• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2014 - diskuze

DeletedUser17809

Guest
A to víš odkud? Na wiki ani tw-db o tom není ani zmínka, že by byl časově omezený.
 

DeletedUser8233

Guest
Při odemknutí mi to zahlásilo.

Myslíš tohle -



"Blahopřejeme! Dokončil jsi další stupeň aktuální komunitní události!
Ještě je tu plno práce, více etap úkolu na tebe čeká a ty už máš k dokončení pouze 12 dní!

Za tvrdou práci jsi byl odměněn mimořádná úkolová řada"

to se vztahuje k akci se srdíčky, ne k úkolové řadě. Osobně doufám, že úkolová řada časově omezená není.
 

DeletedUser

Guest
Myslíš tohle -



"Blahopřejeme! Dokončil jsi další stupeň aktuální komunitní události!
Ještě je tu plno práce, více etap úkolu na tebe čeká a ty už máš k dokončení pouze 12 dní!

Za tvrdou práci jsi byl odměněn mimořádná úkolová řada"

to se vztahuje k akci se srdíčky, ne k úkolové řadě. Osobně doufám, že úkolová řada časově omezená není.

To je upozornění na to, že za 12 dní končí akce :) S úkolovkou to nemá nic společného. Nebylo nám u ní hlášeno žádné omezení, ani v toolu žádné nesvítí, tak by měla být splnitelná kdykoli :)
 

DeletedUser7239

Guest
To je upozornění na to, že za 12 dní končí akce :) S úkolovkou to nemá nic společného. Nebylo nám u ní hlášeno žádné omezení, ani v toolu žádné nesvítí, tak by měla být splnitelná kdykoli :)

Ale vzhledm k tomu, že svítí zeleně mělo by jít o časově omezenou akci. Tedy možná přijmout první úkol do skončení soutěže ? :klubun:
 

DeletedUser17809

Guest
Nechápu proč zrovna s tímhle nadělaj Němci takový tajnosti a nedaj vědět....
 

DeletedUser

Guest
500 srdíček za tolik klikání? To mohli dát víc než 2h práce.
 

DeletedUser9371

Guest
Ber to z té lepší stránky Vánku. INNO donutilo i takového "křena", jako jsem já si kliknout na Facebook. Účet tam mám založený od jeho vzniku a jsem na něm s bídou 4 x za rok. To není pro mě. No a 500 srdíček ? Lepší než drátem do ucha. :)
 

DeletedUser6397

Guest
No,ty už nemůžeš posílat pozvánky.Nicméně tebe si může přidat další člověk který ještě nemá těch 100kamarádů-A ty můžeš tu pozvánku potvrdit.
A kolik je max,netuším.
 

DeletedUser

Guest
240 kamaradu mu urcite neverim.
Ja se bezne pohybuji mezi 99-100 kamarady. Proste sem tam nekdo to pratelstvi zrusi a vezme nekoho jineho a tak se snazi nafarmit vic srdci. Tohle delal kamarad prvni den, kdy vystridal asi 200 lidi. Coz je fajn, akorat pry asi 3-4 hodiny obepisoval ruzne hrace. Ted uz to nedela, protoze to nema moc cenu.
No v kazdem pripade budu rad a netajim se tim, az 3.3.2014 ty lidi vymazu. To je neskutecnyho spamu a vecernich lagu.
 

DeletedUser10235

Guest
To je upozornění na to, že za 12 dní končí akce :) S úkolovkou to nemá nic společného. Nebylo nám u ní hlášeno žádné omezení, ani v toolu žádné nesvítí, tak by měla být splnitelná kdykoli :)

Nechcem byť zlým prorokom, ale podľa mňa bude potrebné tú úlohovú radu k Valentínovi dokončiť do konca akcie, t.j. do konca dňa 2.3.2014, t.j. do polnoci.
Všetky série k eventom hlásili už dávnejšie, že bude treba nielen prijať, ale aj splniť, v danom termíne (hoci to v toole nie je uvedené).

(je to len môj osobný názor a odporúčanie, dokončiť sériu do konca eventu. Na inom fore som sa dočítala informáciu priamo od administrátora, že táto séria nie je časovo limitovaná)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Osobně souhlasím s Chick a doporučuji dokončit do konce Valentýnské akce. Při posledním updatu udělali změnu a všechny časově se vztahující úkoly k eventům ukončili, není je možné již splnit. Poslali jsme otázku výše, musíme počkat, jak se k tomu vyjádří..
 

DeletedUser

Guest
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=269833#post269833

Napíši to sem, tohle téma je uzamčené (nahoře odkaz).

Proběhlo info o získání odměn, při nákupu nuggetů.
Jenže, neplatí to pro sms. Nejsem znalý ekonomických záměrů firmy INNO, ale je to škoda, ne ? Podle mě, drtivá většina hráčů platí v nouzi ve hře právě pomocí sms.
Opravdu by mě zajímal poměr mezi nákupy nugget pomocí sms, vůči jiným formám plateb.
V každém případě, jsem zase zpět u placení i když jsem se zařekl, po posledním update hry o divokém západě. Bez nugget to jde opravdu špatně, jestli se nechci plácat na konci žebříčků a mít alespoň něco z té šílené spousty setů, ve kterých se ztrácím a ztratí se v nich i jasnovidec
. :)


Z SMS maj nejmenší podíl ze všech metod ... tam není co řešit, chtejí naučit hráče kupovat "výhodnějšími" způsoby :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Sms jsou výhodné akorát pro operátory, kteří si berou půlku. Je to jen šance, jak vytáhnout něco z dětí bez kreditek, či vlastního účtu.
+ Se hodí pár lidem zneužívající firemní mobily :-)
 

DeletedUser

Guest
o tom celou dobu mluvím ... navíc se mýlíš ... jejich podíl bude víc než půlka .. proto INNO chce aby jsme využívali jiné metody
 

DeletedUser9371

Guest
Z sms si můžu koupit maximálně 80 a 200 nugget za 50 Kč, nebo za 125 Kč. Vítal bych vyšší částky.
Ale Inno se asi bojí žalob rodičů, kdyby jim dítě mrsklo jednu sms třeba za 1000 Kč.
Mě nebaví chodit do banky a platit vyšší částky. Nehledě účet mám jen firemní a těžko bych to vysvětloval finančnímu úřadu. Pak by mi doma "prohledávali kabelky a hledali miliony za náramky".
:D
 
Nahoru