• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

záhady(duchové,yeti,lochnes atd...)

DeletedUser

Guest
Pokud jsi toto téma přečetl celé,tak už asi ne...většina to byly Křečkovo kraviny v kleci...zadupání sousedů...nic vážného... :eww:
Ale mnoho lidí mi říkalo jak vyvolávali duchy...a většinou se něco stalo...u jedné s eprý objevila krvavá sekera...když byli na škole v přírodě...ovšem nevím ejstli to je pravda... :ehm:

No krvava sekera :D
Tak to je blbost xD
Tomu never to je ako keby som vyvolaval duchy a nasiel nove SUV z klucikmy a plnou nadrzov a daju mi ho duchovia :D
 

DeletedUser

Guest
Pokud jsi toto téma přečetl celé,tak už asi ne...většina to byly Křečkovo kraviny v kleci...zadupání sousedů...nic vážného... :eww:
Ale mnoho lidí mi říkalo jak vyvolávali duchy...a většinou se něco stalo...u jedné s eprý objevila krvavá sekera...když byli na škole v přírodě...ovšem nevím ejstli to je pravda... :ehm:

taky mi jeden kluk vypravel: (takovou historku)
ze prej 2kluci a 2holky vovalavali duchy: (hitlera a bozenu nemcovou)
nic extra se nestalo.... tak prej byli sklamani a sli spat (ve stanu....) a rano se brobudili a: 1 kluk byl bez hlavy.... (ten se teda samozrejme nebrobudil :D) druhej nemel ruku.... 1holka nemela ucho a 2holka mela rozseknutou nohu az ke kosti....
jako na horor dobry :D ale abych tomu veril.... to fakt ne
 

DeletedUser

Guest
taky mi jeden kluk vypravel: (takovou historku)
ze prej 2kluci a 2holky vovalavali duchy: (hitlera a bozenu nemcovou)
nic extra se nestalo.... tak prej byli sklamani a sli spat (ve stanu....) a rano se brobudili a: 1 kluk byl bez hlavy.... (ten se teda samozrejme nebrobudil :D) druhej nemel ruku.... 1holka nemela ucho a 2holka mela rozseknutou nohu az ke kosti....
jako na horor dobry :D ale abych tomu veril.... to fakt ne

Fuu bezhlavo sa zabavali?:D Alebo niekomu chybala hlava tak si ju pozical?A co ruka?Tu si pozical tiez neaky leatherface:D
 

DeletedUser

Guest
...
ze prej 2kluci a 2holky vovalavali duchy: (hitlera a bozenu nemcovou)
...
Děkuji za pobavení. Představa Boženy Němcové pižlající někomu ucho společně s Hitlerem mě skutečně zaujala... myslím, že by si filmaři mohli propůjčit námět k tvorbě dalšího dílu Scary movie.
 

DeletedUser

Guest
taky mi jeden kluk vypravel: (takovou historku)
ze prej 2kluci a 2holky vovalavali duchy: (hitlera a bozenu nemcovou)
nic extra se nestalo.... tak prej byli sklamani a sli spat (ve stanu....) a rano se brobudili a: 1 kluk byl bez hlavy.... (ten se teda samozrejme nebrobudil :D) druhej nemel ruku.... 1holka nemela ucho a 2holka mela rozseknutou nohu az ke kosti....
jako na horor dobry :D ale abych tomu veril.... to fakt ne

Tak tohle je fakt blbost :lol2: tomu by věřil jenom blbec :loool: tohle už je trosku přehnané nemyslíš?...Jinak,lidé mají zajímavou fantazii :ups ha:...
 

DeletedUser

Guest
taky mi jeden kluk vypravel: (takovou historku)
ze prej 2kluci a 2holky vovalavali duchy: (hitlera a bozenu nemcovou)
nic extra se nestalo.... tak prej byli sklamani a sli spat (ve stanu....) a rano se brobudili a: 1 kluk byl bez hlavy.... (ten se teda samozrejme nebrobudil :D) druhej nemel ruku.... 1holka nemela ucho a 2holka mela rozseknutou nohu az ke kosti....
jako na horor dobry :D ale abych tomu veril.... to fakt ne

kolik tomu klukovi bylo?
 

DeletedUser4517

Guest
taky mi jeden kluk vypravel: (takovou historku)
ze prej 2kluci a 2holky vovalavali duchy: (hitlera a bozenu nemcovou)
nic extra se nestalo.... tak prej byli sklamani a sli spat (ve stanu....) a rano se brobudili a: 1 kluk byl bez hlavy.... (ten se teda samozrejme nebrobudil :D) druhej nemel ruku.... 1holka nemela ucho a 2holka mela rozseknutou nohu az ke kosti....
jako na horor dobry :D ale abych tomu veril.... to fakt ne

toz co se nestane pri vyvolavani teda,co by se stalo kdyby vyvolali Jana Husa to by vseci uhoreli.
 

DeletedUser

Guest
"Lochnesska" už určitě nežije. Možná žila, ale...

1. Pokud vím, spekulovalo se pouze o jedné příšeře, tedy by se nadále neměla rozmnožovat.
2. Jev lochnesská příšera vznikl před mnoha lety a že by nějaký plesiosaurus přežil sto let se mi taky nezdá.
 

DeletedUser

Guest
"Lochnesska" už určitě nežije. Možná žila, ale...

1. Pokud vím, spekulovalo se pouze o jedné příšeře, tedy by se nadále neměla rozmnožovat.
2. Jev lochnesská příšera vznikl před mnoha lety a že by nějaký plesiosaurus přežil sto let se mi taky nezdá.

o jedné?:ehm:
myslím, že pokud přežila těch pár miliónů let, tak nevím, jak by se najednou mohl počet jejího druhu scvrknout na 1 :ups ha:
já si myslím, že ještě minimálně jedna třetina živočichů na světě není objeveno, prozkoumáno a zapsáno...:yes:
vemte si žraloky nebo aligátory... jsou to dávní předci tvorů starých stovky miliónů let... tak proč by někde nemohla být lochneska?:loool:
tam v oceáně, moři nebo v nějakým jezeře něco je... a lidi to objeví... chvíli se tomu budou divit, budou to zkoumat a budou se toho bát... ale rozruch zase splaskne, jako u všeho jinýho :yes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nechci být šťoura, ale pojmenování lochnesská příšera je vlastně úplně špatně (ale i já ho používám:loool:). Jezero Loch Ness česky znamená jezero jezero Ness (loch ve staré gaelštině znamená jezero), proto ji Angličané Skoti a jiní nazývají Nessie...
Každopádně Nessie už je známá od 6. století od této doby se nasbírala hromada "očitých svědectví", většina z nich je umyslně nepravdivých (ostatně už jsem tady postoval, že nejznámnější fotka Lochnesky je padělek), něktrá jsou nepravdivá neúmyslně (človíček bůh ví co zahlídl, měl v sobě pár panáků, a "senzace" byla na světě:loool:). Loch Ness dosahuje hloubky až 230 metrů, což trochu znesnadňuje jeho kompletní prozkoumání nicméně BBC jezero důkladně pozorovala dva roky (miniponorky, kamery sonary a jiné technické udělátka - znáte to:smoker:) a nic neobjevily... Vzhledem k obrovské rozloze je sice možné, že by BBC tvor "proklouzl, ale je to VELMI nepravděpodobné....
Mimochodem Nessie, nemůže být jen jedna, protože by od 6. století byla dávno mrtvá. V jezeře by se musela schovávat celá (navíc poměrně početná) rodinka těchto tvorů. Navíc Loch Ness je sice obrovské, ale celkem "mrtvé" jezero - tzn. nežije tam moc ryb - takže tahle rodinka veleještěrů by tam nejspíš pošla hlady...
Myslím, že žádná Nessie v jezeře nežije, její mýtus se udržuje při životě hlavně kvůli zvýšení turistického ruchu.
 

DeletedUser

Guest
Jenže aligátoři a žraloci alespoň mají vhodné životní podmínky, k tomu plesiosaura jsem v knížkách vídal pouze v mořích, tak co by dělal jezeře? Také mi řekni, kde by takový několikatunový kolos sehnal maso na delší dobu? A nezdá se mi, že by se psalo o tom, že v Ness ubývá počet ryb.
 

DeletedUser

Guest
Jenže aligátoři a žraloci alespoň mají vhodné životní podmínky, k tomu plesiosaura jsem v knížkách vídal pouze v mořích, tak co by dělal jezeře? Také mi řekni, kde by takový několikatunový kolos sehnal maso na delší dobu? A nezdá se mi, že by se psalo o tom, že v Ness ubývá počet ryb.

Neporozumněli jsme si já si myslím, že žádná lochneska v jezeře NENÍ. Ryby neubívají, ale v jezeře jich stabilně žije málo, vzhledem k rozloze jezera, a to kvůli špatným podmínkám jezera - nevhodné složení vody (víc o tom taky nevím...).
 

DeletedUser7905

Guest
Jenže aligátoři a žraloci alespoň mají vhodné životní podmínky, k tomu plesiosaura jsem v knížkách vídal pouze v mořích, tak co by dělal jezeře? Také mi řekni, kde by takový několikatunový kolos sehnal maso na delší dobu? A nezdá se mi, že by se psalo o tom, že v Ness ubývá počet ryb.

A co když je Lochnesská příšera bíložravec? ;-)
 

DeletedUser5473

Guest
Tak i sama o sobě by byla lochneská příšera mutant...
Ovšem jen kdyby existovala a nebyla to jen pověra místních obyvatel na přilákání více a více turistů.
 
Nahoru