• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2014 - diskuze

DeletedUser

Guest
Je nějaká možnost, jak urychlit získávání srdíček? Přijde mi, že za práce dostanu něco mezi 300-400 srdíčky za hodinu bez ohledu na to, jestli jsou to desetiminutovky, 15s nebo hodiny. Pokud bych chtěl dostat nejlepší odměnu, potřebuji 180k srdíček, což je průměrně 10k/den. 2,5k dostanu za pytel ze shopu, pak něco za úkoly, z tomboly, od přátel aj, ale stejně mi zbývá dostat 7k/den, což odpovídá 21 hodinám práce denně. To je asi dost nereálné, ne? Nebo prémium vyšší příjem zvyšuje i zisky srdíček? Protože v opačném případě ani člověk se všemi prémiovými výhodami který chce spát a chodit do práce nemá moc šancí na 180k truhlu dosáhnout.
 
Je jasné, že těch 180k je hranice, kam se podaří dostat málo komu. Proto je to tak dělané, aby jsi zabral na plné otáčky. Nevím jestli je možné si koupit více pytlu. Je možné že vyšší příjem pomůže a taky hodně energie na práce vystačí na více práce. Je třeba využít co se dá.
 
prémium vyšší příjem podle mě zisk srdíček neovlivňuje.

pokud využíváš prémia, rozhodně se vyplatí automatizace a více energie - s nějakými doplňováky na energii (čaj, pečené fazole, nebo ze shopu mátový čaj, guarana), zadáváš pouze 9x hodinové práce v podstatě nonstop. tím se dá získat dost srdíček (24x300=7200 srdíček za den - a to počítám s méně srdíčky než skutečně padá).

z pytle dostáváš dalších 2500 srdíček za den, pokud koupíš i ten v shopu je to dohromady za oba pytle 5000 srdíček za den. tím jsme na 12k srdcí denně a to nepočítám přátele.

jak píše mcbracey - pokud chceš a zapojíš vše co jde, zvládnout se to dá :)
 

DeletedUser

Guest
Jak jsou na tom světy?
Na s1 je odemknuta ode včerejška druhá událost. Jsme něco za půlkou bodů k odemčení třetí světové odměny
 

DeletedUser

Guest
Jinak až dojdete na úkol Odešel s Valentýnem (nebo jak se to česky volá) tak rozhodně nechoďte na práci Vyučovat jak napovídá wiki i tw-db, tam dokument Stopa o Rhetově místě pobytu není!
Tento dokument lze nalézt na jiné skupině prací která je též označena tabulí a jde konkrétně o práci ..., však to už zvládnete padá to hned po 15s :)
 

DeletedUser9371

Guest
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=269833#post269833

Napíši to sem, tohle téma je uzamčené (nahoře odkaz).

Proběhlo info o získání odměn, při nákupu nuggetů.
Jenže, neplatí to pro sms. Nejsem znalý ekonomických záměrů firmy INNO, ale je to škoda, ne ? Podle mě, drtivá většina hráčů platí v nouzi ve hře právě pomocí sms.
Opravdu by mě zajímal poměr mezi nákupy nugget pomocí sms, vůči jiným formám plateb.
V každém případě, jsem zase zpět u placení i když jsem se zařekl, po posledním update hry o divokém západě. Bez nugget to jde opravdu špatně, jestli se nechci plácat na konci žebříčků a mít alespoň něco z té šílené spousty setů, ve kterých se ztrácím a ztratí se v nich i jasnovidec
. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Růže jsou v doplňcích, jen se objeví až za cca 40 hodin, jestli někdo jede notebook doma, pomalé připojení a prohlížeč Google Chrome. :)
 

DeletedUser17726

Guest
Tak to nevím co máte za nadupanou mašinu jedu mobil připojení přes wifi z nejlevnějších a šlo to do 5minut po otevření ;)
 

DeletedUser

Guest
Teď po 6 dnech jsme odemkli třetí světovou odměnu za 27 milionů srdíček. Další odměna je za 45 miliónu. Tedy čekám, že tak za 3-4 dny ji dáme taky. Za kolik bude asi finální odměna? Máme šanci ji dát do konce eventu?
 

DeletedUser

Guest
Teď po 6 dnech jsme odemkli třetí světovou odměnu za 27 milionů srdíček. Další odměna je za 45 miliónu. Tedy čekám, že tak za 3-4 dny ji dáme taky. Za kolik bude asi finální odměna? Máme šanci ji dát do konce eventu?

To je na kazdem svete jine. Potrebny pocet srdci na odemceni zavisi na celkovem poctu postav na danem svete. Na Alamogordu ( beta svet 1 ) je cca 4500 lidi, coz je i na treba na Dakote a na otevreni posledni odmeny je zapotrebi 80 milionu srdci. Na Buffalu je nejakych 1650 lidi, tak doufam, ze to nebude chtit vic jak 60 milionu, i tak to bude problem :)
 

DeletedUser

Guest
Rad bych si ujasnil presne datum ukonceni eventu.
Na bete pisou : The Valentine´s Day event will run until 02-03-2014 00:00:00
Na nasich svetech pisete : Akce Valentyn bude probihat az do 03-03-2014 00:00:00

Chapu to tedy spravne, ze uderem pulnoci z 2.3.2014 na 3.3.2014 bude konec ? Neni v tom zase nejaky INNO figl, ze ne ? :)
 

DeletedUser

Guest
předpokládám, že je to násobek nějakého základního počtu.
Btw, ten speciální valentýnský úkol je potřeba splnit do konce akce
 
Nahoru