• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Whiskey (úkol)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, do fóra píši podruhé a po dobré zkušenosti sem píši znova.Právě mi ten nováček kterého jsem vykoupila z vězení a sedí vedle šerifa v salonu dal úkol-nejdřív jsem měla několik hodin dělat různé práce a získat tak pro mě ještě nezískatelné produkty.Ale potom mi dal úkol sehnat zásoby(produkty jídla).Je tam třeba 9 tabáků, 3 šunky, 5 kukuřic atd.Ale je tam taky přinést 1 láhev WHISKEY a já nevím při které práci ho seženu nebo kde ho dostanu.Prosím poraďte!Díky

Kleopatra9 server 6
 

DeletedUser

Guest
v nasledujucom Ulohe "Tieto veci sú naozaj skvelé" za 3 obilne klasy dostanes tu whiskey :cool1:
 

DeletedUser

Guest
nebo se dá získat při práci "práce vojáka", šance je 85%, takže ji najdeš skoro vždy
 

DeletedUser

Guest
najskor tu ulohu musis priat a myslim ze sa ti tam potom zobrazi uloha Tieto veci sú naozaj skvelé potom das Mugridgovi 3x obilie a on ti ta whiskey . uz presne neviem ale musis mu dat obilie a on ti da whiskey
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak díky ale ten úkol ještě nemám, tak snad budu.Ale práci vojáka ještě dělat nemůžu protože mám teprve úroveň 30.
 

DeletedUser

Guest
mozna jsi ten ukol neprijmula a proto se ti ten ukol s wiskey neukazal...
 

DeletedUser

Guest
priste pis do otazek.je to u vojaka ale je to tezka prace
 

DeletedUser

Guest
Ještě k té whiskey mám dotaz - proč má rozbitá láhev od whiskey cenu 40 / 20 dolarů a láhev whiskey 10 / 5 dolarů ??

To bych s tou flaškou křápla o schod, a její hodnota by se zvýšila o 300% původní ceny...
 

DeletedUser

Guest
Ještě k té whiskey mám dotaz - proč má rozbitá láhev od whiskey cenu 40 / 20 dolarů a láhev whiskey 10 / 5 dolarů ??

To bych s tou flaškou křápla o schod, a její hodnota by se zvýšila o 300% původní ceny...

Asi ji vypil nějaký bohatý člověk, křápl s ní, jinak si to nedokážu vysvětlit:loool::loool::ehm:
 

DeletedUser

Guest
myslím, že je teď toto téma dobré už jen pro spamery.
ale s tou cenou souhlasím. mohlo by to být takhle:
Rozbitá láhev od whisky - 40/20
Whisky - 60/30
 

DeletedUser8071

Guest
Ještě k té whiskey mám dotaz - proč má rozbitá láhev od whiskey cenu 40 / 20 dolarů a láhev whiskey 10 / 5 dolarů ??

To bych s tou flaškou křápla o schod, a její hodnota by se zvýšila o 300% původní ceny...

protože rozbitá láhev je zbraň a láhev od whiskey je produkt
 

DeletedUser

Guest
název topicu je whiskey - tak sawwere nepiš, že spamuju, pro mne je to docela podstatné, když těch flašek prodávám třeba 50 :)

Kontadore, ale cena není od toho, aby rozlišila zbraň a produkt.

Produkt - vycházková hůl - prodejní cena kolem 1400

Zbraň - deringer - prodejní cena kolem 400

Tak neříkej, že je to o produktu nebo o zbrani, to na to nemá mít vliv!
 

DeletedUser

Guest
název topicu je whiskey - tak sawwere nepiš, že spamuju, pro mne je to docela podstatné, když těch flašek prodávám třeba 50 :)

Kontadore, ale cena není od toho, aby rozlišila zbraň a produkt.

Produkt - vycházková hůl - prodejní cena kolem 1400

Zbraň - deringer - prodejní cena kolem 400

Tak neříkej, že je to o produktu nebo o zbrani, to na to nemá mít vliv!

promiň, ale já jsem neříkal, že spamuješ. nebo to v mým příspěvku vidíš?:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Ještě k té whiskey mám dotaz - proč má rozbitá láhev od whiskey cenu 40 / 20 dolarů a láhev whiskey 10 / 5 dolarů ??

To bych s tou flaškou křápla o schod, a její hodnota by se zvýšila o 300% původní
ceny...

protože rozbita lahev je dvoulitrovka ale ty ji koupil nerozbitou a plnou bohužel ti upadla tak jsi se rozčílil a začal ji používat jako zbran a plna lahev s whiskey je jen pulitrovka
 

DeletedUser8071

Guest
název topicu je whiskey - tak sawwere nepiš, že spamuju, pro mne je to docela podstatné, když těch flašek prodávám třeba 50 :)

Kontadore, ale cena není od toho, aby rozlišila zbraň a produkt.

Produkt - vycházková hůl - prodejní cena kolem 1400

Zbraň - deringer - prodejní cena kolem 400

Tak neříkej, že je to o produktu nebo o zbrani, to na to nemá mít vliv!

Ach jo, tak asi normál ve hře ti bude užitečnější jako zbraň ne? :crazy: produkt tam je proto "aby to líp vypadalo" ta stránky...toto jsem někde četl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru