• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vysvědčení

DeletedUser

Guest
7. třída

7 dvojek - pořád ještě vyznamenání
8 jedniček


Nejvíc, ale úplně mne naštvala dvojka z INF, dostali jsme nového učitele, ale kdybych měl o něm mluvit, musel bych být spostý xD, každou hodinu jsme v exelu počítali nějaký důchodce a nezaměstnaný xD

Od září italské gymnázium, to bude horší, nikdy jsme se italsky neučil a nic o této řeči nevím xD
 

DeletedUser

Guest
1.stupen ZS-slovne hodnotenie(trieda pre nadane deti...)
8rocne gymnazium:
Prima,1. polrok-dve dvojky...2. polrok-same jednotky
Sekunda,1. polrok-same jednotky...2. polrok-jedna dvojka
Tercia,1. polrok-same jednotky...2. polrok-same jednotky
Kvarta,1. polrok-same jednotky...2. polrok-same jednotky
Kvinta,1.polrok-same jednotky...2. polrok-jedna dvojka
Sexta,1. polrok-dve dvojky...2. polrok,jedna dvojka.

Tot vse zatial :::))::
 

DeletedUser

Guest
ja se tu bavim se sprtama aaaaaaaaa:D
ja mel ted 2 ctyrky jinak jednicky dvojky trojky
 

DeletedUser

Guest
Samý 1, na čtvrtou třídu dobrý ...
jo ty jsem měl asi až do 5. třídy pak začali ty dvojky..

Uplně jsem zapomněl napsat...
8. třída... bohužel jednu troječku jsem dostal.. prý to mohlo být vyznamenání... no co se dá dělat. Tu písemku co mi měla rozhodnout mezi 2 a 3 jsem zkazil..
njn Chemie mi prostě nejede

snad budu mít i příští rok dobré vízo. Vlastně jsem se z pololetí zlepšil.. měl jsem 3 trojky =) :angel:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
Jak jde prosímtě z TĚLOCVIKU mít 3? 2 bych ještě pochopil pokud se ani nepohneš... ale 3??? Mohu žádat vysvětlení? :střelec:
3 z tělocviku jde lehce...stačí aby tě učitel neměl rád...já ji měl v prváku na střední... a když jsem se ptal důvod bylo mi řečeno že mě to nebavilo....... příklad spolužáka z letošního roku... průměr z TV byl na jedna... 100% docházka... učitel mu chtěl dát za 2...
 

DeletedUser

Guest
3 z tělocviku jde lehce...stačí aby tě učitel neměl rád...já ji měl v prváku na střední... a když jsem se ptal důvod bylo mi řečeno že mě to nebavilo....... příklad spolužáka z letošního roku... průměr z TV byl na jedna... 100% docházka... učitel mu chtěl dát za 2...

To ale nesmí né? Dát mu 2, když má čistý průměr 1
 

DeletedUser120

Guest
nevím jak je to přesně...ale třeba u nás to ej tak že aritmetický průměr není směrodatný při určování celkové známky a vyučující se může odchýlit.... samozřejmě dát s prům,ěrem 1.00 2 je blbost...a on ji tedy dát nemohl... řešěili jsme to přes třídního a povedlo se...ale kdybychom byli pasivní tak by ji tam měl... vše je o lidech...
 

DeletedUser

Guest
Učitel má právo změnit známku o jeden stupen nahoru, nebo dolu. Záleží na něm.
 

DeletedUser

Guest
Česky jazyk 3
Matematika 3
Anglický Jazyk 2
Dějepis 2
Ekologie 1
Informační technologie 3
Technické vybavení 4
Programové vybavení 3
Programování N (opravky)
Elektrotechnika 4
Fyzika 4
Grafické systémy 3
 

DeletedUser

Guest
vysvedceni? bohuzel bylo ale de se dal...pristi rok maturita
 
Nahoru