• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

záhady(duchové,yeti,lochnes atd...)

DeletedUser

Guest
to my jsme s kámošema šli do lesa a z něho jsme viděli hejno vran seskupených do lebky
a mrak do tvaru čarodějnice . a v tom lese jsme viděli pytláky s motorovou pilou kteří na nás utíkaly(málem nás chytli:ups ha:) a další den jsme tam viděli nějakýho černýho ducha kterej za náma běžel rychlostí kolem 50km/h brr ale stává se nám to jen když jsme naše parta spulu jinak normal

Pokud jsi myslíte že to není pravda tak pokdte s nama do toho lesa:devil:

To je tim, že když jste každej sám tak vás nenapadne hulit:smoking king: a chlastat:cheers:.

Jinak duchy jsem se vyvolávat nepokoušel. Já osobně věřim na nadpřirozeno, ale v úplně jiné formě než nám jí prezentují média.
Napříkald pokud by byli upíři, a živili by se takovým tím stylem 1 noc- aspoň 1 mrtvola, tak by na ně věřili všichni a snažili se je zabít- taky nevěřim na to, že by jim vadilo světlo,
spali v hrobech, nebo jim vadil kříž, př. svěcená voda.
Upíry znali lidé po celém světě(VŠECHNY KONTINENTY) :spiderman: už od pravěku a první
doložené báje o nich jsou ze starověku.
Pokud upíři žijí, tak nezabíjí, žijou někde ve městě nebo kdekoliv jinde a milují moderní společnost, která na ně nevěří aa nesnaží se je zabít- proč zabíjet, když to nepotřebuju a ještě z toho plyne nebezpečí? :evil:

A strašidelná příhoda:
Asi před měsícem jsem se v noci probudil s velmi nepříjemnym pocitem.
měl jsem pocit zimnice a zároveň horečky (rychle se to střídalo) a přitom jsem předtim ani potom nebyl nemocnej.
najednou kolen stěny vedle postele rychle prošel stín a bouchly dveře.
Až potom jsem si uvědomil, že ten stín se nade mnou SKLÁNĚL.
Potom jsem usnul, mám pocit, že strachy.
Ráno jsem objevil na KRKU dva puínky jako od komára, ale byly výraznější, NESVĚDILY,
A uprostřed nich byl stup asi 1,5X1 mm(viděli jste někdy tak velký štípanec od komára, a
navíc na podzim?). Ty štípance měly pravidelný rozestup a byly umístěné na takovém půlměsíci, což byla naběhlá modřina, jako od stisku a následného sání.
Tvar opovídal stisku čelistí.
A další zajímavost: vedle v pokoji bylo dokřán otevřené okno, které bylo zavřené a na podůaze bylo trochu bláta.
Doma byla jen máma, která byla po noční v nemocnici a spala jako dudek, malej 5 letej brácha a druhej brácha 12 letej, kterej je úplně MEGA srab a bojí se i na záchod.

P.S.: Vše je pravda, nic jsem si nevymyslel a opravdu nejsem upíří maniak, nebo šílená holka, která má životní sen, že jí unese upír a budou spolu žít štásně navždy.
(tenhle pitomismus se roz. díky knihám typu Stmívání atd. a mám pocit, že máte všichni přibližnou představu, o
jakym typu holek mluvim)

EDIT: Tady je zjímavá stránka o vlkodlacích:http://www.vlkodlaci.info/
Doporučuju přečíst CElÉ a pozorně, mě tohlre ořijde jako nejreálnější názor na vlkodlaky.
Prostudujte si hlavně část SKUTEČNOST.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To je tim, že když jste každej sám tak vás nenapadne hulit:smoking king: a chlastat:cheers:.

Jinak duchy jsem se vyvolávat nepokoušel. Já osobně věřim na nadpřirozeno, ale v úplně jiné formě než nám jí prezentují média.
Napříkald pokud by byli upíři, a živili by se takovým tím stylem 1 noc- aspoň 1 mrtvola, tak by na ně věřili všichni a snažili se je zabít- taky nevěřim na to, že by jim vadilo světlo,
spali v hrobech, nebo jim vadil kříž, př. svěcená voda.
Upíry znali lidé po celém světě(VŠECHNY KONTINENTY) :spiderman: už od pravěku a první
doložené báje o nich jsou ze starověku.
Pokud upíři žijí, tak nezabíjí, žijou někde ve městě nebo kdekoliv jinde a milují moderní společnost, která na ně nevěří aa nesnaží se je zabít- proč zabíjet, když to nepotřebuju a ještě z toho plyne nebezpečí? :evil:

A strašidelná příhoda:
Asi před měsícem jsem se v noci probudil s velmi nepříjemnym pocitem.
měl jsem pocit zimnice a zároveň horečky (rychle se to střídalo) a přitom jsem předtim ani potom nebyl nemocnej.
najednou kolen stěny vedle postele rychle prošel stín a bouchly dveře.
Až potom jsem si uvědomil, že ten stín se nade mnou SKLÁNĚL.
Potom jsem usnul, mám pocit, že strachy.
Ráno jsem objevil na KRKU dva puínky jako od komára, ale byly výraznější, NESVĚDILY,
A uprostřed nich byl stup asi 1,5X1 mm(viděli jste někdy tak velký štípanec od komára, a
navíc na podzim?). Ty štípance měly pravidelný rozestup a byly umístěné na takovém půlměsíci, což byla naběhlá modřina, jako od stisku a následného sání.
Tvar opovídal stisku čelistí.
A další zajímavost: vedle v pokoji bylo dokřán otevřené okno, které bylo zavřené a na podůaze bylo trochu bláta.
Doma byla jen máma, která byla po noční v nemocnici a spala jako dudek, malej 5 letej brácha a druhej brácha 12 letej, kterej je úplně MEGA srab a bojí se i na záchod.

P.S.: Vše je pravda, nic jsem si nevymyslel a opravdu nejsem upíří maniak, nebo šílená holka, která má životní sen, že jí unese upír a budou spolu žít štásně navždy.
(tenhle pitomismus se roz. díky knihám typu Stmívání atd. a mám pocit, že máte všichni přibližnou představu, o
jakym typu holek mluvim)

EDIT: Tady je zjímavá stránka o vlkodlacích:http://www.vlkodlaci.info/
Doporučuju přečíst CElÉ a pozorně, mě tohlre ořijde jako nejreálnější názor na vlkodlaky.
Prostudujte si hlavně část SKUTEČNOST.
nemyslis ze si chcel z teba niekto iba urobit Prdel?
 

DeletedUser

Guest
nemám, snad jen, že náš pes byl ráno nějak přepadlej a náč domácí králík byl ještě několik dní agresivní- jinak je to úplnej mazel.
A jinak Kdo by se tam dostal?
Musel by vydržet celou tu dobu nademnou nahnutej a ani se nehnout, aby sem ho neviděl.
Jinak brácha když jsem se ho ptal jako jestli neví něco o upírovi v mym pokoji tak začal říkat mámě že ho strašim, že nebude spát a máma že jsem si to vymyslel.

P.S.: Aspoň mi to (naštěstí) trochu potvrdilo mou teorii o NEzabíjejících upírech. :devil:
Občas se bojim ,že by se to mohlo zopáknout, ale zas tak jsem ho snad neuchvátil. ;) A díval jste se někdo na
ty vlkodlaky?

Pro Strelok: vysvětlení nemám, zloděj by asi neskočil z 2. patra na zahradu, kde čeká Aida- 50 kilovej kanadsko-americkej ovčák. A batman... newim proč by mě měl kousat.:ups ha:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To jako že na ně věříš, nebo souhlasíš s tím co jsem o nich napsal? (o tom nezabíjení a
maskování mezo norm. lidma)

Pokad existují,tak je podle mě nemožné aby na to lidi nepřišli,bud maj tak dobré utajení,nebo proste neutočí na normální lidi...A upřímně na ně nevěřím... :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Pokud nezabíjej tak je to asi všem jedno a ani se nemaj jak prozradit.
Klidně můžou bejt zaměstnaný, ale nejspíš žijou z třeba úroků.
(vlastně utrácej akorát za oblečení, pokud potřebujou jíst tak ještě i jídlo, ale o tom se nikde nezmiňujou)
A jak by jsi tu mou příhodu vysvětlil?

P.S.: Co by ti řekli ve škole kdyby jsi jim vyprávěl že tě kousnul upír? (prosím odpověz)
Pokud si to někdo myslí nebo dokonce ví na jisto tak to radši stejně neříká, protože by ho zavřeli do blázince, v lepším případě by zněj měli navždycky ostatní srandu

P.S.S.: Kdyby si ze mě někdo dělal srandu, tak co ten kousanec a ranky?
 

DeletedUser

Guest
O duchoch uz dost inak mi sibne :D
Zmenim temu verite na telekinezu alebo na nejake ine javy sposobene myslou a myslenim? :D:D:D
 

DeletedUser4517

Guest
si robis prdel z lidi.kdyby ti upir kousl do krku tak by ti udelal do tepny diru a zadusil by ses krvi,nebo kdyz upir kousne cloveka je z nej udajne upir studie jednohp vedce vyvratila teorii o uperech tim ze kdyz kousene upir cloveka je z nej upir.2upiri kousnou dalsi 2 obeti a uz jsou 4 upiri a kousnou dalsi obeti vezmeme li v potaz prirozenou umrtnost a narozeni lidstvo by vyhubili do 100 let kdyz v te dobe zilo na zemi 2 miliardy lidi.
 

DeletedUser4517

Guest
telepatie jde i naucit staci se soustredit.Podivejte se na Crise Browna docela uzitecne rady prozradi.PS stalo se vam nekdy ze jste sedeli ve skole a ucitelka rikala bude to mit barvu... a vy jste si rikali v duchu zelena zelena a ucitelka rekla zelena,toto je prave telepatie ovsem obadva se musite pekelne soustredit,kdo bude chtit vc o telepatii at mi napise nehcce se mi to vy svetlovat tady.
 

DeletedUser

Guest
si robis prdel z lidi.kdyby ti upir kousl do krku tak by ti udelal do tepny diru a zadusil by ses krvi,nebo kdyz upir kousne cloveka je z nej udajne upir studie jednohp vedce vyvratila teorii o uperech tim ze kdyz kousene upir cloveka je z nej upir.2upiri kousnou dalsi 2 obeti a uz jsou 4 upiri a kousnou dalsi obeti vezmeme li v potaz prirozenou umrtnost a narozeni lidstvo by vyhubili do 100 let kdyz v te dobe zilo na zemi 2 miliardy lidi.

Jistě, ale vzpomeň si na jednu velmi podstatnou věc: aby se z oběti stal upír, musí být prý usmrcena- já teď sedim na židli a píšu a jako upír si moc nepřipadám.
navic pokud by nezabijel, tak by kousnul do zily, aby to tolik neteklo, idealne do nejake mensi. Tim sice vezme najednou krve mene a tak musi pit casteji, ale nezabije, protože podle té teorie by upíři vymřeli po posledním člověku a to bych já být upír nechtěl.

P.S.: Pokud chces pokracovat tak si zlozime novou sekci ted se bavime o telepatii a ta je dokonce vědecky dokázaná.
Třeba v bojovejch sportech přerazí kud betonu a řekne ti, že je to o psychice. Kdyby jsi tam místo něj dal největšího nabušence na planetě, tak si akorát zlomí ruku.
Tohle je sice spíš síla vůle, ale to má s telepatií hodně společnýho.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
reknu ti to asi tak klidne verim na duchy,lochnesku a UFO alena upiry to uz je moc to hranici s paranoi.

co se ty ce levitace je to podvrch s zrcadlem
 

DeletedUser

Guest
Je mi líto,že se vám zase vkládám do tématu,ale vrátil bych se k duchům znovu... našel jsem totiž několik videí,podívejte se >>> (pro strašpytle,nekoukejte v noci a pokud jste samy v bytě/baráku)

http://www.youtube.com/watch?v=0ewK0vqf278&feature=channel >>> podle mě pravdivé

http://www.youtube.com/watch?v=20XaQ3iAkA4&feature=related >>> Fake,pipomíná mi to škubnutí provázku...

http://www.youtube.com/watch?v=tXqCexZQzJ4&feature=channel >>> Tak tomuhle věřím... Zajímavé... Podívejte se...
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé, ale to druhý je jasně podvod, třetí je divný, sice ta kamera nevim jak by se dala udělat, ale pokud si to pustíš znova a koukneš se na pád skleničky, tak zjistíšm že se při pádu položila na bok,, potom Se zatřese a najednou stojí. Buď střih nebo provázek.
Podle tho textu to natočil jeden člověk v tom samym bytě.
A vypadalo to, že jde najisto- málokdo veme kameru a rozhodne se že natočí jak duch shodí ovladač, zapne kameru a on ho opravdu shodí. :ehm:

A ta holka by mohla být mladší sestra.
Co si myslíte vy?
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé, ale to druhý je jasně podvod, třetí je divný, sice ta kamera nevim jak by se dala udělat, ale pokud si to pustíš znova a koukneš se na pád skleničky, tak zjistíšm že se při pádu položila na bok,, potom Se zatřese a najednou stojí. Buď střih nebo provázek.
Podle tho textu to natočil jeden člověk v tom samym bytě.
A vypadalo to, že jde najisto- málokdo veme kameru a rozhodne se že natočí jak duch shodí ovladač, zapne kameru a on ho opravdu shodí. :ehm:

A ta holka by mohla být mladší sestra.
Co si myslíte vy?

Mě napadlo vysvětlení u toho s tou holkou,že to byl odraz,k tomu chlapovi před nějs e postavila jeho sestra,a to sklo vrhalo odraz,jak sel blíž,sestra s ním a tak byl vidět obličej... to je mé vysvětlení...ovladač je podfuk...a u toho třetího...nevim nevim... :eww:
 

DeletedUser

Guest
Odraz je dobrý, vzhledem ke sklonu záběru a okolním zdem by nebyly vidět hrany zrcadla. A vzhledem k tomu že ty dvě jsou nejspíš podvrha tak to třetí se hned zdá míň důvěryhodný.
 
Nahoru