• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vyhlášení

Vyhodnocení soutěže
Básnění

1. superapl
2. Lístek4
3. qove
4. Drake70
5. voslech
6. Cahir

Zhodnocení:

Většina soutěžních příspěvků předčila má očekávání. Ač se mohou zdát hodnocení jednotlivých básní až nestoudně kritická, stále převažují pozitivní dojmy a jsou vypichovány především prvky, které rozhodly o konečném hodnocení.

superapl předvedl excelentní dílo, kde se snoubila konzistence formy s ladným obsahem prošpikovaným poetismy a umně použitými tvary.
Epos od Lístek4 měl jisté nedokonalosti v dodržení formy, avšak stále je zde slušná četnost poetismů a i v dějové linii se jedná o zajímavé dílo.
qove uzavírá první trojici s metricky téměř dokonalou čtyřveršovou strofou. Po jazykové stránce již dílo strádá.
Drake70 zaujímá především dějovou linkou, které neschází ani sarkastický apel k současnosti.
voslech se pere s formou a trpí tím i epika celé básně, která se ztrácí v mnoha nedokonalostech.
Cahir dokázal použít všechna slova zadání na nejmenším prostoru.


O odměny si napište pomocí ticket systému. Do ticketu uveďte soutěž, umístění a odměnu. O odměnu si může napsat i Cahir, přestože skončil na 6. místě. Jako odměnu uveď překvapení.
 
Nahoru