• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Voják-rady a vše kolem nich

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6123
  • Vytvořeno

DeletedUser6123

Guest
Ahoj, dlouho jsem nehrál za nickoho jiného než za dobrodruha, tak bych chtěl znát vaše rady a nápovědy ohledně charakteru "voják". Jaký máte pro mě doporučení jestli střelné nebo chladné zbraně vystupování nebo taktika a kam strkat body schopností a atributy. Vše co vás napadne. Já budu jen rád. Díky :lovec:
 

DeletedUser

Guest
Je to prakticky jedno, ale já dávám atributy do charisma, aspoň ti to pomůže když se budou chtít mstít. :angel:
Potom to dělej jako u duelový postavy, záleží na tobě jak.:siesta:
Co se týká úkolů, větší šance na splnění je když budeš používat sřelný zbraně.:lovec:
Snad ti to aspoň trochu pomůže. :pianista:
 

DeletedUser

Guest
ja osobne bych ho nepouzival na duely je na nic.
moje rada:co nejrychleji se dostan na 60lvl a pak prehazej body
strilet nebo sila uderu:150 nejmin
houzevnatost,reflexy:70 nejmin
presnost:60 nejmin
vystupovani:35 staci pak muzes zvysit
uhybani:eek:kolo 40 zase muzes zvysovat podle toho koli bodu ti zbyde
a nejlepsi je si na to sehnat hernarduv mec:)
 

DeletedUser6123

Guest
ja osobne bych ho nepouzival na duely je na nic.
moje rada:co nejrychleji se dostan na 60lvl a pak prehazej body
strilet nebo sila uderu:150 nejmin
houzevnatost,reflexy:70 nejmin
presnost:60 nejmin
vystupovani:35 staci pak muzes zvysit
uhybani:eek:kolo 40 zase muzes zvysovat podle toho koli bodu ti zbyde
a nejlepsi je si na to sehnat hernarduv mec:)

Jo, to bude lehké, jenom si musím spřeházet bodíky abych správně splnil questy a mám ho na lvlu.57 nebo kdy, jelikož jsem zjistil už jak ho získat.
Jinak nejdříve půjdu do 9 lvlu vystupování, pak půjdu střílet na těch 150 a ostatní body pak budu dávat do přesnosti atd a uhýbání.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak ja jel vojaka na přesnost a uhybání. Do 50 urovně jsem cpal všechny bodíky do zručnosti a většinu do nastrahy pastí (něco malo do střelby a uhybaní). Od 50 urovně zas vše do charismy a do vystupování (a něco malo do taktiky). Splnil jsem ukol Mstitel bez větších problemu. Je pravda, že nemam tolik života jako vojak přes sílu, ale to mi vynahradí uhyb na celkem slušné urovni (i v boji o pevnost maj co dělat aby me trefili:-) ).
 

DeletedUser

Guest
S hermisem nesouhlasím, je úplně jedno, jakou postavu si vybereš na duely, voják ti dá ale na duely 3 dobré výhody. Co se týče těch výhod, podle mě jsou nejlepší ze všech.
Já zkouším build od deliciouse (link dával mufii), a jsem s tím spokojen.
Pak je tu ještě možnost houževnatost/reflexy, která taky není k zahození.
 

DeletedUser6123

Guest
Já nepojedu ani na jedno z těchoto věcí. Nejdříve musím splnit questy tak všechny body budu cpát do jiných prací, na duely kašlu až do lvlu 60, pak si ty bodíky dám do síly jelikož budu mít hernardův meč.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jestli jsi ten build četl, ale právě to vystupování + střílet je jeden z nejlepších buildů na Mstitele.
 

DeletedUser

Guest
ja osobne bych ho nepouzival na duely je na nic.
moje rada:co nejrychleji se dostan na 60lvl a pak prehazej body
strilet nebo sila uderu:150 nejmin
houzevnatost,reflexy:70 nejmin
presnost:60 nejmin
vystupovani:35 staci pak muzes zvysit
uhybani:eek:kolo 40 zase muzes zvysovat podle toho koli bodu ti zbyde
a nejlepsi je si na to sehnat hernarduv mec:)

To si se zbláznil nee?
Na co střelbu na 150?
Neříkám,že ten můj build je nejlepší,ale to tvoje mi přijde opravdu přemrštěné,duelově téměř nevyužité.
Mám spolubojovníka,který mi se střílení na 60 ubral o 2životy méně,než já jemu se střílením na 150.
Sice měl malinko lepší zbraň,ale to je vedlejší.

EDIT:
Pro upřesnění.
Můj protivník má přesný vojenský revolver (63-79)
O proti mému obyčejnému vojenskému revolveru (49-71)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
To si se zbláznil nee?
Na co střelbu na 150?
Neříkám,že ten můj build je nejlepší,ale to tvoje mi přijde opravdu přemrštěné,duelově téměř nevyužité.
Mám spolubojovníka,který mi se střílení na 60 ubral o 2životy méně,než já jemu se střílením na 150.
Sice měl malinko lepší zbraň,ale to je vedlejší.

EDIT:
Pro upřesnění.
Můj protivník má přesný vojenský revolver (63-79)
O proti mému obyčejnému vojenskému revolveru (49-71)

Mě to je jedno, ale pokud se ti to stalo tak to je smůla. Já myslím že v tom střílet taky roly hraje, ale ne až takovou to je pravda. Já si nejdříve pořídím Hernardův meč, pak si musím spřeházet bodíky a pak teprve na duely. Stejně většinu dám do vystupování do síly a do houževnatosti plus přesnost.
 

DeletedUser

Guest
Žádná smůla to není. Tak jsem si myslel,budu mít střelbu 180 a budu dávat pecky za 300:) Omyl,dávám jako ostatní a co je horší,potkal jsem i týpka,co má střelbu na 100(teda pokud ve zprávě nekecal) a ubíral mi po 260,což bylo pži jeho levelu cca 64 dost. Mám spíš pocit,že tam hodně působí Taktika a Vystupování.

Abych to shrnul,myslím,že od určitého čísla střelby se bude zranění zvyčovat jen nepatrně a spíš se bodíky vyplatí házet do uhýbání,respektice Reflexy/houževnatost.
 

DeletedUser6123

Guest
Žádná smůla to není. Tak jsem si myslel,budu mít střelbu 180 a budu dávat pecky za 300:) Omyl,dávám jako ostatní a co je horší,potkal jsem i týpka,co má střelbu na 100(teda pokud ve zprávě nekecal) a ubíral mi po 260,což bylo pži jeho levelu cca 64 dost. Mám spíš pocit,že tam hodně působí Taktika a Vystupování.

Abych to shrnul,myslím,že od určitého čísla střelby se bude zranění zvyčovat jen nepatrně a spíš se bodíky vyplatí házet do uhýbání,respektice Reflexy/houževnatost.

Velkou roly si natké myslím že hraje vystupování, ale kdyby ses zeptal třeba na s6, toho kdo má střelbu na 500. Tak by ti možná řekl, kolik s jakou zbraní dává dmg.
 

Deleted User - 31870

Guest
Velkou roly si natké myslím že hraje vystupování, ale kdyby ses zeptal třeba na s6, toho kdo má střelbu na 500. Tak by ti možná řekl, kolik s jakou zbraní dává dmg.

Alexi, ráda bych tě požádala, abys tady přestal spamovat ve všech otevřených tématech, ve kterých to jde.. Některým akorát zamotáváš hlavu..

Na s6 nikdo nemá schopnost střílet na 500, nejvyšší tamní hodnotu má Mawerrick – 340 Střílet (a jen pro zajímavost, nejvyšší hodnota, kterou někdo má v jedné schopnosti je 369 ve stavět)
 

DeletedUser6123

Guest
Alexi, ráda bych tě požádala, abys tady přestal spamovat ve všech otevřených tématech, ve kterých to jde.. Některým akorát zamotáváš hlavu..

Na s6 nikdo nemá schopnost střílet na 500, nejvyšší tamní hodnotu má Mawerrick – 340 Střílet (a jen pro zajímavost, nejvyšší hodnota, kterou někdo má v jedné schopnosti je 369 ve stavět)

Přehnám jsem se, stává se. Když mám spuštěnej k tomu program deseti prsty. A pokud tohle považuješ za spam, tak se omlouvám. Podle mě se o spam nejedná.
 

Deleted User - 31870

Guest
Přehnám jsem se, stává se. Když mám spuštěnej k tomu program deseti prsty. A pokud tohle považuješ za spam, tak se omlouvám. Podle mě se o spam nejedná.

pro tvoji informaci:
s1 - Rayla – 379 Střílet
s2 - radew – 411 Střílet
s3 - paik – 361 Střílet
s4 - WINETU – 397 Střílet
s5 - Benehallow – 388 Střílet
s6 - Mawerrick – 340 Střílet
s7 - Anton – 328 Střílet
s8 - drsna vladenka – 267 Střílet
s9 - Dusan123321– 88 Střílet

- údaje se mohou minimálně lišit, je to asi 2 dny starý přehled

Netuším, kde jsi to číslo sebral - ale pokud nemáš přehled, tak to vůbec nepiš
 

DeletedUser6123

Guest
pro tvoji informaci:
s1 - Rayla – 379 Střílet
s2 - radew – 411 Střílet
s3 - paik – 361 Střílet
s4 - WINETU – 397 Střílet
s5 - Benehallow – 388 Střílet
s6 - Mawerrick – 340 Střílet
s7 - Anton – 328 Střílet
s8 - drsna vladenka – 267 Střílet
s9 - Dusan123321– 88 Střílet

- údaje se mohou minimálně lišit, je to asi 2 dny starý přehled

Netuším, kde jsi to číslo sebral - ale pokud nemáš přehled, tak to vůbec nepiš

Pokud sis nevšimla, nepsal jsem žádné číslo, jenom jsem psal, že jsem se přehnámt. Protože tady dělám ještě ěnco jinýho.

Velkou roly si natké myslím že hraje vystupování, ale kdyby ses zeptal třeba na s6, toho kdo má střelbu na 500. Tak by ti možná řekl, kolik s jakou zbraní dává dmg.

:) jistě promineš editaci příspěvku, nechci to zde zbytečně zapatlávat OT
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru