• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

záhady(duchové,yeti,lochnes atd...)

DeletedUser

Guest
ahoj sem pište co si myslíte o záhadách jako třebo o yetym nebo co se vám stalo abych nahodil téma probereme nejdřív yetiho
 

DeletedUser

Guest
Tak...na tohle téma sem tu čekal...ale spíš bych ho hodil do Společnost a Technika...nebo jak se ta sekce jmenuje...

Dobře...Yetti?...no moc o něm envím...téměř ubec nic...ale kdysi dávali takovej pořád...o nadpřirozenách jevech...běhal mi z toho mráz po zádech...nebo jsem videl dokument...kde zachytili jistí mladí lidé jak Yetti..celý zarostlý přebíhal po louce...asi tak 700 metrů od nich...celé to zkouseli provést...rychlost...proste jestli by to dokázal normální člověk...Co myslíte?...No jasně že ne...
 

DeletedUser

Guest
kupujte časopis enigma jou tam záhady já mám takovou teorii možná nějáká vesnice žíjící u himalájí byla vyhnána do hor a kvůli strachu se už nevrátili a vyvinuli se a kvůli tomo jsou chlupatý a velký a lidé si myslí že je to yeti

četl sem si tu stránku tak zhruba a je to zajímaví možná je víc druhů yeti možná je to normální sněžná opice
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kupujte časopis enigma jou tam záhady já mám takovou teorii možná nějáká vesnice žíjící u himalájí byla vyhnána do hor a kvůli strachu se už nevrátili a vyvinuli se a kvůli tomo jsou chlupatý a velký a lidé si myslí že je to yeti

četl sem si tu stránku tak zhruba a je to zajímaví možná je víc druhů yeti možná je to normální sněžná opice

Teorie....tady máš fakta: :cool1:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Yetti

Nezměníme téma...třeba duchové?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Yetti podle mne neni je to jen reklamni trhak na prilakani lidi t osame jako Praveky clovek s Pleastdownu lebka lidska a spodni celist opici jednalo se o podvrh.
 

DeletedUser

Guest
k těm duchům no tak myslíte si že to jsou mrtví lidé nebo něco jiného já si myslím že to jsou mrtví lidé
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
k těm duchům no tak myslíte si že to jsou mrtví lidé nebo něco jiného

já věřím na všechno... lidi říkaj, že je to blbost a není to dokázaný... ale taky není dokázaný, že nadpřirozený jevy nejsou :loool:
navíc... představte si, že nikdy nikdo neviděl slona... a najednou ho někdo uvidí, ale nikdo mu nebude věřit, protože ho nikdy nikdo neviděl... s těma nadpřirozenýma jevama je to stejný... není to blbost, je to jen něco co neznáme :yes:
 

DeletedUser5473

Guest
Z mého pohledu duchové neexistují, sice jsou nějaké zvláštní jevy, které si lidé vykládají jako nadpřirozené, ale většinou vědci dokáží, že to udělala naše matka příroda:)
Prostě co nevidím na vlastní oči, tak tomu nevěřim:cool1:
 

DeletedUser

Guest
já občas chodim venčit psa na horu na terasu když nejdu na zahradu akoukám jsou otevřený dveře tak tam jdu a nikdo tam není a tak se to stalo ještě párkrát jenom dodám jsou zamčené
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já věřím na všechno... lidi říkaj, že je to blbost a není to dokázaný... ale taky není dokázaný, že nadpřirozený jevy nejsou :loool:
navíc... představte si, že nikdy nikdo neviděl slona... a najednou ho někdo uvidí, ale nikdo mu nebude věřit, protože ho nikdy nikdo neviděl... s těma nadpřirozenýma jevama je to stejný... není to blbost, je to jen něco co neznáme :yes:

souhlasim z tebou ůplně
 

DeletedUser5473

Guest
Tak o tomhle by se dalo dlouze polemizovat...Já taky když chodím v noci po chalupě a moje kroky se ozývají moje kroky klenutou chodbou, tak si taky říkám, že tam je nějaký "duch".
A nebo když jsou otevřené dveře na záchod, tak si taky myslím, že to nemůže být normální, ale pak zjistím, že předemnou asi 5 kroků šel otec, který dupe jako slona nezavřel za sebou na záchod.
JInak bacha na double post.
 

DeletedUser

Guest
Toto je věc názoru...nevím jak vy,ale já si nedokážu představit že bych proste umrel...moje duše...můj názor je takový že smrt je konec,a začátek zároven...at už je po tomto světě cokoliv...určitě tam neco je...Peklo a nebe...nevím...já tedy na duchy věřím,pro ti co ne,zajedte se podívat někam kde straší...to co sem slyšel...videl...mozná vás to presvedcí...

Tak o tomhle by se dalo dlouze polemizovat...Já taky když chodím v noci po chalupě a moje kroky se ozývají moje kroky klenutou chodbou, tak si taky říkám, že tam je nějaký "duch".
A nebo když jsou otevřené dveře na záchod, tak si taky myslím, že to nemůže být normální, ale pak zjistím, že předemnou asi 5 kroků šel otec, který dupe jako slona nezavřel za sebou na záchod.
JInak bacha na double post.

Hodně krát se stane ze si myslíme ze sme se setkali s něčím nadpřirozeným,ale přitom je to pouze souhra náhod...jako malý jsem si myslel ze mám "kouzelného vojáka"...měl nebo možná že někde jetšě mám krabici s malými vojáčky,tanky,budovami,stromy...hrál jsme si s tím...stavěl letiště...celý pokojík sem dokázal tenkrát zaplnit...ale k tomu vojákovi,pokaždé když jsem uklízel nemohl jsem ho nikde najít...poté jsem ho nasel nekde kde jsem vojáky nemel...jist že sem si ho tam asi dal,ale tenkrát sem si to tak opravdu myslel...nekdy stačí málo abyste si mysleli že ste se setkali s něčím nadpřirozeným...

Někteří říkají že mají sami doma nepříjemný pocit...já si spíš myslím že viděli různé horrory a představují si to...já se přiznám,doma se někdy večer sám bojím...ale vím že to je kvůli těm nechutnejm filmům na které koukám...žádní duchové...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
co je když umřete spánek?to asi ne nebo jeden velký sen a po čase zapomenete že existuje svět a jdete od začátku....a co by potom byli ty místa kde lítaj věci jsou stíny a vrže nábytek a proš to nevidíme(můj pes občas vyje na chodbu nevim proč.navíc je čim dál tim víc lidí kreří na duchy veří
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5473

Guest
co je když umřete spánek?to asi ne nebo jeden velký sen a po čase zapomenete že existuje svět a jdete od začátku....a co by potom byli ty místa kde lítaj věci jsou stíny a vrže nábytek a proš to nevidíme(můj pes občas vyje na chodbu nevim proč.navíc je čim dál tim víc lidí kreří na duchy veří

Tak myslím, že spojování důchů s tím, že tvůj pes vije na chodbu není zrovna to pravé ořechové :)
Náš pes také hodně často vyje a štěká a když se podíváme kukátkem na chodbu, zjistíme, že tam šel pes, nebo že venku je končka atd.
Hold každý má svůj názor na toto téma, můj je ten, že prostě duchové neexistují :)
Možná, že si to nepřipustím ze strachu, ale to asi jen tak nezjistim...Ale něco v tom asi bude.

Strelok> Naprosto s tebou souhlasím, taky se večer a v noci někdy bojím sám doma, ještě k tomu, když je úplněk a to příšerný světlo prosvětlí celej pokoj.
Ale taky vím, že je to těma filmama, představuji si, že mě třeba z ničeho nič čapně zombie za nohu a začne mě žrát :D
ALe opět vím, že to je jen z filmů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak myslím, že spojování důchů s tím, že tvůj pes vije na chodbu není zrovna to pravé ořechové :)
Náš pes také hodně často vyje a štěká a když se podíváme kukátkem na chodbu, zjistíme, že tam šel pes, nebo že venku je končka atd.
Hold každý má svůj názor na toto téma, můj je ten, že prostě duchové neexistují :)
Možná, že si to nepřipustím ze strachu, ale to asi jen tak nezjistim...Ale něco v tom asi bude.

Strelok> Naprosto s tebou souhlasím, taky se večer a v noci někdy bojím sám doma, ještě k tomu, když je úplněk a to příšerný světlo prosvětlí celej pokoj.
Ale taky vím, že je to těma filmama, představuji si, že mě třeba z ničeho nič čapně zombie za nohu a začne mě žrát :D
ALe opět vím, že to je jen z filmů.

tak to s tebou souhlasim každý má svůj názor a stim psem maš taky pravdu

a nezměníme téma na něco jiného??
 
Nahoru