• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser4860

Guest
škoda, že sem nemůžu napsat přesnej návod, protože já už mám i ten Item z toho konečně!
Před 30 minutama se mi dodělala práce a hrouda tady byla. šel sem teda na druhou jistou práci očistil a získal dirty Item Pak sem šel............................................. a získal Item!

Tohle je podle mě "kec" !!!
Mám informace, že uplné očištění "hroudy" bude možné až po updatu 1.29 !!!
 

DeletedUser

Guest
Tak já asi patřím k těm šťastnějším, protože se mi to povedlo najít na první pokus.. 8)
 

DeletedUser1318

Guest
Pravidla pre fórum si každý team určuje sám.
Byť si myslím, že nás toto utajování oproti jiným znevýhodňuje, a je my bližší stanovisko moderátorů z toho cizího fóra, upřímně ti děkuji za otevřenou odpověď. Doposud komentáře k tajným úkolům vyznívaly tak, (nebo jsem to tak alespoň chápal), že je přáním Innogames aby nebyly zveřejňovány.
Hm, když se k nám domácí fórum chová tak macešsky, nezbývá mi nic jiného než i přes svou nedokonalou jazykovou výbavu, hledat informace jinde.
Nevíte někdo, jak se ta kulička jmenuje v angličtině?
 

DeletedUser

Guest
uz jsem se lek ze to nebude smazano jinak ta jazykova bariera neni problem zkus google a jazykovy nastroje ja to tak delam a celkem v pohode prelozi to celou stranku nebo cely forum zkus a uvidis
 

DeletedUser7836

Guest
Ak sa vám nepáči, nemusíte na toto fórum chodiť.
Mali by ste byť radi aspoň za tie indície. Stále je to lepšie ako keby tu nemalo byť nič.
 

DeletedUser

Guest
v tomhle pripade stebou souhlasim byly tady ty indicie u ostatnich ukolu byla jedina indicie a to takova ze ukol je tajny co se tyka hroudy bylo to dobre udelany a kdo neni uplne tupy musi na to s temi indiciemi splnit hold musi zkouset ale aspon vime co zkouset o to jde
 

DeletedUser1318

Guest
...ale aspon vime co zkouset o to jde
Pokud něco zkouším několik desítek hodin aniž bych dosáhl očekávaného výsledku, pak nemusím být tupý, abych znejistěl, jestli jsem pochopil indicii správně. Pokud se tu objevují další komentáře, vyznívající úplně stejně, mohu mít pocit, že jsem na špatné cestě...
Pokud jsi chápavější a máš víc štěstí, gratuluji ti. Mně nezbývá, než zkoušet dál.
 

DeletedUser

Guest
bylo to mysleno jinak a to tak ze aspon nejake indicie jsou a nebudes cekat na urcity den s krocanem v produktu ty indicie jsou celkem dobre i kdyz sirsiho charakteru ale celkem presne jestli se te to nejak dotklo tak se omlouvam
 

DeletedUser

Guest
co se týká návodů na tajné úkoly tak není problém si je najít na jiných forech ,třeba sérii vražka u které bylo za úkol určit vraha tak na jednom cizím foře byl celý návod i s určením vraha a navíc když máte program ,který vám automaticky překládá cízí texty do češtiny ,aniž by jste museli něco kopírovat, tak stačí v pohodě číst a podle toho plnit tajné úkoly, stačí jen sprvávně hledat ,návod na hroudy hlíny určitě někde bude ,ale ted je otázka kde ,už jsem našel spoutu textu na návod ,ale není tam celé řešení
 

DeletedUser

Guest
Nemáte někdo alespoň screen, jak to po celkovém umytí vypadá?
 

DeletedUser

Guest
tak nejaké napiš

co se týká návodů na tajné úkoly tak není problém si je najít na jiných forech ,třeba sérii vražka u které bylo za úkol určit vraha tak na jednom cizím foře byl celý návod i s určením vraha a navíc když máte program ,který vám automaticky překládá cízí texty do češtiny ,aniž by jste museli něco kopírovat, tak stačí v pohodě číst a podle toho plnit tajné úkoly, stačí jen sprvávně hledat ,návod na hroudy hlíny určitě někde bude ,ale ted je otázka kde ,už jsem našel spoutu textu na návod ,ale není tam celé řešení

ale najakym dej odkaz
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Zajímalo by mne, jestli existuje někdo, komu se podařilo provést i zmíněné druhé čištění.
Jsou tu totiž protichůdné informace, od tvrzení, že další pokračování bude až po dalším updatu, až po názor, že je nutno udělat stejný proces dvakrát.
Já mám hroudu jedenkrát umytou, získal jsem tohle:

Špinavý předmět
Co se v řece omylem smyly první vrstvy bláta, dá se v té hroudě rozpoznat nějaký předmět


Dostal se někdo dál?
Návod nezveřejňovat, prosím o indicii.
 

DeletedUser

Guest
Tak tu hroudu mám konečně taky. Povedlo se ji získat při 23. dvouhodinovce, pracovní body 69, motivace 9%.:hoj:
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mne, jestli existuje někdo, komu se podařilo provést i zmíněné druhé čištění.
Jsou tu totiž protichůdné informace, od tvrzení, že další pokračování bude až po dalším updatu, až po názor, že je nutno udělat stejný proces dvakrát.
Já mám hroudu jedenkrát umytou, získal jsem tohle:

Špinavý předmět
Co se v řece omylem smyly první vrstvy bláta, dá se v té hroudě rozpoznat nějaký předmět


Dostal se někdo dál?
Návod nezveřejňovat, prosím o indicii.

Hrudu očistíte jedine vo vode. Avšak nie v každej práci ktorá ma spojitosť s vodou. Pri práci kde očistíte hrudu sa dá nájsť viacero produktov. Aby ste hrudu očistili potrebujete mať v inventári ešte jeden produkt. S týmto produktom sa dá kopať, avšak nieje to produkt ktorý potrebujete k samotnému nájdeniu hrudy. Taktiež pri čistené hrudy musíte mať v inventári nasadenú priamo hrudu.
 

DeletedUser

Guest
mě napadlo jestli by se ta hrouda nešla usušit já ji nemám ,ale když něco namočim tak to usušim ,nebo ne?
 

DeletedUser1318

Guest
Ellone, to je mi jasné, mám hroudu, popsaným způsobem pomocí vody dosáhnu, že mám "špinavý předmět". Tj. něco, co vypadá jako ruční palná zbraň obalená hlínou.
S tím si nevím rady.
Stejný proces znovu?
Čekat na další pokračování úkolu v novém updatu?
Zkoušet jiné práce?
Ideálně by mi pomohlo, kdyby někdo řekl ano, já už ten finální krám mám očištěnej, měl bys...

mě napadlo jestli by se ta hrouda nešla usušit já ji nemám ,ale když něco namočim tak to usušim ,nebo ne?

usušit, omlátit, vyleštit, oklepat, umýt, umýt znovu...
těžku říct, třeba pokládat koleje a získat vodu, použít požární hadici, použít kamenické kladívko, kartáč na čištění bot, těch možností je spousta.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9562

Guest
Já už se musim jen smát..vzteky..už skoro 50 hodin dělám tu práci s produktem v poli a hrouda nikde..sakráááááááááá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hrouda de

Zlatý kolt, jaké má poškození...? Nikde jsem nenašel info o koltu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6222

Guest
Pokud jsem pochopila z nápovědy, očistit ji tedy mohu při nějaké práci, která má spojitost s vodou a dají se při ní najít 2 druhy produktů. Ale nějak se nedaří. Takže se ptám. Pokud jsem dodržela postup, omyje se mi hrouda při první dvouhodinovce, nebo je to na několik pokusí. Protože jsem na tom strávila již několik hodi, předmět v inventáři mám, hroudu v políčku také, ale pořád je to jen hrouda.
 
Nahoru