• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vaše nejoblíbenější komediální seriály

Jaký je tvůj nej. seriál?

  • Red Dwarf (Červený trpaslík)

    Hlasy: 27 8,2%
  • Friends (Přátelé)

    Hlasy: 41 12,5%
  • The Simpsons

    Hlasy: 116 35,4%
  • Futurama

    Hlasy: 34 10,4%
  • Mr. Bean

    Hlasy: 23 7,0%
  • IT Crowd (Ajťáci)

    Hlasy: 7 2,1%
  • Jistě, pane ministře

    Hlasy: 5 1,5%
  • Halló halló

    Hlasy: 11 3,4%
  • The Big Bang Theory

    Hlasy: 23 7,0%
  • How I Met Your Mother

    Hlasy: 17 5,2%
  • Comeback

    Hlasy: 24 7,3%

  • Celkový počet hlasujících
    328
Mám v oblibě hodně seriálů, už jsem jich taky dost viděl. V poslední době mě zaujaly dva seriály; Malá Británie a Lucky Louie. Dobrý byl taky kreslený seriál Daria. Z těch současných českých, musím pochválit Comeback.
 

DeletedUser

Guest
Pokud mám jmenovat seriál tak z Česka to je určitě COMEBACK a ze zahraničí PAN FAZOLE (Mr. Bean)

Ale můj nejoblíbenější pořad je PARTIČKA ... Co se týče zábavných pořadů nemá konkurenci!
 

DeletedUser

Guest
Partička konkurenci má. Vyskytuje se na divadelních jevištích u nás už asi deset let, v Kanadě už od let osmdesátých. Prakticky jde o totožnou formu zábavy, akorát toto má na rozdíl od Partičky lepší úroveň.
(No vulgarismy, gagování, šaškování, žádné trapné převlíkání do kostýmů apod.)

http://www.youtube.com/playlist?list=PLC0F976CA5C2C466E
 

DeletedUser

Guest
Já mám nejradši House M.D., ten nemá konkurenci :3 Ale dabing se mi zdá zbytečnej, lepší je v AJ.
 

DeletedUser

Guest
můj názor

1.teorie velkýho třesku
2. How I meet your mother
3.The Simpsons
4. Step by step
ikdyž skvělý seriáli jsou dr.house,futurama a dva a půl chlapa
 

Pawn

Člen týmu
Jednoznačně House..Semtam Nahodim Mentalistu,Sběratele kostí.. Ale jsem spíše na Anime :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně, Simpsonovi, Mr. Bean .

Perfektní odreagování. Simpson je vzorný "český tatík" :D
 

DeletedUser9371

Guest
Tak tyhle seriály tady asi nikomu nechybí...

Já vyjmenoval jen pár a na ty ostatní jsem radši zapomněl. Nebyl sem ani "šátkovaný", otce by to porazilo.

Takže je to jen jako připomenutí oné hekticé doby v které jsem strávil dětství a že jsme stále tady ! My, pamětníci a nezapomínáme :(:(:(
 

DeletedUser13138

Guest
na tu plechovou kavalerii se dalo dívat.Pak ještě
Kapitán Kloss
Čtyři z tanku a pes
 
Ahoj,jenom se v těhle debatách asi tak malinko zapomíná,že všechno je poplatný době.Všechnz výše zminkovaný seriály jsem samozř.viděl a můžu říct,že mě nijak v životě neovlivnily,zrovna tak se necejtím bejt nějak duševně ochuzenej proto,že jsem neviděl ani minutu třeba Ordinace,nebo Ulice apod.
A i když většinou souhlasím s Krosnou,budeme si asi i věkově poměrně blízko,tak tady je myslím zbytečný pořád vzpomínat a strašit.Nebo je to pohodlnější v současný ,,veleúspěšný ,, době?
Dal by snad Pláteník svojí blonďatý podržtašce třeba 150000 odměny za to,že chodí do práce? :-DDDD
 

DeletedUser

Guest
osobně se maximálně těším na Hru o trůny 2

[YOUTUBE]rOzXsqoJhtE[/YOUTUBE]

Simpson parodie na úvodní titulkouvou scénu Hrsy o trůny:D
[SPOIL][YOUTUBE]DOgnPHsEJd0&featur[/YOUTUBE][/SPOIL]

I Misfits (Zmetci) jsou good
[YOUTUBE]ud8AJDaAW7c[/YOUTUBE]

Dívám se ale i na Panství Downton (Downton Abbey), nebo Borgie. Pochopitelně se mi líbí i klasiky jako TBBT, nebo Jak jsem poznal vaši matku.
 
Nahoru