• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9350

Guest
Jedno pozitivum pozoruju patrony padaj jako šílený, ale to je tak všechno :D.
Jinak quest Level 35 - Paths of communication - Job: Guarding the stage coach (10 Hours) v novém světě jen 5 hodin ve verzi 2.0 tuto práci člověk musí vykonat 8krát po 1,5 hodině za 152 bodů energie celkem! Takže se maká o 2 hodiny déle než ve staré nepremiové verzi...
To budou mít současní hráči premiových světů radost... Místo 5 hodin rubat hodin 12.
 
Slovo:
latentní

Význam:
utajený, skrytý, bezpříznakový
Tolik význam ze Slovníku cizích slov......zajímalo by mě, co to má společného s přispěvateli....že by utajený přispěvatel? skrytý přispěvatel? bezpříznakový přispěvatel?
Myslím si, že pokud sem půjdou noví přispěvatelé, tak tak si budou mít zájem o samotnou hru a pouze "pár vyvolených" půjde opět a znovu kritizovat nastavený systém......

Dojdouli argumenty, je třeba zpochybnit pravopis či něco takového ..

latentní přispěvovatel je takový, který je zaregistovaný (např. z důvodu nějaké hloupé soutěže), nicméně nemá potřebu fórum číst či na něj do konce přispívat ... možna trochu divné, nicméně ne nepochopitelné slovní spojení
 

DeletedUser

Guest
Niekto tu písal, že nezmyselne zvýšili počet exp pre slabé práce, vôbec to nie je tak... exp sa zvýšili 3x každej práci a tak isto sa 3x zvýšil aj počet exp potrebný pre ďalší level ...

nikto vám nekáže robiť práce, ktoré majú krátku dobu, môžeš si naklikať aj 2hodinovky inej práce a to, že zo začiatku budeš klikať ako divý, to tu bolo aj teraz len v menšej miere ... vysoké levely, ako ste vy teraz to nepocítia, proste si vyberú prácu, ktorá spĺňa potreby ...

nespočetne krát ste tu písali koľko nevýhod má ten nový up. a koľko ich skutočne je ? krátke práce ? to čo je pre niekoho nevýhodou je pre iného výhoda ... nuggety ? nikto ti nekáže si ich kupovať, a že niekto si ich nakúpi je len jeho osobná vec, ty ho riešiť nemusíš/te ... proste hrá si svoju hru ... a iné nevýhody ? proste ich tam nevidím ... nieže by ste boli radi, že príde niečo nové, krajšie ale vy budete rýpať d toho, že práca trvá napr. 1,5 min koľko z vás tie práce bude aj robiť ? väčšinou sú to zanedbateľné práce, ktoré ja osobne napríklad ani neklikám, tak kde je problém ?
 

DeletedUser

Guest
Problémem je, že ty práce potřebuješ do úkolů a řemesla. Kdyby je hráči nebyli nuceni dělat a moli se jim vyhnout, nikdo by si nestěžoval.
 

DeletedUser11063

Guest
tak jak řekl bonehead - kdybych ti práce nepotřeboval tak je mi ukradené že udou trvat 15 sekund nebo 1 minutu či dvě. Ale jestliže je to u prací, které budeš potřebovat - Ať už pro úkoly, řemesla či pevnosti tak to bude pouze otravovat život. Ano jak říkáš můžeš je vynechat. Ale vynecháním těchto prací si uzavíráš klidně polovinu hry - nechápu proč?
 

DeletedUser

Guest
Princip kratších prací není v principu vůbec špatný, většinou hráče motivuje k vyšší aktivitě. Průser je, když k němu není alternativa, jako v tomto případě. Třeba obstojně je dle mého názoru vyřešena ve foe, kdy s delší prací přichází nižší zisk, ale ta možnost tu stále je.
 

DeletedUser

Guest
Akoze nie je iny sposob... Kludne si mozes produkty do remesla nakupit, alebo remeslo vobec nerobit... Podla mna je to fer kto viac klika ma viac vyhod...
 

DeletedUser11063

Guest
Kdo víc kliká má víc výhod - ok tak mi řekni proč by toto nešlo zavést dou současného systému s delkou volby práce.

A co se týká nákupu produktů tak tím zničili jenom hru. Dříve jsi vzal úkol a musel jsi si ho podctivě odpracovat - všechno si najít sám. Teď přijmeš úkol a produkty koupíš přes trh a ze zajímavých úkolů se stala pouhá nudná klikačka - vše na úkor zjednodušování :(
 

DeletedUser

Guest
prečo, to je zlá otázka, na mňa ... napríklad aj v práci máš fixný čas, koľko otam stráviš a nevyberáš si ako dlho budeš pracovať ...
 

DeletedUser1318

Guest
Akoze nie je iny sposob... Kludne si mozes produkty do remesla nakupit, alebo remeslo vobec nerobit... Podla mna je to fer kto viac klika ma viac vyhod...
Zkoušel jsi to v praxi?
Na staré verzi se nějakým způsobem dalo rozumně využívat čas a energii potřebnou k hraní a pracem ve hře, celkem se namísto, promiň za ten výraz - tupého klikání, dalo i trošku přemýšlet a kombinovat. Nijak mne neobohacuje, že mohu na vyšším levelu dělat práce i delší dobu, když mi principiálně nic nepřinesou.
Dřív platilo, že kdo víc platí, ten má víc výhod.
Nezavrhuji nugety obecně, nakupovat za ně produkty potřebné k úkolům nebo řemeslům, případně případně úkol spočívající v nákupu samotném... to už není hraní. S nadsázkou začínám mít obavu, že se blíží doba, kdy bude možné koupit si za hrst nugetů další účet.
Je pěkné, že mi vypočítáš, co nemusím dělat. Abych si tu hru užil se vším všudy, tak bych to právě rád dělal, ale tak jak je to nastavené teď, mi ani ty nugety nepomohou.
Samozřejmě, pokud to tak tobě vyhovuje, je to jen dobře, užívej si hru dál i s ostatními kterým dvojka vyhovuje.
Já jsem prostě jeden z těch, kteří se do poslední chvíle svým "držkováním" snažili bojovat za alespoň za nějakou rozumnější úpravu.
Asi máme smůlu a nezbyde nic jiného, než se řídit průpovídkou jednoho z mých přátel, "jdeme jinam - tady blbě hrajou" :D
Asi jen čas ukáže, který tábor má pravdu.
prečo, to je zlá otázka, na mňa ... napríklad aj v práci máš fixný čas, koľko otam stráviš a nevyberáš si ako dlho budeš pracovať ...

No, tak to jsi právě úplně vedle. Protože ve Westu děláš námezdné práce, mělo by být na tobě, jak si nasmlouváš termíny. Běhat z místa na místo kvůli minutovým záležitostem je jaksi nedomyšlené.
 

DeletedUser

Guest
Zkoušel jsi to v praxi?
Na staré verzi se nějakým způsobem dalo rozumně využívat čas a energii potřebnou k hraní a pracem ve hře, celkem se namísto, promiň za ten výraz - tupého klikání, dalo i trošku přemýšlet a kombinovat. Nijak mne neobohacuje, že mohu na vyšším levelu dělat práce i delší dobu, když mi principiálně nic nepřinesou.
Dřív platilo, že kdo víc platí, ten má víc výhod.
Nezavrhuji nugety obecně, nakupovat za ně produkty potřebné k úkolům nebo řemeslům, případně případně úkol spočívající v nákupu samotném... to už není hraní. S nadsázkou začínám mít obavu,.....No, tak to jsi právě úplně vedle. Protože ve Westu děláš námezdné práce, mělo by být na tobě, jak si nasmlouváš termíny. Běhat z místa na místo kvůli minutovým záležitostem je jaksi nedomyšlené.

Sám si protirečíš, kombinovať môžeš aj teraz a povedz, že nie ... možeš si nastaviť práce, tak aby si pracoval koľko potrebuješ povedz mi čo je čarovné na zbere tabaku ? a podobne ? prosím ťa aspoň si uvedom, čo píšeš... je to uplne logická uprava hry, lahsie prace su kratsie, čo je na tom ? je to tak aj v živote ... uplne riešite banalne veci, práce ktoré nikdy robiť nebudete, len aby ste sa mali na čo sťažovať ...
 

DeletedUser1318

Guest
Sám si protirečíš, kombinovať môžeš aj teraz a povedz, že nie ... možeš si nastaviť práce, tak aby si pracoval koľko potrebuješ povedz mi čo je čarovné na zbere tabaku ? a podobne ? prosím ťa aspoň si uvedom, čo píšeš... je to uplne logická uprava hry, lahsie prace su kratsie, čo je na tom ? je to tak aj v živote ... uplne riešite banalne veci, práce ktoré nikdy robiť nebudete, len aby ste sa mali na čo sťažovať ...
Jistě, kombinovat mohu, bohužel při daném nastavení velmi omezeně.
Co je čarovné na sběru tabáku? Že jej potřebuji jako kuchař na řemeslo, k tomu bobule, cukr, mouku a další.
Každý si hrajem svou hru, jak říkáš, mně prostě tato změna nevyhovuje. A není to jediné, psal jsem to už dřív a nechci se opakovat.
Co píšu si uvědomuji velice dobře, ano, máš pravdu, je to logická úprava hry - v tom smyslu, jaké "novinky" přicházely v poslední době.
Lehčí práce jsou kratší, co to je za nesmysl? Lehčí práce jsou hůře hodnocené, to beru. Proč si nemohu zvolit, že tu lehkou práci budu dělat třeba hodinu?
Tím, že budu dvě hodiny šířit víru nezískám kamení.
Banální je, podle mého mínění, opakovat dokolečka, že je pěkná mapa. Mapa snad i ano, až jí příjdu na chuť, pomocí Ctrl+Prt Sc si ji uložím a dám na plochu, abych se jí kochal.
Ovšem jak jsem říkal dřív, nedotažení a nesjednocení grafiky ostatních grafických prvků její "krásu" značně devalvuje.
Takže abych to shrnul, nepřesvědčuj mne, že je pro mne ta hra v nové verzi lepší. Pro můj styl hraní ne.
Pokud tobě vyhovuje, buď rád a hrej ji jak umíš a užívej si.
Ale nechtěj po mně, abych ji chválil.
 

DeletedUser9530

Guest
Práce, které nikdy dělat nebudeme? Od pětiminutové Těžby uhlí, které potřebují všechna čtyři řemesla, přes Sběr rajčat, dýní, bobulí až po Značkování dobytka a Rybolov. Všechny tyto banální práce a mnoho dalších je potřebných pro řemesla, pokud stále nevíš etOx o co jde, doporučuji nastudovat http://wiki.the-west.cz/wiki/%C5%98emesla a http://thewest.panprase.cz/zakladni_informace/prehled_praci.htm. Pak si možná uvědomíš, že i Sběr tabáku je pro lvl 120 důležitý.

Kombinovat na 2.0 nelze etOx, právě proto, že délky prací jsou pevně nastaveny. Podstatně to mění přistup ke hře, kdy dnes stačí navolit si 6 hodin práce ve Westu a jít do školy nebo se věnovat práci opravdové, narozdíl od 2.0, kde bez pravidelného vysedávání u monitoru nebude možné dosáhnout stejných výsledků.

//tat o minutku rychlejší, hold ráno :)
 
Nechte trolla trollem a poraďte mi ohledně směny produktů za produkty ve W 2.0. Dříve byla směna produktů pro mě jednoduchá - prostě jsem vyměnil množství produktů odpovídají stejné době práce. Jak na to ve dvojce - přepočítávat to přes energii (u krátkých prací je výhoda rychlejšího spalování energie, které je však kompenzováno klesáním motivace .. ), nebo to brát tak nějak na citovku podle trhu ?
 

DeletedUser11063

Guest
uplne riešite banalne veci, práce ktoré nikdy robiť nebudete, len aby ste sa mali na čo sťažovať ...
Hmm řekni mi zkoušel jsi někdy vůbec 2.0 a nebo dělat řemesla či úkoly? Já bych řekl že ne a jestli říkáš opak tak nehorázně lžeš, protože jinak by jsi takovou blbost vypustit nemohl. O žádné práci nemůžeš říci že je naprd, že je zbytečná, že ji nikdy robit nebudeš. když většina (ne li všechny) produkty jsou k něčemu někomu vhodné - řemesla, úkoly, pevnosti.

Ale líbí se mi jak se tu rozšiřuje názor, že kdo ukáže něco negativního na updatu a ptá se zda by to nešlo vyřešit jinak, tak jen brečí nad blbostí a nebo si stěžuje ze sportu. Jak se tak zdá tak zastánci některých změn neznají jiné argumenty než toto.
Já už se ani nedivím, že sem lidi nepíšou.

mastičkář a amulet.
na amulet budou po updatu potřeba 4 kusy zlata a 1 havraní pero s tím že kočičí zlato je 5 minutová práce (4 energie) a plašení ptáků z pole 1 minutová práce. Ale jistě máš pravdu to jsou práce co přece nikdo podle tebe dělat nebude :D


Nechte trolla trollem a poraďte mi ohledně směny produktů za produkty ve W 2.0. Dříve byla směna produktů pro mě jednoduchá - prostě jsem vyměnil množství produktů odpovídají stejné době práce. Jak na to ve dvojce - přepočítávat to přes energii (u krátkých prací je výhoda rychlejšího spalování energie, které je však kompenzováno klesáním motivace .. ), nebo to brát tak nějak na citovku podle trhu ?

Řekl bych že na tohle ti nejlépe odpoví čas - jak moc ve skutečnosti budou ty produkty padat. A taky jak do toho zohledníš to, že některé výrobky z řemesel mají větší náročnost. Je fakt že já potřebné produkty směňuji jen v rámci ali a tam mám často poměr 1:1 :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
áno robím úlohy na bete... je to jednoduchšie ako teraz ...

amulet, bude stáť viac produktov, ale v podstate sa bude dať vyrobiť rýchlejšie ... tak potom ? už sa nebudem vyjadrovať ... aby ma tu niekto nazýval trolom, za to čo píšem ? trošku zcestné a nemiestne ... keď komunikovať tak na úrovni .. a nie ako hulváti ...

+ jazz ak nevieš som Bo-Bo môžme sa o tom porozprávať na jednotke keď chceš možno trošku zmeníš na ten up. názor
 

DeletedUser3718

Guest
Chci videt jak etox vyobi amulet bez delani kratkych praci, ktere prece lvl 120 delat nepotrebuje a vystaci si s dlouhyma :-D ...az se ti to podari tak chci screen a dostanes metál ode me
 

DeletedUser

Guest
ja ba bez toho amuletu zaobídem poprípade si ho kúpim ... nemusím si ho vyrábať ... vždy existuje viac možností, ako sa k tomu dostať ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru