• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
čti vše než něco napíšeš os chopnosti Vystupování se tu psalo
 

DeletedUser

Guest
střílet, reflexy, uhýbání,přesnost,taktika, ale i zdraví

Nechápu, proč by to měly být jen tyhle. Při duelu se využijí následující schopnosti: Síla úderu/střílet*, houževnatost/reflexy**, taktika/vystupování***, přesnost, uhýbání, zdraví****.

* Záleží, jakou máš zbraň(chladnou/střelnou).
** Záleží, jakou má zbraň soupeř(chladnou/střelnou).
*** Záleží, jestli jsi v obraně nebo v útoku.
**** Přímo duel neovlivňuje, tedy pokud se nedostaneš do mdlob :).
 

DeletedUser

Guest
Souhrn

Takže pokud jsem to správně pochopil tak dobrej voják používá nevíc tyto schopnosti: Střílet - Přesnost - Síla úderu - Houževnatost - Reflexy - Uhýbání - Vystupování - Taktika + Život
A atributy je nejlép dávat do Síly a Chariamatu? nebo se něco dává i do Pohyblivosti a Zručnosti.

A ještě mi dovolte podotázku četl jsem na fóru něco jako přeskládání schopností u šamana to je něco jak reset statů ? A jestli ano tak kde a jak se dělá a od jakého levelu ?

Předem díky za odpověď Mystick-cz :sorry:
 

DeletedUser

Guest
schopnosti si mužeš kupovat od sebe nazpátek za 90 dol. jednu schopnost a za 250 dol. 1 atribut je to po dokončení úkolu Waupeho dědeček
 

DeletedUser307

Guest
Jen opravím - 50$ za schopnost.

Tahle oprava není až tak přesná, pokud chceš opravovat, tak piš skutečně tak jak to je:

- první změna schopnosti stojí $50 kazdá další je o $10 dražší, takže se klidně můžeš dostat na $90; dobrá zpráva - kazdý den cena klesá o $10 až na původních $50
 

DeletedUser

Guest
Tahle oprava není až tak přesná, pokud chceš opravovat, tak piš skutečně tak jak to je:

- první změna schopnosti stojí $50 kazdá další je o $10 dražší, takže se klidně můžeš dostat na $90; dobrá zpráva - kazdý den cena klesá o $10 až na původních $50

ano to mě zmátlo naposledy když jsem si nakupoval větší množství schopností

Edit:
moc díky ja jsem to sam nechápal při nakupu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
vojak

pri duelu taky dost zalezi jestli jsi ve svem meste nebo v cizim,me napadli dva duelanti doma a oba dva dost drtive prohrali a ja v domeni ze jsem silnejsi tak jsem je obratem napadl ja a ejhle projel jsem to na cele care,sice tesneji ale prohral,tak ze shrnu to UTOK A OBRANA JSOU TAKY VELICE DULEZITE SCHOPNOSTI
 

DeletedUser492

Guest
pri duelu taky dost zalezi jestli jsi ve svem meste nebo v cizim,me napadli dva duelanti doma a oba dva dost drtive prohrali a ja v domeni ze jsem silnejsi tak jsem je obratem napadl ja a ejhle projel jsem to na cele care,sice tesneji ale prohral,tak ze shrnu to UTOK A OBRANA JSOU TAKY VELICE DULEZITE SCHOPNOSTI

A mohl bys to nějak vysvětlit blíže ?
 

DeletedUser

Guest
u nas se rika ze nejlepsi obrana je utok :D teda nevim jak ostatni ale ja preferuju vsechno davat do utocnych schopnosti
nejlepsi schopnosti na utok jsou strilet/sila uderu,vystupovani
presnost neni az tak dulezita ale zase muze dat bonus treba kdyz miris porad na hlavu budes davat velke pecky
 

DeletedUser

Guest
vojak

u nas se rika ze nejlepsi obrana je utok :D teda nevim jak ostatni ale ja preferuju vsechno davat do utocnych schopnosti
nejlepsi schopnosti na utok jsou strilet/sila uderu,vystupovani
presnost neni az tak dulezita ale zase muze dat bonus treba kdyz miris porad na hlavu budes davat velke pecky

jasne ale kdyz dotycny bude mit vysokou obranu tak ho nemusis porazit,samozrejme kdyz ji bude mit daleko vetsi nez ty utok
 

DeletedUser753

Guest
Nejlepsi je zlata stredni cesta. S mensim zamerenim na nejakou schopnost.
 

DeletedUser

Guest
mam taku otazocku.ktory charakter je lepsi pre duely. vojak alebo duelant?? neviem preco sa mam rozhodnut.ked ze to mozem zadat iba raz tak sa chcem radsej opytat.chcem sa zamerat hlavne na utok tak sa pytam. ktory charakter je preto lepsi.duelant alebo vojak?
a este jedna otazka.(ta bude asi troska zavadzajuca pretoze to nevie asi nik) do coho je najlepsie davat body? pretoze ked budem zamerany iba na jedno (npr utok) tak budem slaby v obrane a kazdy kto ma napadne ma moze porazit. ale ked dam iba do obrany tak pri vyzvani na duel budem zas slaby. ale ked budem davat do oboch rovnako tak nebudem v nicom vynikat a budem iba priemerny duelant. tak ako si to mam rozdelit tak aby som bol silny v utoku ale aj dobry v obrane.

dakujem za pripadne rady a tipy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mam taku otazocku.ktory charakter je lepsi pre dueli. vojak alebo duelant?? neviem preco sa mam rozhodnut.ked ze to mozem zadat iba raz tak sa chcem radsej opytat.chcem sa zamerat hlavne na utok tak sa pytam. ktory charakter je preto lepsi.duelant alebo vojak?
a este jedna otazka.(ta bude asi troska zavadzajuca pretoze to nevie asi nik) do coho je najlepsie davat body? pretoze ked budem zamerany iba na jedno (npr utok) tak budem slaby v obrane a kazdy kto ma napadne ma moze porazit. ale ked dam iba do obrany tak pri vyzvani na duel budem zas slaby. ale ked budem davat do oboch rovnako tak nebudem v nicom vynikat a budem iba priemerny duelant. tak ako si to mam rozdelit tak aby som bol silny v utoku ale aj dobry v obrane.

dakujem za pripadne rady a tipy
na duel je lepší duelant, a schopnosti jak na co jestli na střelnou nebo chladnou zbran ;)
 

DeletedUser

Guest
mam taku otazocku.ktory charakter je lepsi pre duely. vojak alebo duelant?? neviem preco sa mam rozhodnut.ked ze to mozem zadat iba raz tak sa chcem radsej opytat.chcem sa zamerat hlavne na utok tak sa pytam. ktory charakter je preto lepsi.duelant alebo vojak?
a este jedna otazka.(ta bude asi troska zavadzajuca pretoze to nevie asi nik) do coho je najlepsie davat body? pretoze ked budem zamerany iba na jedno (npr utok) tak budem slaby v obrane a kazdy kto ma napadne ma moze porazit. ale ked dam iba do obrany tak pri vyzvani na duel budem zas slaby. ale ked budem davat do oboch rovnako tak nebudem v nicom vynikat a budem iba priemerny duelant. tak ako si to mam rozdelit tak aby som bol silny v utoku ale aj dobry v obrane.

dakujem za pripadne rady a tipy

hraju duelanta i vojaka a me vychazi ze vojak je lepsii,v obrane tzv.taktika je v duelech o 50% vetsi a tak se muzes vice koncentrovat na utok tzv.vystupovani na chladnou zbran je lepsi sila uderu presnost a na strelnou
strilet houzevnatost,ale je to bez zaruky,vzdy nekdo bude lepsi
nebo si precti tenhle odkaz http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=640&page=2
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru