• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce 2021

K dispozici jsou opět 4 bandité, jeden je zdarma, další 4 stojí 25, 150 a 800 nuggetů nebo 1500, 9000 a 48000 vajíček,

Zde je to asi myšlené, že další tři stojí 25, 150 a 800 nuggetů....
 
Akce má 4 sady, ale nikde nevidím informaci o tom, které jsou z tomboly a jak získat tu poslední.
Edit: Na beta fóru je uvedeno, že jízda ze 3/4 sad nelze v tomto eventu získat, zde to uvedeno není.
Vejce jsou srovnávána se srdíčky, každé má ale dosti jinou funkci - srdíčka se jen sbírají, vejce utrácí.

Edit (asi pátej): Aby to neznělo tak nepříjemně, nechci osočovat CZ tým, chybějící informace jsou chyba asi hlavně INNO games, ale i ten překlad je dost matoucí, byl bych rád, kdyby se tomu věnovalo trochu více péče.
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
Nepřesností je tam vícero (teda doufám, že bonusy schopek zbraní Michaela nejsou real, jinak je to ještě větší odpad než jsem si myslel)... Každopádně INNO co se týče bitev přišlo s taktikou, kdo nic nedělá, nic nezkazí a vrhlo se na sady na pracovní body, vzhledem k tomu, že ty sady nedávají nic, co by se alespoň trochu blížilo rybářovi, revírovi na $ a dropy. Pak je tu samozřejmě další duelová sada na chlaďáka...

Člověk by řekl, že účelem sad na PB by mělo být dát body na pracích, kde je problém s full zlatými krumpáči, nebo kde je hezká nálezka, která by se mohla zvýšit. Hrobník sada dá PB na práci, kde full krumpáče nejsou problém od podzimu v Cortézovi, ale ani v Marshallovi a čemkoliv jiném na stavění, práce má aspoň celkem OK nálezku... Napadlo by mě několik jiných prací na středu, kde bych tvorbu spešl sady ocenil více, ale hold už se stalo...

Sada, kterou nechápu, co se INNO snažilo říct, je Michael. Když je teda jen na PB, protože ostatní bonusy jsou nevyužitelné - proč dává zdraví, proč jsou 2/5 usefull schopek shodné s hrobník sadou? Když i to nějak zkousnu, začnu zkoumat, na jaký práce se skvost vůbec hodí a zda vyřeší mé nálezkové/krumpáčové problémy. 3 z 5 schopek pokryje na následujících pracích:
- Dolování ledku, Hledání polodrahokamů, Krmení dobytka, Nasadit ostruhy, Pást ovce, Pracovat jako kazatel, Pracovat jako pianista, Přeprava koní, Řezat dříví, Sbírat agáve, Sbírat bobule, Sbírat indigo, Sbírat rajčata, Sklízet bavlnu, Sklízet fazole, Sklízet kukuřici, Sklízet papričky, Sklízet tabák, Těžit ropu, Těžit stříbro, Tisknout noviny, Vykrádat hroby, Vymístit stáje a Vyorávání brambor...

Mám tedy radost, že mám novou sadu do hrobu a na pole, která mi drasticky zvýší výdělek, drop i nálezku... Už se nemůžu dočkat dalších sqvostů na Nezávislost.
 
Naposledy upraveno:
Inno už delší dobu ukazuje že je absolutně mimo herní realitu. Pochybuji, že od nich někdo hru hraje - jinak by neudělal takové bonusy.
Případně je to ten typ "hráče", který se jednou za (tý)den na 3 minuty přihlásí, zadá práce, odevzdá Waupeemu krocany a poté jde hrát farmville.
 
Naposledy upraveno:
četla jsem že úkoly budou odstupňovány podle levelu. Dnes jsem dosáhla lvl109 a tudíž budu mít ty úkoly jednodušší. Ale během dvou dnů dosáhnu 110 a úkoly se mi změní? Nebo budu pokračovat těmi lehčími úkoly?
 
Nešlo by s těmi akcemi trochu brzdit, ať nejsou pokud možno v souběhu ? Teď mi běží naráz:

velikonoční tomombola
velikonoční výprodej
irský výprodej
cirkus
zlaté mince
a možná ještě čtyřlístky

a v salónu mi svítí úkoly na mince, které fakt už nechci, když chci najít nový úkol, musím proklikávat jednotlivé postavy ...
 
Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
četla jsem že úkoly budou odstupňovány podle levelu. Dnes jsem dosáhla lvl109 a tudíž budu mít ty úkoly jednodušší. Ale během dvou dnů dosáhnu 110 a úkoly se mi změní? Nebo budu pokračovat těmi lehčími úkoly?

Ahoj,
nedokážu ti přesně odpovědět na tvuj dotaz ale dle mého když začneš pod 110 lvlem a následně uděláš ten 110 lvl tak by jsi měla mít možnost dojet tu serii ukolu pod 110.
Pokud se změní nebo budeš mít jinou zkušenout určitě napiš ať to víme třeba i do příště když něco takové udělají.
Nejsem dědvševěd tak se omlouvám protože to určitě není odpověď kterou jsi čekala.

z3l1
 
Jsou dvě možnosti:
buď je úkolovka, která má vždy dvě varianty úkolu (nad/pod 110) a v tom případě bys myslím část měla lehčí a část těžší.
Nebo jsou dvě úkolovky - jedna pro malé a jedna pro velké. Tam bych čekal, že zvýšení levlu ti starý úkol zahodí a otevře od začátku nový.
 
Požadavek na vítězství v dobrodružství? Tak, a s novým úkolem končím.
Kdyby to byl požadavek na účast, dobrý, ale když někoho dobrodružství nebaví - jen ten opruz při čekání na frontu, pak se na poslední chvíli někdo odhlásí a jede se nanovo - tak je to pro něj děsně nezáživný, dávat dobrodružství xkrát než vyhraje. To nemůžou dávat jen účast? Je to stejná pitomina jako požadavek na KO v duelech... Kdyby tam aspoň bylo už i jiný dobrodružství než furt dokolečka dokola jedno a totéž...
 
Požadavek na vítězství v dobrodružství? Tak, a s novým úkolem končím.
Kdyby to byl požadavek na účast, dobrý, ale když někoho dobrodružství nebaví - jen ten opruz při čekání na frontu, pak se na poslední chvíli někdo odhlásí a jede se nanovo - tak je to pro něj děsně nezáživný, dávat dobrodružství xkrát než vyhraje. To nemůžou dávat jen účast? Je to stejná pitomina jako požadavek na KO v duelech... Kdyby tam aspoň bylo už i jiný dobrodružství než furt dokolečka dokola jedno a totéž...

Vždyť to Innogames udělalo přeci na žádosti hráčů, protože naprostá většina ráda hraje dobrodružství. Stejně tak, jako zničili Anguse na žádost hráčů nebo přidali do Cirkusu další odpadky na žádost hráčů. Ovšem co chtít od party lidí, která hru ani nehraje a žije v naprosto zkreslených představách.
 
máte rádi bitvy o pevnost? Oslavte s námi velikonoční svátky účastí ve speciálních bitvách o Awesomii na všech světech. Můžete vyhrát další
velikonoční vajíčka, které vám mohou pomoci při postupu velikonoční události. Bitvy se budou konat v neděli 4. dubna 2021 od 20:00 na všech světech.

@Symphie : nešlo by prosím ty oznámení mít takové kompletní, tj. včetně výše odměny?
 

Symphie

Člen týmu
Tohle je struktura oznámení z vedení Innogames, které se řídí jasnými pokyny pro všechny jazykové mutace, podobně to je i u aktualizace hry. Tudíž nelze oznámení upravovat podle libosti, musí být ve znění, které jsme obdrželi.
 
Tohle je struktura oznámení z vedení Innogames, které se řídí jasnými pokyny pro všechny jazykové mutace, podobně to je i u aktualizace hry. Tudíž nelze oznámení upravovat podle libosti, musí být ve znění, které jsme obdrželi.

@Symphie: ale přece tohle přece nějak můžeš doplnit pod oznámení, popř i jinak a nebo aspoň na přímý dotaz. A jako uživatel hry jsem s tvojí prací hrubě nespokojen, to je asi tak vše, co k tomu může rámci pravidel fóra říc.
 

Symphie

Člen týmu
Tým pracuje s tím, co obdrží. Pokud není uvedeno, abychom odměny zveřejnily, nelze je z logických důvodu vypsat. Něco jiného je, pokud bitvy pořádáme my. Osobně tyto odměny zná pouze administrátorka hry, která má na starost nastavení bitvy. Některé bitvy mají být překvapením.
 
Pokud není uvedeno, abychom odměny zveřejnily, nelze je z logických důvodu vypsat.

Čistě logicky, tohle tvé tvrzení je špatně: Pokud není uvedeno, abychom odměny zveřejnily, tak můžete odměny zveřejnit, ale také nemusíte (ani jedno není v rozporu).

Asi takle odměny za speciální bitvy o pevnosti se pohybují v celé škále od trapné po zásadní (vzhledem k dané akci), tak mě to jako hráče zajímá. A chápu, ty tuhle hru nehraješ, tak to prostě jen nějaká položka ...

EDIT: minule bylo myslím 1500 vajec, pro poražené možná i méně, což je zcela nehodnotná odměna.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru