• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vaše hry a soutěže

DeletedUser

Guest
tý jo, to by se muselo jedině po dvou pěkně, ale já myslela že to řešení vim, ale to je na nic, když ani nevim jestli je ta mince lehčí nebo těžší, tak je to hoooodně složitý.. :D to by se musela možná tak zvážit každá mince zvlášť, nebo jedině po dvou.. po čtyřech je to moc..
 

DeletedUser120

Guest
já bych dal na každou misku jednu...a postupně bych po jedné na každou stranu přidával...dokud bych tam dával ty prvé tak by se při stejném počtu mincí váhy vyrovnaly....až bych tam dal falešnou tak ne....
 

DeletedUser

Guest
Kopix: A co když bude falešná až ta poslední? ;)

crazílek: Budeš na rovnoramenných vahách vážit po jedné minci, jo? Tak u toho bych chtěl být :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sean Mallory: já tim myslela jako že na každou stranu jednu nebo na každou stranu dvě, ne jako jednu minci jen .. :D
 

DeletedUser

Guest
Kopix: Ale v zadání je, že to máš zvládnout na málo pokusů :D
 

DeletedUser

Guest
Mate 8 kulicek a pomerove vahy (Kdyz date na jednu stranu tesi zavazi nez na druhou, lehci strana se zvedne) a jedna z tech 8 kulicek je tezsi o 1gram(treba) a musite na dva zvazeni zjistit, ktera z tech 8 kulicek je tezsi.

Jak to udelate? :devil::devil:
 

DeletedUser

Guest
das tam vysechny ve vyrovnanem poctu a poznas ...

No jednak by mě zajímalo, jak chceš dát na rovnoramenné váhy vyrovnaný počet, když je jich 9 a jednak poznáš kulový, která z nich to je ;)

Mate 8 kulicek a pomerove vahy (Kdyz date na jednu stranu tesi zavazi nez na druhou, lehci strana se zvedne) a jedna z tech 8 kulicek je tezsi o 1gram(treba) a musite na dva zvazeni zjistit, ktera z tech 8 kulicek je tezsi.

Jak to udelate? :devil::devil:

To je snadný, ale psát to nebudu, protože je to snazší obdoba té mé (zatím nevyřešené) úlohy. :)
(EDIT: máš to v poště)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no to je fakt kdybych vedel jestli je falesna tezsi nebo lehci...
 

DeletedUser

Guest
Tady je jedna hádanka na vyřešení: je jedna Sněhurka a 7 trpaslíků. Sněhurka chce každému z nich dát jedno jablíčko, ale trpaslíků je 7 a jablíček jen 6. Jak to má sněhurka udělat, aby všichni trpaslíci dostali stejný díl???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pedro Ramirez: Nevíš, zjisti si to, vždyť máš 3 vážení! :)

Horse 29: No, pokud bych se měl držet zadání, tak může třeba dát každýmu půlku jabka a zbytek sežrat sama ... a bude to správně - každý dostane stejný díl.
 

DeletedUser

Guest
Sean Mallory: nn, jednoduše ty jabka nastrouhá a trpaslíkům z nich upeče štrůdl
 

DeletedUser

Guest
nicméně to předtím bylo taky řešení odpovídající zadání...
 

DeletedUser

Guest
Tady je jedna hádanka na vyřešení: je jedna Sněhurka a 7 trpaslíků. Sněhurka chce každému z nich dát jedno jablíčko, ale trpaslíků je 7 a jablíček jen 6. Jak to má sněhurka udělat, aby všichni trpaslíci dostali stejný díl???

vydělím si 100:7=14,2 takže každý dostane 14,2 procent dohromady ze 6 jablek
 

DeletedUser

Guest
Tak co ty moje mince? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru