• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vaše nejoblíbenější komediální seriály

Jaký je tvůj nej. seriál?

  • Red Dwarf (Červený trpaslík)

    Hlasy: 27 8,2%
  • Friends (Přátelé)

    Hlasy: 41 12,5%
  • The Simpsons

    Hlasy: 116 35,4%
  • Futurama

    Hlasy: 34 10,4%
  • Mr. Bean

    Hlasy: 23 7,0%
  • IT Crowd (Ajťáci)

    Hlasy: 7 2,1%
  • Jistě, pane ministře

    Hlasy: 5 1,5%
  • Halló halló

    Hlasy: 11 3,4%
  • The Big Bang Theory

    Hlasy: 23 7,0%
  • How I Met Your Mother

    Hlasy: 17 5,2%
  • Comeback

    Hlasy: 24 7,3%

  • Celkový počet hlasujících
    328

DeletedUser

Guest
Poslední dobou mám "Jak jsem poznal vaši matku maraton" (tzn: čtyři série jsem odkoukal cca za měsíc...) první a třetí v originále a druhou a čtvrtou česky, dabing se vyvedl ale originál je přece o něc lepší. [SPOIL][YOUTUBE]U6sCLeo4OHE[/YOUTUBE][/SPOIL]

Geniální je taky Teorie velkého třesku (to jsem sledoval v originále s titulky) [SPOIL][YOUTUBE]Qn2S7fq_p1E[/YOUTUBE][/SPOIL]
Futurama a Simpsonovi [SPOIL][YOUTUBE]uNYphiz4EZg[/YOUTUBE][/SPOIL]
South Park [SPOIL]nenašel jsem žádné video, které by prošlo cenzurou...;)[/SPOIL]
IT crowd [SPOIL][YOUTUBE]ab8GtuPdrUQ[/YOUTUBE][/SPOIL]
Přátelé [SPOIL][YOUTUBE]7ulpYrpvYsA[/YOUTUBE][/SPOIL]

(řazeno náhodně )
 

DeletedUser

Guest
No, tak hlasoval jsem pro The Big Bang Theory, ale na stejné, nebo jen o něco nižší úrovni jsou pro mě seriály IT Crowd, How I Met Your Mother a Black Books (to tu není). No a z nekomediálních seriálů se mi nejvíc líbí Hustle a Freaks and Geeks :)
 

DeletedUser

Guest
Udivuje mne, že v nabídce chybí skvělý sitcom Jmenuji se Earl.
 

DeletedUser

Guest
Hlasuju pro Simpsonovi protože to je kult.Ale občas si pustím Step by Step(krok za krokem)
 

DeletedUser

Guest
1.Dr.House
2.Futurama
3.The Simpsons
4.South Park
5.Step by step
 

DeletedUser

Guest
Tak Simpsonovi, Friends. My name is Earl. The Big Bang Theory a mnoha dalších.
 

DeletedUser

Guest
Nejjde sice o komediální seriál (takže to je trochu OT...), ale i tak rozhodně doporučuji Hru o trůny (Game of Thrones) je to další počin televize (která není televizí;) ) HBO, zatím mě pordukce HBO nezklamala (Řím, Pravá krev, tuším, že i Sartakus: krev a písek. aj. ale ty jiné neznám). Tento seriál je ale fakt geniální. Má skvělou titulkovou scénu, skvělé herce a výborný příběh. Jde mimochodem o adaptaci stejnojmené knihy George R. R. Martina. Doporučuji všemi deseti
CSFD

[SPOIL][YOUTUBE]s7L2PVdrb_8[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]ylbqdj1WJX4[/YOUTUBE][/SPOIL]
 

DeletedUser13514

Guest
Nejjde sice o komediální seriál (takže to je trochu OT...), ale i tak rozhodně doporučuji Hru o trůny (Game of Thrones) je to další počin televize (která není televizí;) ) HBO, zatím mě pordukce HBO nezklamala (Řím, Pravá krev, tuším, že i Sartakus: krev a písek. aj. ale ty jiné neznám). Tento seriál je ale fakt geniální. Má skvělou titulkovou scénu, skvělé herce a výborný příběh. Jde mimochodem o adaptaci stejnojmené knihy George R. R. Martina. Doporučuji všemi deseti
CSFD

[SPOIL][YOUTUBE]s7L2PVdrb_8[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]ylbqdj1WJX4[/YOUTUBE][/SPOIL]

Jo, připojuji se k tvému doporučení. Je to vážně skvěle propracovaný seriál. Autor si nedělal hlavu s tím, zda je postava oblíbená a klíďo jí nechá odpravit, tudíž je to celkem i šokující a málokdo by odhadl závěr. Už se těším za zpracování dalších knih :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Teď sleduji Stargate SG-1, jinak dlouhodobě TBBT, HIMYM, Futurama, IT Crowd, Black Books,...
 

DeletedUser

Guest
Z těch zábavnějších rozhodně Teorie, další v pořadí HIMYM, Polda a Polda, Jmenuju se Earl, Simpsonovi, Futurama a samozřejmě Top Gear. Někdy zhlédnu i Chlapi sobě... Z těch již méně komediálních Akta X a můj nejoblíbenější seriál - Dexter. :lovec:
 
Nahoru