• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

WestWars

DeletedUser

Guest
a bude to fungovat když ho smazeš z přátel?? já myslim že ne..
ale můžem to zkusit.. na facu se jmenuju: Hockouš Avatáár
tak si mě přidej ;)

Bude,na mafia wars(už nehraju) mám mafii 200 lidí ze světa :)))

EDIT-máš to tam :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Před pár minutami jsem začal :) Lvl 2 zatím a teď čekám na Energii.
 

DeletedUser

Guest
Ahojte, celkom zaujimavá hra, držal som sa od začiatku vo world top 10 , ale furt sa tam najde čoraz viac týpkov čo si kupuju vela nugetov a maju 100 uroven za hodinku.. , momentálne mám 50 level a world rank 17, slovakia rank 1.. kto ma chce v gangu (dávam celkom slušný bonus ) , nech si ma pridá na facebooku, meno mám Dominik Havo Haverla , dajte žiadosť reason: westwars , aby som vedel že ste to vy ...
 

DeletedUser4517

Guest
nechapu nejak me to nejde kliknu a napise to toto Your session timed out But don't worry, just click here to login again.
a na mozile mi to fakci normalne,ale jinac upe bomba hra
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nestačí:)trochu mi to vysvětli
¨zvíře nemá ani ten první na světě
 

DeletedUser4517

Guest
proste coming soon znamena prijde brzy chapes podivej tedkom spustili west war je to zatim beta coz znamena ze to je testovaci a zvire jeste nebylo zavedeno do hry
 

DeletedUser

Guest
jo a úroveň 100 a více (1.hráč na světě má dost přes 200)

tak sem na to koukal n a toho nugetystu :) jinak mam tam nick TrOl jestli me nekdo chce do gangu Rank 32, Level 17, Experience 118 v ČR
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak dnes ma zlákali a kúpil som 24 nuggetov :D
čo sa dá robiť ... aspoň mám dobrú výbavu ;-)
budem lvl 25

PS :kto ma chce do gangu , moje meno nájdete v inej téme o West Wars
ja potrebujem už len duelanta
 

DeletedUser4517

Guest
vytvoril jsem stranku na facebooku tak se tam prijdete adresa v mem profilu
 

DeletedUser6741

Guest
Za dokončení celého "Rafting" jsem dostal diamantový prsten. Mám si ho nechat, nebo prodat ? Prodejní cena je 3000 $.
 

DeletedUser

Guest
Ták jsem dokončil rafting.. ten prsten vypadá dobře, ale jediné co za to je jsou ty prachy... ale zatím to prodávat nebudu..

Připomínám že pokud chcete někoho do gangu nebo se chcete nabídnout do gangu tak musíte sdělit profilové jméno na facebooku ne ve hře! a přidat si jej do přátel!
 

DeletedUser

Guest
jj já si ho zatím nechám a když bude něco pěknýho u obchodníka tak ho prodám:)
 

DeletedUser

Guest
Takže, mam pro vás pár informací.

Psal jsem Administrátorovi WestWars ohledně nových jazyků. V příštích týdnech se plánuje překlad, když přišla řeč na český překlad, bylo mě řečeno že si není jistý, ale český překlad by měl být také k dispozici.

Další věc je ohledně gangů, většina z Vás chce do gangu, nepište že chcete do gangu, jednoduše projděte tento topic: West Wars na Facebooku jména najděte si tyto jména na facebooku, a potom si je přidejte na WestWars.
[SPOIL]
88391488926502526677.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru