• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
nevite ci je hledani obmedzene na urciti misto trebars pri lesnim palouku?nebo se da delat i jinde,
 

DeletedUser

Guest
Hráč našel hroudu hlíny když měl jeden pracovní bod v té práci a našel jí s 34% motivace
Takže na motivaci podle mě nezáleží.
 

DeletedUser

Guest
A muze mi nedo rict, kde jste se vubec o hroude hliny dozvedeli?
 

DeletedUser7836

Guest
Samozrejme. Na zahraničných fórach. Ja osobne na net fóre.
 

DeletedUser

Guest
Hráč našel hroudu hlíny když měl jeden pracovní bod v té práci a našel jí s 34% motivace
Takže na motivaci podle mě nezáleží.

Musim te zklamat, ale tvuj usudek je zcela milny.
Priklad: sance na nalezeni se 100% motivaci je 1:100, tj. 0.01*1.0. Pro polovnicni motivaci je tudiz 0.01*0.5=0.005. Jak vidis, tak dokud je motivace vetsi nez 0, tak se s "nejakou" pravdepodobnosti najit da (v pripade 34% -> 0.01*0.34=0.0034). V okamziku ale kdy motivace spadne na 0, tak ses proste v haji a nenajdes to nikdy i kdybys mel nekonecne mnoho pokusu (a to jako vazne nekonecne mnoho).

Proto sem se ptal, jestli nekdo videl screen, kde byla hrouda nalezena s 0% motivaci, protoze ja uz to delam s 0 motivaci asi 4 dny a porad nic (tzn. cca 10x2h denne).

PS: 0.0034 se zda jako hodne mala sance, ale porad je to vic jak 3 lidi z 1000 pri 1 pokusu. Coz vzhledem k poctu lidi co to hleda je porad zatracene hodne, takze realne ta sance bude jeste vyrazne mensi, a nebo tak jak se obavam, spousta lidi uz jede s 0% motivaci a nema proste sanci. Uprimne nevim co je horsi, jestli drop 1:10 000 nebo nemoznost ziskat to s 0% motivaci (a dropem 1:1000).


Jeste dodam jednu neprijemnou teorii, ktera se bohuzel vnucuje jako alegorie k ukolum na H mec a to, ze je potreba se pri nejakych ukolech rozhodnout spravne. Nastesti je to jen teorie (ale stalo by za to porovnat, jestli lide co to nasli udelali jina rozhodnuti v ukolech). Nanestesti by to vysvetlovalo, proc spousta lidi tu hroudu nemuze najit (treba proto, ze za posledni rok se vsechny postavy rozhoduji "spravne" v pripade jistych 2 ukolu - jsou mozne jeste dalsi 3 kombinace jak se rozhodnout)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Hráč našel hroudu hlíny když měl jeden pracovní bod v té práci a našel jí s 34% motivace
Takže na motivaci podle mě nezáleží.

Ta hlína taky ale není žádný produkt ani předmět, aby počet bodů ovlivňoval nález. Tady jde o to se nechat zranit (jestli mám dobré info), a na to má počet bodů vliv. Čím méně bodů, tím větší pravděpodobnost zranění, takže jeden bod je optimální podmínka pro případný nález.
 

DeletedUser

Guest
Ta hlína taky ale není žádný produkt ani předmět, aby počet bodů ovlivňoval nález. Tady jde o to se nechat zranit (jestli mám dobré info), a na to má počet bodů vliv. Čím méně bodů, tím větší pravděpodobnost zranění, takže jeden bod je optimální podmínka pro případný nález.

obavam se, ze me za to uz asi spousta lidi nesnasi, ale i tebe budu muset opravit.
Pocet pracovnich bodu ma vliv na velikost zraneni a ne na cetnost. Cetnost zraneni je nemena, nema na ni vlic ani motivace a pohybuje se kolem 25%. Viz graficke znazorenni prace, kde ten "progress bar" (ten s vykricnikem) je pri 2h praci vzdy vyplnen cca z 1/4, bez ohledu na motivaci a PB.

PS: neberte si to osobne, ja jen nemam rad, kdyz se siri bludy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
PS: neberte si to osobne, ja jen nemam rad, kdyz se siri bludy.

Ale žádný takový, ty prostě nemáš smysl pro jemnou alchymii, kdy je třeba kombinovat a spřádat plány. Tam jsou složitosti velkého významu a dosahu a je třeba zkoušet, hloubat a bádat. Co víc, já jsem obdržel dvě celkem nepodstatná zranění, a nedostal jsem ani to bahno. Takže musím na jednom světe být neoblečený a ještě nic nepříjde. A co sleduji, tak mi při méně bodech chodí více zranění, takže já budu pracovat s méně body. A obleču si nějaké obranné hadry.

Prostě; dynamit je kulatý, bahno slizké a je třeba jít tomu nálezu naproti.
 

DeletedUser4860

Guest
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Hroudu už se mi najít podařilo --- s 62% motivací --- pracovních bodů cca 200 --- byl jsem při tom zraněn za 16 HP.

ALE . . .

. . . další problém mi nastal s jejím umytím
Projel jsem už všechny práce na vodě s hroudou hlíny v místě pro produkty --- každou cca 5 x 2h --- A STÁLE NIC

Není tam ještě nějaká jiná podmínka, kromě toho, že musím mít hroudu v kapse ? --- třeba prázdné místo pro duelové zbraně . . . ? ? ?

Nebo je to zase a stále jen o štěstí ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Máš pravdu, je to fotomontáž, ale tá podobnosť tam je, no nie ? :)
 

DeletedUser1318

Guest
Já ji našel při motivaci 38% a ztrátě 23 životních bodů. :angel:
 
Sleduju tu motivac (klesající)i, no mám dojem že to bude trochu trvat, když to hráči nacházejí při nižžší motivaci.
 

DeletedUser1318

Guest


----------------------------------------------------------------------------------------------------


. . . další problém mi nastal s jejím umytím
Projel jsem už všechny práce na vodě s hroudou hlíny v místě pro produkty --- každou cca 5 x 2h --- A STÁLE NIC

Není tam ještě nějaká jiná podmínka, kromě toho, že musím mít hroudu v kapse ? --- třeba prázdné místo pro duelové zbraně . . . ? ? ?

Jak píše P3t4, nějaká další podmínka tam je...
Zatím taky nevím jak na to...

Hrudu očistíte jedine vo vode. Avšak nie v každej práci ktorá ma spojitosť s vodou. Pri práci kde očistíte hrudu sa dá nájsť viacero produktov. Aby ste hrudu očistili potrebujete mať v inventári ešte jeden produkt. S týmto produktom sa dá kopať, avšak nieje to produkt ktorý potrebujete k samotnému nájdeniu hrudy. Taktiež pri čistené hrudy musíte mať v inventári nasadenú priamo hrudu...
 
Nahoru