• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Whiskey (úkol)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, do fóra píši podruhé a po dobré zkušenosti sem píši znova.Právě mi ten nováček kterého jsem vykoupila z vězení a sedí vedle šerifa v salonu dal úkol-nejdřív jsem měla několik hodin dělat různé práce a získat tak pro mě ještě nezískatelné produkty.Ale potom mi dal úkol sehnat zásoby(produkty jídla).Je tam třeba 9 tabáků, 3 šunky, 5 kukuřic atd.Ale je tam taky přinést 1 láhev WHISKEY a já nevím při které práci ho seženu nebo kde ho dostanu.Prosím poraďte!Díky

Kleopatra9 server 6
 

DeletedUser

Guest
v nasledujucom Ulohe "Tieto veci sú naozaj skvelé" za 3 obilne klasy dostanes tu whiskey :cool1:
 

DeletedUser

Guest
nebo se dá získat při práci "práce vojáka", šance je 85%, takže ji najdeš skoro vždy
 

DeletedUser

Guest
najskor tu ulohu musis priat a myslim ze sa ti tam potom zobrazi uloha Tieto veci sú naozaj skvelé potom das Mugridgovi 3x obilie a on ti ta whiskey . uz presne neviem ale musis mu dat obilie a on ti da whiskey
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak díky ale ten úkol ještě nemám, tak snad budu.Ale práci vojáka ještě dělat nemůžu protože mám teprve úroveň 30.
 

DeletedUser

Guest
mozna jsi ten ukol neprijmula a proto se ti ten ukol s wiskey neukazal...
 

DeletedUser

Guest
priste pis do otazek.je to u vojaka ale je to tezka prace
 

DeletedUser

Guest
Ještě k té whiskey mám dotaz - proč má rozbitá láhev od whiskey cenu 40 / 20 dolarů a láhev whiskey 10 / 5 dolarů ??

To bych s tou flaškou křápla o schod, a její hodnota by se zvýšila o 300% původní ceny...
 

DeletedUser

Guest
Ještě k té whiskey mám dotaz - proč má rozbitá láhev od whiskey cenu 40 / 20 dolarů a láhev whiskey 10 / 5 dolarů ??

To bych s tou flaškou křápla o schod, a její hodnota by se zvýšila o 300% původní ceny...

Asi ji vypil nějaký bohatý člověk, křápl s ní, jinak si to nedokážu vysvětlit:loool::loool::ehm:
 

DeletedUser

Guest
myslím, že je teď toto téma dobré už jen pro spamery.
ale s tou cenou souhlasím. mohlo by to být takhle:
Rozbitá láhev od whisky - 40/20
Whisky - 60/30
 

DeletedUser8071

Guest
Ještě k té whiskey mám dotaz - proč má rozbitá láhev od whiskey cenu 40 / 20 dolarů a láhev whiskey 10 / 5 dolarů ??

To bych s tou flaškou křápla o schod, a její hodnota by se zvýšila o 300% původní ceny...

protože rozbitá láhev je zbraň a láhev od whiskey je produkt
 

DeletedUser

Guest
název topicu je whiskey - tak sawwere nepiš, že spamuju, pro mne je to docela podstatné, když těch flašek prodávám třeba 50 :)

Kontadore, ale cena není od toho, aby rozlišila zbraň a produkt.

Produkt - vycházková hůl - prodejní cena kolem 1400

Zbraň - deringer - prodejní cena kolem 400

Tak neříkej, že je to o produktu nebo o zbrani, to na to nemá mít vliv!
 

DeletedUser

Guest
název topicu je whiskey - tak sawwere nepiš, že spamuju, pro mne je to docela podstatné, když těch flašek prodávám třeba 50 :)

Kontadore, ale cena není od toho, aby rozlišila zbraň a produkt.

Produkt - vycházková hůl - prodejní cena kolem 1400

Zbraň - deringer - prodejní cena kolem 400

Tak neříkej, že je to o produktu nebo o zbrani, to na to nemá mít vliv!

promiň, ale já jsem neříkal, že spamuješ. nebo to v mým příspěvku vidíš?:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Ještě k té whiskey mám dotaz - proč má rozbitá láhev od whiskey cenu 40 / 20 dolarů a láhev whiskey 10 / 5 dolarů ??

To bych s tou flaškou křápla o schod, a její hodnota by se zvýšila o 300% původní
ceny...

protože rozbita lahev je dvoulitrovka ale ty ji koupil nerozbitou a plnou bohužel ti upadla tak jsi se rozčílil a začal ji používat jako zbran a plna lahev s whiskey je jen pulitrovka
 

DeletedUser8071

Guest
název topicu je whiskey - tak sawwere nepiš, že spamuju, pro mne je to docela podstatné, když těch flašek prodávám třeba 50 :)

Kontadore, ale cena není od toho, aby rozlišila zbraň a produkt.

Produkt - vycházková hůl - prodejní cena kolem 1400

Zbraň - deringer - prodejní cena kolem 400

Tak neříkej, že je to o produktu nebo o zbrani, to na to nemá mít vliv!

Ach jo, tak asi normál ve hře ti bude užitečnější jako zbraň ne? :crazy: produkt tam je proto "aby to líp vypadalo" ta stránky...toto jsem někde četl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru