• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

záhady(duchové,yeti,lochnes atd...)

DeletedUser

Guest
To su totalne blbosti!Lochneska je praveky VYMISEL.Yeti je zarasteny horsky dedko a Duchovia su duchovia:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
fotek z duchy a podobně je plnoa hodně z toho není pravda nebo nic.kdyby se nedali podvody tak by se třeba už dávno dokázalo že duchové neexistují a nebo naopak

ty taky menis nazor jak se ti to hodi ne?.... predtim si tu tvrdil jak extra veris na duchy a ted najednou ze vsecky fotky sou fake....

jinak ja davam za pravdu strelokovi....
 

DeletedUser

Guest
já v ně věřím ale někteří lidé ne no má se tu psaát hlavně o záhadách skusíme lochnes nebo budem pokračovat
nepíšu že v ně nevěřím ale to je fuk
(blbě sem to napsal)
 

DeletedUser765

Guest
Maje řeč s Phoposhopem se dájí dělat divy. BTW nejznámější fotka Loochnesky nad kterou i experti kroutily hlavou se ukázala jako podvrh (její fotograf se na smrtelné posteli přiznal, že vyfotil větvičku na dětské lodičce, jen si stalčilo šikovně pohrát s kompozicí záběru...)

EDIT: PS - je zajímavé, že všechny fotky duchů Yettiho, lochnesky, ufa.... jsou rozmazané;)



Přesně tohle bylo zaznamenané ve filmu "já a moje příšera" kdy se pokoušeli vyfotit lochneskou příšeru pomocí těchto triků. Ale to už je zase a jen film. Pakliže tam něco je, mohlo by se jednat o něco přerostlého nebo živočicha, který žije pouze v hloubce a nejsou o něm dokumenty.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tohle bylo zaznamenané ve filmu "já a moje příšera" kdy se pokoušeli vyfotit lochneskou příšeru pomocí těchto triků. Ale to už je zase a jen film. Pakliže tam něco je, mohlo by se jednat o něco přerostlého nebo živočicha, který žije pouze v hloubce a nejsou o něm dokumenty.

v hloubce oceánu a jezer mohou žít různé věci o kterých nemáme ani zdaní
 

DeletedUser

Guest
Tak,včera se mi stalo asi to nejhorší co se kdy stalo...prdel sem z toho opravdu neměl...bylo 12 hodin v noci,vycházím z vany,sednu do obýváku,pustím dokument o Bitvě v PAcifiku,mimochodem endívali ste se někdo? :) Usuším,převléknu... 1:00 sem v posteli...celý byt spí...nemůžu spát...několikrát se dojdu napít...a asi tak v 1:50...slyším podivné zvuky,jako-by někdo dupal a funěl,říkám si,asi nákej soused nad náma...ovšem to co mě dostalo,když jsem slyšel jak si někdo sedl na náš gauč,který vydává takový divný zvuk když na něj sednete,tak ten sem slyšel,podívám a tma...máma by se po tmě nikam netáhla,brácha spal v pokoji a táta byl v práci...neodvážil sem se tam dojít,to opravdu ne...
Ale bál sem se...hodne...Nevím co to bylo...
 

DeletedUser

Guest
Ten cauc mohol len tak vrzgnut nie?Alebo ak chovas neake domace zviera(pes,macka,ufon) tak si tam mohlo sadnut:)
 

DeletedUser

Guest
Ten cauc mohol len tak vrzgnut nie?Alebo ak chovas neake domace zviera(pes,macka,ufon) tak si tam mohlo sadnut:)

Mám křečka,tomu vrže klec,to je normální,zvykl jsem si,nene,ono když si sedneš,tak tn gauč už je starý,a jak začne ta váhá působit na to dřevo,začne jako by takový divný zvuk,nedokážu popsat,ale znám ho když si sednu... :eww:
 

DeletedUser

Guest
Aha. tak asi v tvojom dome posobia zahadne sily?:whaaat:

Já nejsem náký lovec duchů...:ups ha:...ale nevím...i to funění...mamku poznám že de domů ani když ještě neotevře dveře,poznám jí podle maličkosti,a bylo to jako kdyby funěla ona...další možnost je že byla náměsíčná a šla tam... :ehm:
 

DeletedUser

Guest
No asi to je najmoznejsie:)(inac ja jak sedim doma tak ten vietor furt fuka tak divne,Ale je mi to jedno:D:D
 

DeletedUser

Guest
No asi to je najmoznejsie:)(inac ja jak sedim doma tak ten vietor furt fuka tak divne,Ale je mi to jedno:D:D

Asi to bude ono,sice moje máma není náměsíčná,ale přesně nevím... :ehm: ...poptám se jí jestli náhodou něco neví...to se říká že v blízkosti duchů je cítit ledový vzduch.. :ehm:
 

DeletedUser

Guest
Asi to bude ono,sice moje máma není náměsíčná,ale přesně nevím... :ehm: ...poptám se jí jestli náhodou něco neví...to se říká že v blízkosti duchů je cítit ledový vzduch.. :ehm:

:sugar sugar: kedze mam horuce radiatory asi chlad citit nebudem:D
 

DeletedUser

Guest
:ups ha:...a co ty?Tobě se nic zvláštního nestalo?
no vlastne aj hey: minule ked som vstaval z postele bola este tma.Kedze mam postel pri stene pozrel som sa smerom k izbe a videl som tam nieco ako taky biely tien vo vzduchu.Neviem co to bolo ale bolo to dost cudne....
 

DeletedUser

Guest
Pánové zapojím se do vaši "two-man" diskuse:loool::loool:.
když jsem byl malý a jezdil jsem s rodič na dědovu chatu, občas jsem tam v noci občas zůstával sám (než naši vrátili z nějaké pivistiky:cheers:). To by jste nevěřili jak jsem se bál všelijakých "zvláštních" zvuků, většinou jsem pod peřinou čekal až se rodiče vrátí a já tak budu v bezpečí... Co tím chci říct? Většina divných jevů a zvuků má vysvětlení - vítr, vlak, ježek... Strašidelné historky jsou věčné téma, možná dokonce jsou ve svém jádru zakládají na reálné příhodě (tím nemyslím setkání s duchem, ale domělé setkání s duchem;), ale vypravěč si vždy příhodu poupravý, aby nabrala správné "grády" a hned můžeme věřit na duchy, pokud chceme...
Dám příklad, myslím, že hodně z nás někdy zkoušelo vyvolávat duchy (ale, spíš nekdo ducha vypustil, než aby ducha vyvolal:loool:), myslím, ale, že neúspěšně... Taky si myslím, že při této příležitosti, jste před zrcadlem a třikrát řekly "Krvavá Mary", ale pochopitelně se nestalo vůbec nic. Přiznejte si, že jste se před zrcadlem báli, nechtěli jste to říct a celí zbytek noci jste pak probděli....:scream:

A vo tom to je pánové člověk se bojí, protože se chce bát. Proč se vždycky díváme na horory v noci??? Protože, přes den nejsou vůbec strašidelné (i když jsou vyjímky...). Noc je dodnes tajuplná a "plná záhad", to proto se bojíme, bojíme se věcí, které neznáme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
probděli....:scream:

A vo tom to je pánové člověk se bojí, protože se chce bát. Proč se vždycky díváme na horory v noci??? Protože, přes den nejsou vůbec strašidelné (i když jsou vyjímky...). Noc je dodnes tajuplná a "plná záhad", to proto se bojíme, bojíme se věcí, které neznáme.

A preto tie horory pozeram cez den:D
 
Nahoru