• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser7836

Guest
893893hrouda%20hl%C3%ADny.jpg
406406hlina.jpg
fakegolden_gun.png


Kde mám hrudu hliny hľadať ?

Dá sa nájsť pri práci v ktorej môžete získať produkt používaný baníkmi ale aj lupičmi pri prepadnutiach vlaku. Tento produkt je v reálnom živote veľmi nebezpečný a dokáže spôsobiť veľké škody.

Prišiel som na to pri akej práci môžem hrudu získať avšak, nedarí sa mi ju nájsť.

Pri hľadaní hrudy musíte mať v políčku na produkty nasadenú určitú vec. Táto vec sa dá použiť pri ťažbe nerastných surovín.
Ďalej hrudu nenájdete bez toho aby na vás priamo "nevyletela". Nato ako môže vyletieť prídete ľahko ak zistíte pri akej práci ju treba hľadať.

Ako hrudu očistím ?

Hrudu očistíte jedine vo vode. Avšak nie v každej práci ktorá ma spojitosť s vodou. Pri práci kde očistíte hrudu sa dá nájsť viacero produktov. Taktiež pri čistení hrudy musíte mať v inventári nasadenú priamo hrudu. Tiež by nebolo od veci ísť čistiť hrudu až na večer.

Ako získam zaprášený revolver ?

Dá sa získať pomocou tajnej úlohy. Na odhalenie tejto úlohy potrebujete prvý krát očistenú hrudu. Tiež musíte mať v inventári určitý produkt s ktorým sa dá všeličo opraviť. Musíte mať aj 100 bodov v určitej schopnosti. Túto schopnosť si vylepšujú hlavne hráči, ktorí chcú nachádzať vzácne predmety.

Ako získam kolt bez nábojov ?
Špina je dosť tvrdá. Budeš potrebovať asi nejaký lepší prostriedok na očistenie toho revolveru. Pozri sa radšej do kôlne, či tam nenájdeš nejaký olej. Nezabudni si po ceste zobrať aj nejakú handru, nech to máš čím očistiť!

Ako získam zlatý kolt ?
Na mojej ceste do hotela som započul rozhovor pištolníka a zlatníka. Zlatník hovoril pištolníkovi, že on nedokáže vyrobiť čisto zlatú zbraň, pretože kov by bol príliš mäkký na navrhovaný účel, ale dokázal by spraviť plášť zbrane zo zlata. Pokračoval a poedal, že by potreboval 8 kúskov zlata pre pušku a polovinu množstva pre revolver. Ďalej by potreboval jeden kúsok zlata pre každý náboj.

hrouda.png
Krok 1: Ikdyž jsem po tom výbuchu téměř ohluchl tak jsem díky mému pracovnímu vybavení z dolu našel něco velmi zajimavého.

hrouda2.png
Krok 2: Co bych dělal s hroudou hlíny? Ale co jdu si chytit lososa k večeři.
beznzvuir.png
Krok 3: Au už jsem se zase bouchnul kladivem do prstu. To bude práce pro pořádně šikovné ručičky!
hrouda4.png
Krok 4: Špína je tvrdá ale něco kluzkého by mělo stačit. Po vyčištění bude nutné i osušení, snad si to nezapomenu vzít s sebou!

V tomto tématu jsou zakázány přímé návody. Otevřeně můžete diskutovat zde
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6741

Guest
Dělám tu určitou práci a mám nasazený ten určitý produkt. Stala se mi nešťastná věc, ale hroudu nemám.
 

DeletedUser7836

Guest
No, predpokladám, že tam rolu zohráva aj náhoda, či to padne alebo nie. Ako to bolo aj pri tom hľadaní produktov v sérii úloh Vražda.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6741

Guest
Co se dál dělá s hroudou, ví už to někdo ? Myslím po očištění...
 

DeletedUser7836

Guest
Podla toho čo som čítal, myslím že áno. Ale treba nato tiež aj šťastie. Ja už som sa zranil aspoň 6 krát ale zatiaľ som nič nenašiel.
 

DeletedUser

Guest
Přidávám další vodítko a nápovědu:
A na ten produkt který lze při té praci při které jde najít i ta hrouda najít má šanci na nalezení od 0 - 50%.
 

DeletedUser

Guest
Přijdi na ten produkt nasaď si ho a jdi dělat tu práci dokud nezískáš tu hlínu ale aby jsi ji našel tak se ti musí něco pěkného přihodit:)
 

DeletedUser

Guest
predne, to P3t4: *thumbs up* rozhodne lepsi nez navod - ti co o ukolu vedi jej nepotrebuji a ti co o nem do ted nevedeli se o nem dozvedeli "decentne".

a k tematu:
Ma nekdo potvrzene, ze nehraje roli motivace? Videl sem screeny, kde vyjma policka na produkte nemeli ti hraci nic spoecneho (tzn. jine oblece roli nehraje). Videl sem screeny s ruznymi casi nalezu, takze cas roli take nehraje.
Ale vrta mi hlavou jak to, ze kdyz se hledani hroudy momentalne venuje stovky (tisice) lidi, mnoho hodin denne, jak to ze hroudu naslo jen par lidi (rekneme desitky)?

Budto je potreba obrovske mnozstvi stesti ("svatkovy set" muze pomoct? modleni muze pomoct?) nebo stesti tolik potreba neni a hraje roli motivace -> ti co stesti meli, nasli predmet hned a motivace jim nestihla spadnout. Ti co stesti nemeli, tak tu praci delaji porad dokola a maji motivaci na 0, takze uz ani sanci nemaji.

Zatim to proveruji 2 dny (jedna postava se 100% motivaci, jedna s 0% motivaci), takze zatim to neni statisticky relevantni. (ale ta postava co ma uz 0% tim zabila 4 dny a porad nic).

Videl nekdo screen kde by byla hrouda nalezena s 0% motivaci?

Rozhodne to neni tak jednoduche jako - nasadit si potrebny produkt, 2/4 h to zkusit a hned to clovek ziska.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Motivace podle mě nehraje roli. Na jednom fóru ji našel hráč s motivací 62%.
 

DeletedUser

Guest
ja som hrudu nasiel na prve dve hodiny uz ju mam aj umytu este by ma zaujmalo co stym dalej nejkae voditko by sa zislo.
 

DeletedUser

Guest
Já ji hledám, ale v té určité práci mám jen 15 PB, takže hledám už asi 8 hodin, jednou se mi stala jedna věc, jednou jsem našel oslíka... ale hrouda hlíny pořád ne a ne "vylítnout"...
 

DeletedUser

Guest
Možná je to ten Lesní palouk!

...a nebo taky mozna neni!

Vzhledem k tomu, ze "umyta hrouda" existuje uz neco malo pres tyden a stale se nevi co s ni dal, tak silne pochybuji ze jen tak clovek nakraci na lesni palouk a je to.

Osobne bych sazel na nejake dalsi "umyti" - praci s vodou je habadej a da se pouvazovat i nad jinymi moznostmi cisteni nez jen vodou (napr. existuje napad s cistenim bot, ale o tom uprimne pochybuji).
 

DeletedUser3338

Guest
Jak říkal Freashmeat, hrouda by se mohla umýt ještě jednou, úplně u té samé práce jako předtím.
 

DeletedUser99

Guest
Je to časově omezený? Práci dělám už 48 hodin a stále bez výsledku.
 
Nahoru