkolů. Ale s tím mým návrhem by se dalo dělat ledacos. Farmařit, lovit nebo vyrábět různé výrobky. Prostě je to ale zábava pro ty, kteří radši dělají než po sobě střílejí. Každopádně by měli být věci upravené tak, aby pasovali k určitým pracem (abych nechodil s trubkou na lov medvědů). Mělo to přiblížit více realitu farmařského nebo indiánského života. Mohlo to být zajímavé, když by jsi si mohl vyrábět různé výrobky, které by ti pomáhali dělat určité práce. :hi: Například by jsi vyfasoval sekeru... s tou by si začal kácet stromy... potom by jsi ze dřeva mohl vyrábět udice... a potom by jsi mohl chytat ryby apod. :pianista:
 
//A i když pro tebe je řád hodin možná málo, já hře nevěnuji tolik času, abych se za týden mohl juchat, že jsem ztrátu vyrovnal.

sorry, ale např. já jsem vlivem updatů na craftu neztratil hodiny, nebo dny práce, ale rovnou měsíce (a opravdu ztratil, narozdíl od tebe, který sis jen pořídil špatný předmět - který vlastně žadnou hodnotu neztratil...), tj. z mého hlediska jde o prkoninu a tyhle reakce neadekvátní, protože už tu proběhly daleko zasádnější věci (a s menčím řevem)
 

DeletedUser

Guest
Ten předmět hodnotu neztratil, naopak získal. Ovšem pro mou postavu hodnotu logicky ztratil a i mírně přitroublá opice to chápe - nekoupil jsem si obyčejný předmět ze shopu na třicáté úrovni, abych ho mohl používat až na nějaké devadesáté úrovni, to je doufám pochopitelné. Takže pro mě hodnotu ztratil.
 
dobře, můžem se tu tahat za slovíčka o relativní hodnotě a ceně, ale abys neřekl, že jsem jen zlý a nechápavý, tak ti prozradím malý trik, jak na to: věci jdou i prodávat, takže co nepotřebuješ prodej a kup si něco pěkného na sebe, co budeš opravdu potřebovat.
 

DeletedUser

Guest
To není tahání o slovíčka, ty tu tvrdíš, že předmět hodnotu neztratil, ovšem pro mě logicky hodnotu ztratil.:D Nejsem si zcela jistý, ovšem třeba Hnědé holínky podle mě stály před updatem více než nějakých $3600, za které je teď mohu prodat, ne? Rázem by tu byla i přes prodej nepotřebného předmětu stále ta finanční ztráta vzniklá chybou firmy, ne mojí.;)
 

DeletedUser9350

Guest
Merrite přečti si pořádně pravidla a buď rád, že ty boty ještě máš, taky ti je mohli zrušit :D.
 

DeletedUser

Guest
Jako na takové prohlášení už fakt není co říct. Mohli by mi taky vyprázdnit inventář úplně, ne? Vždyť já můžu chodit nahý, nic nepotřebuji.:)
 

DeletedUser9990

Guest
Já jsem s novým update/m spokojený.Pro moji jedinou,relativně novou aktivní herní postavu ideální.Právě s touto postavou jsem začal (S1) hrát až koncem května 2013 a sehnat např. Docův kabát,bylo téměř nemožné.Nově zavedené kabáty dokáží tento handicap minimalizovat.
Doufám tedy,že nepřijde s novou tombolou zase nějaký nový, extra předimenzovaný set,který nůžky opět rozevře.
Jinak spokojenost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
merrit: pravidla určuje INNO, takže v rámci pravidel by ti mohli vyprázdnit i inventář a nic by jsi proti tomu nezmohl :-)

Osobnost: můžu se vsadit, že nějaký nový set přijde a ne jen jeden - je to to jediné co umí dělat :-)
 
Nahoru