• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Voják-Bojovník o Pevnosti

DeletedUser

Guest
tvá obrana i útok má v sobě složku vést:-o a pak pokud jsi obránce nebo útočník skrývat se a vytrvalost, takže nevím proč si myslíš, že vést je naprd.

protože si z toho dělal prču a Ty jsi to nepochopil nebo myslíš že stvořitel stránek o bitvách tohle neví?:::))::
 

DeletedUser

Guest
no buď mi věř nebo klikni na to TW - Battle Page v jeho příspěvku :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Přes ZDRAVÉHO vojáka už bych nikdy nešel.
Lepší by byl ZDRAVÝ dobrodruh,či dělník.
 

DeletedUser

Guest
Jak to myslíš?
Já osobně chápu že dobrodruhové s MEGA HP jsou na bitvy super, ale tenhle charakter si všichni berou spíš pro Questy ....
 

DeletedUser

Guest
Svobodis:myslím že přesně tak to myslel:) tedy že zdravý dobrodruh je lepší jak zdravý voják právě na ty bitvy
 

DeletedUser

Guest
Furt nechápu proč nenapíšete " s vysokým HP" protože zdravý si představuju HP 100% :D ale to je vedlejší už chápu
 

DeletedUser

Guest
Cus lidi, chci se zeptat jestli je potřeba vést k bitvě o pevnost, a jestli je potřebova vojákovi
Dík předem.
 
Cus lidi, chci se zeptat jestli je potřeba vést k bitvě o pevnost, a jestli je potřebova vojákovi
Dík předem.

Obden se tady někdo ptá jestli je potřeba "vedení" do pevnosti. To skara neumíte číst, vždyt tu na to je každý den odpověď. Co si tak napřed něco zjistit a ptát se až nebudu mít kde se informovat.
 

DeletedUser10955

Guest
Ano, tak jsem to nějak asi dělal...možná že vám to přijde namachroané ale myslím si, že jsem jedním z 25 nejlepších bojovníků o pevnosti...nevím zda je to pravda o tom můžem vést spory donekonečna...ale to, že v každé bitvě maximálně poslouchám a takto rozdělené věci,...řekl bych ze mě (myslím si) dělají jednoho z nejlepších :D samozřejmě kritiku na mou namachrovanost rád snesu :D

prosimte jaky mas nick ve hre a jaky svet hrajes???? na to ze o sobe tvrdis ze jsi jednim z 25 nejlepsich bojovniku tak jsem o tobe vubec nikdy nic neslysel a i to co jsem tu cetl mne spis utvrzuje o opaku :D
 

DeletedUser

Guest
Moc tomuto buildu nechápu xD Ale určite by sa tu zišli neaké nove buildy.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím
Potřeboval bych radu jak udělat dobrýho vojáka,jak na pevnost tak na duely :D ještě než něco zkazím.Díval sem se na staré buildy,ale tam je většina jak dát buildy abych měl dobré práce a úkoly ale o to mi nejde :) Díky za odpověď :radní:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím
Potřeboval bych radu jak udělat dobrýho vojáka,jak na pevnost tak na duely :D ještě než něco zkazím.Díval sem se na staré buildy,ale tam je většina jak dát buildy abych měl dobré práce a úkoly ale o to mi nejde :) Díky za odpověď :radní:

mam obavu ze tudy zadna cesta nevede bud budes top na pevnosti anebo na duely pokud udelas hybrida budes leda prumer spis slabsi v obojim
 
Nahoru