• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

WestWars

DeletedUser

Guest
aha.. tak to je špatný protože těchhle jmen je tam hodně.. a hodně jich nemá profilovku..
tak si nákou dej a potom sem napiš jakou ;)
 

DeletedUser

Guest
k tomu prekladu:kdyz si stahnete google chrome melo by vam to prekladat dobre ne?na bete to fungovalo...
 

DeletedUser

Guest


Tohle mě štve-12 věcí denně a 4 jsou za peníze :mad:

jo tak od začátku jsem dostal 14 zlata takže si můžeš koupit.. ale štve mě že to tam nemaj vysvětlený.. já sem si myslel, že to je buď za peníze nebo za to zlato, jako že si vyberu no a oni se mi odečetli i prachy i to zlato... takže šetřete si to ;)
 

DeletedUser

Guest
pisto:ja dueluju ale jsem jenom 10lvl ale na to ze to hraju min nez hodinu to jde:)
sila souperu 13(mam lvl 10)
 

DeletedUser

Guest
:::)):: diky , dúfam že to bude fungovať xD
ale nejprv by som si to mal nainstalovat tak , aby sa mi vypol PC , vždy keď kliknem na "koupit nuggety" :::))::
:klubun:
 

DeletedUser6989

Guest
jo tak od začátku jsem dostal 14 zlata takže si můžeš koupit.. ale štve mě že to tam nemaj vysvětlený.. já sem si myslel, že to je buď za peníze nebo za to zlato, jako že si vyberu no a oni se mi odečetli i prachy i to zlato... takže šetřete si to ;)

Tohle máš blbí,Dnes ráno jsem dostal dobré zboží (pončo,čepice,boty,boxer) ale to tvoje zboží jsem měl včera (úplně to samí)
 

DeletedUser

Guest
Rád bych napsal mé první dojmy ze hry:
Úpřímně jsem rád, že na soc. síti Facebook trávím minimum času, jelikož toto je typická ''klikačková'' hra. Zde mám jednoduché vysvětlení, tzn. během chvilky jsem dosáhal levelu 15, stačilo u to chvíli sedět a klikat. Tudíž vítězem nebo spíše momentálním lídrem, protože ta hra konec pravděpodobně nemá, se stane vždy ten, kdo u této hry stráví nejvíce času a taky si samozřejmě koupí za reálné peníze zlaťáky.

Jinak jsem zjistil, že blízko mne nejspíše bydlí, s prominutím, největší spammer tohoto fóra, což je samozřejmě Pribináček, takže příjemné překvapení. Bohužel bych ho na ulici pomocí profilové fotky asi nepoznal, viz: :mocking:

n100000454115732_5394.jpg
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
35724_133094480057541_128848903815432_203787_8027393_n.jpg
[/SPOIL]
Já ze začátku dávám všechno do energie,teď dělám duely,pak schopnosti :)
 

DeletedUser

Guest
Prosil bych nějaké vedení jestli by se nemohlo obnovit to téma na profilovky myslim že to bylo smazáno kvůli tomu že byly 2 témata skoro o tom samém
 

DeletedUser

Guest
a jinak kdo plati ten jede jako prvni blazen na svete

Marshall Bjarne Tidemand
Rank 1, Level 300, Experience 17
 
Nahoru