• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2014 - diskuze

DeletedUser6397

Guest
Svět na kterém hraješ dosáhl na první odměnu.Což je fialová (či růžová?) voda.
 

DeletedUser

Guest
To znamená, že server dosáhl na první úroveň odměn ve sbírání srdíček - viz druhá záložka s přehledem odměn.
 

DeletedUser17319

Guest
Kde najdu stav srdíček na odměny pro daný server, píšou že pod ikonou dárečku na druhé záložce, ale vůbec nevím kde to je.
 

DeletedUser

Guest
m4kt.png
 

DeletedUser

Guest
Chcete mi říct, že někdo v Innogames jednou přišel do práce a řekl "Víte, co bychom tam mohli změnit? Barvu vody na fialovorůžovou!" a všichni ostatní se shodli, že to je super nápad?
 

DeletedUser17871

Guest
tak jako ta růzova voda jako globalni odmena :D to je uplne ale uplne......... k ........... - fakt brečím smíchy :D

pro představu :D :D

voda.jpg
 
Když si navzájem posíláte srdíčka, jako kdyby jste byli přihřátí, tak se nesmíte divit, že máte růžovou vodu. Taky už ji nemám modrou :-)
 

DeletedUser9990

Guest
Opravdu stupidní,celá tato akce.
Homosexualita na vzestupu, a to na všech frontách.Toho posílání se skutečně neúčastním.Samá žádost o přátelství,nebo o něco jiného,od těch " drsných kaubojů"?
:36: :38:
 

DeletedUser3338

Guest
Jak je to letos s kyticemi?

Když jsem je hledal už vloni, mohu letos opět nějaké najít?
Jdou najít pouze 3 na bobulích nebo je opakovatelné hledání i dalších s Cupidovou sadou?
 

DeletedUser4662

Guest
Efektivnější pytlík se srdíčky... můžu mít dva a více ? nebo bude fungovat vzdy jen jeden ? diky
 

DeletedUser

Guest
3 jsou jasný základ, bohužel nám INNO o dalších kyticích nic neřeklo - takže teď testujeme, jelikož sada je opět i v shopu. Jakmile příjdeme, že by jich mělo být víc (klidně se zapojujte taky), tak dáme hned vědět.
Jen pokud si dobře pamatuju, tak snad posledně padaly na různých pracech a to i celkem obtížně.
 
Zajímalo by mě, jestli ta sada, co se dá získat z truhly za 180k srdcí, je totožná s věcmi, co se dají vytočit z "tomboly?"
A za další bych docela rád věděl bonusy, které dává ta kompletní sada...? Jestli se vyplatí vůbec do ní investovat.
 

DeletedUser17726

Guest
Vyšlo mi teoreticky 1,9x tvůj level a jen schopky co jsou u toho napsaný a je to totožný set.
 
Nahoru