• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

záhady(duchové,yeti,lochnes atd...)

DeletedUser

Guest
Tak dnes máme Dušičky nebo-li Hallooween,a také úplněk :eww: ... stalo se vám dnes něco "zvláštního"?...třeba mě dneska...šli jsme s mojí beruškou do sklepa...sednout si... a... budu držet naše soukromí :ups ha: ... no a jak jsme tam byli...zacala najendou svítit jedna dlaždička...sklep je tmavej...a nic moc romantickej...ale pořád lepší než v tý zimě mrznout a v bytě byla rodinka...no vrátim se k tématu,najednou začala dlaždička nenápadně svítit...říkáme si,nebo spíše si říkám že odraz lampy z venku...najednou sem rozsvítil...a na zemi neleželo nic...jenom prázdná podlaha...zhasl jsem...a dlaždička najendou nesvítila...sedel jsem an stejném místě... co myslíte?... :ehm:
 

DeletedUser

Guest
Kolem dušiček,všiml jsi někdo,že byl oranžoví měsíc?Teda apoň já ho tak viděl.A na Ufo věřím.Bylo by snad nemožný,aby v nekonečném vesmíru byla jenom jedna obydlená planeta
 

DeletedUser

Guest
Kolem dušiček,všiml jsi někdo,že byl oranžoví měsíc?Teda apoň já ho tak viděl.A na Ufo věřím.Bylo by snad nemožný,aby v nekonečném vesmíru byla jenom jedna obydlená planeta

podle mne je jasný že nějakej život (kromě země) v tomto vesmíru existuje

ale pochybuju že sem lítaj v létajícíh talířích a v noci kradou lidi z postele
 

DeletedUser

Guest
:beruška::beruška::beruška::beruška::beruška::beruška::beruška::beruška::beruška:I když si hodně lidí říkají, že prostě žádná forma nadpřirozeného života neexistuje já mám na to jiný názor... když už existovali dinosauři kteří pro nás obyčejné lidi jsou téměř nepředstavitelné proč by nemohli existovat duchové, YETI - to mi připadá se srovnáním těch dinosaurů jako opravdu možné a lochnes.... to se znovu musím přiblížit k těm dinosaurům prostě obrovský historycký plaz! toť můj názor:beruška: :klubun:

malý typ! - udělej anketu:
1) určitě existují
2) no nevím, možná jo možná ne
3)je to blbost nic takového určitě není

a nebo takovouhle, ale ta už je složitější:

1) existuje jenom yeti
2) existuje jenom lochnes
3) existují jenom duchové
4) jen yeti a lochnes
5) jen lochnes a duchové
6) jen yeti a duchové
7) ani jedno, je to blbost!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
...když už existovali dinosauři kteří pro nás obyčejné lidi jsou téměř nepředstavitelné proč by nemohli existovat duchové...

Dinosauři jsou reální tvorové kteří existovali poplatni své době. Duch je nadpřirozená neživá forma bytosti. Tvor poskládany z masa a kostí je něco úplně jiného než smyšlený tvor o kterém nevíš jak fungují jeho "životní" funkce.
 

DeletedUser4517

Guest
podle mne je jasný že nějakej život (kromě země) v tomto vesmíru existuje

ale pochybuju že sem lítaj v létajícíh talířích a v noci kradou lidi z postele

proc myslis ze nemuzou litat v talirich normalni prostredek dopravni jak je u nas letadlo a kradou lidi proc by nemohli sak vemou cloveka a prozkoumaji ho my taky zkoumame zivocichy
 

DeletedUser

Guest
Viděly jste horor Paranormal Activity? já ho videl jenom do půlky, a hned jsem měl v gatích :lool::lool:
EDIT: Prej se už chystá dvojka :angel:
 

DeletedUser

Guest
ano,prý na základně Area 51 v Nevadě našli Ufo,ale tato základna není veřejnosti přístupná,takže se můžeme jen dohadovat
 
ufo nevim jestli tomu mam verit ale dr.jon stewenson v americe 1981 talíř podobný ufo videl sice jen cerně jako stín ale je přesvědčený že to ufo bylo
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsou dohady a možnosti ale žádnýho mimozemšťana ještě nenašli.

Ehm ehm. Jsem takový znalec oblasti 51. Údajně, podle člověka, který tam pracoval tam pitvali mimozemštana. Prý se s nimi i obchoduje - bez nich bychom neměli nějaké vymoženosti.
 

DeletedUser

Guest
Ehm ehm. Jsem takový znalec oblasti 51. Údajně, podle člověka, který tam pracoval tam pitvali mimozemštana. Prý se s nimi i obchoduje - bez nich bychom neměli nějaké vymoženosti.

Jasně ale nemáš fakta já si taky myslím že život mimo zemi je a je možné že něco mimo zemi narozeného našli ale tomu zrovna moc nevěřím to je spíš jak z filmu.
 

DeletedUser4517

Guest
neco tam urcite maji nebo na necem delaji ale jestli to je zrovna ufo.To fifinecek Paranormal Activity je dobry film mel ses divat do konce zacatek byl nic moc
 
Nahoru