• V úterý 11.8. proběhne aktualizace na verzi 2.131. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Výherné zbrane

Zdravím, chcel by som sa opýtať či je možné aby mali dvaja hráči na jednom svete rovnaký set zbraní za výhru v hernej akcii (napr deň nezávislosti)? Na ten svet sa nemigrovalo :)
 
Tak pokud si to v rámci akce předávání dárků o loňských vánocích někdo s někým vyměnil/daroval mezi světy, je to možné...
 

Hancock

Guest
Ano, pokud hráč migroval. Je možné, že jde o hráče, který nemohl migrovat na migrační světy, protože tam již měl postavu.
 

Qoauerte

Guest
No, v prvé řadě by si měl být konkrétnější, min. konkretizovat své záměry (chceš vědět, jestli může jedny zbraně na jednom světě vyhrát víc než jeden?/ chceš pořádat hon na čarodějnice, jež si zbraně vykouzlila? / jen nevíš roupy coby? ... ) , daný set zbraní (jestli se dal vyhrát až po Vánocích, tak jasné že nešel převést v rámci té akce), daný svět (tak sakra, jestli je to např. Florida, tak migrace asi kua jasné že ne), možná i hráče (jestli tam na tom světě hrají oba od začátku atd. ...) atd.

Kdybych si měl tipnout, tak pokud né migrace, převedení v rámci Vánoční akce, tak - hlavně jestli to bylo ještě před Vánoci - možná support převedl zbraně jen tak. Jestli hráč, co je vyhrál, je chtěl třeba před zrušením svého účtu předat, tak vzhledem k tomu, že to není item z trhu, proč ho nepřevést ..
 
Je tu ještě možnost získat odměnu za přátele - tuším že 9. v řadě je 10 itemů dle vlastní volby, mohly by to být i tyto zbraně (ale nejsem si jistý jestli jsou povolené)
 
V nejhorším případě může jít i chybu v systému, to se bohužel také stává, ale v tom případě hráč může být postihnutý za neoznámení, že se mu v inventáři objevila z ničeho nic sada, zbraň nebo jiné itemy. Pokud si hráč není jistý, může napsat ticket adresovaný přímo mě a já to prověřím. Poslední dobou jsem měla pár zpráv ve hře nebo v ticketu, že hráčům něco přišlo a zda nejde o omyl.