• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser6989

Guest
No já na hrouhu čekal 20 hodin a na očištění to asi taky nebude hned.Po 30-ti hodinách neúspěchu bych ale zkusil jinou práci.
Osobně bych zkusil rybolov,chytat ryby nebo obchodování,ale zatím hledám potřebný produkt.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Co tak najet na jiná cizí fóra, mládenci..., třeba se dozvíte víc. To chcete návod na talíři? Pokud budete hledat na netu, najdete odpověď a nebudete tak stále ukládat spam. Stále dokolečka, dokola...
Kdo neumí šprechtit, englit..., jsou přece překladače.
Ostatní fóra jsou liberálnější a snesou víc, než cz

Mládenče, už včera jsem se ptal:

...nezbývá mi nic jiného než i přes svou nedokonalou jazykovou výbavu, hledat informace jinde.
Nevíte někdo, jak se ta kulička jmenuje v angličtině?

Zatím jsem ani tam neuspěl, a píšu výš, že nechci návod, ale indicii nebo alespoň info, jestli je vůbec reálné druhé umytí.
Mimochodem tvůj příspěvek z tohoto úhlu nese také všechny znaky spamu.

Pro Ariell, postupuješ správně, může to trvat i několik hodin.
 

DeletedUser6222

Guest
Osobně bych zkusil rybolov,chytat ryby nebo obchodování
Zkusila jsem rybolov i chytání ryb, oboje po 4 hodinách. Obchodování nemá nic společného s vodou a v nápovědě je o vodě zmínka. Tak snad to tak je. Protože pak by to mohlo být třeba vykrádání hrobů či tak něco, tam jsou také 2 produkty.

Tat: Děkuji, budu trpělivá. Hroudu jsem našla zatím taky jen na jednom světě a to s 0% motivace
 

DeletedUser6989

Guest
Zkusila jsem rybolov i chytání ryb, oboje po 4 hodinách. Obchodování nemá nic společného s vodou a v nápovědě je o vodě zmínka. Tak snad to tak je. Protože pak by to mohlo být třeba vykrádání hrobů či tak něco, tam jsou také 2 produkty.

Tat: Děkuji, budu trpělivá. Hroudu jsem našla zatím taky jen na jednom světě a to s 0% motivace

4 hodiny moc není až budeš na 20-ti,tak pochybnosti budou na místě.A ohledně obchodování-Většinou když se něco umyje,musí se to utřít a na to je role plátna ideální :::))::
 

DeletedUser

Guest
a prečo ??
nieje až tak extrémne silný , a keď tá úloha je dosť ťažká (vyzerá že aj je) tak môže byť , že je výsledok bude zlatý kolt ... (alebo to môže byť nejaký nový revolver) ......
:klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Osobně si myslím, že pro zlatý kolt, či tu jinou odměnu se ve finále bude muset splnit nějaká tajná úloha, protože, kdo to kdy viděl, aby z práce vypadla "navíc" zbraň? Vždycky to bylo označené jako produkt.

Možná to souvísí nějak s tou pasekou, ale to fakt čert ví. Už se někdo někde prohání s nějakou nestandartní novou bouchačkou?
 

DeletedUser

Guest
Zatím jsem ani tam neuspěl, a píšu výš, že nechci návod, ale indicii nebo alespoň info, jestli je vůbec reálné druhé umytí.

Pokud je mi znamo (.net, beta) tak nikdo nevi co s tim dal. Takze dale na blind, jako vsichni ostatni.

Ja napr. jeste stale hledam hroudu. Na 2 svetech sem tomu venovoval dohromady uz pres 150h hledani.
 

DeletedUser1318

Guest
Osobně si myslím, že pro zlatý kolt, či tu jinou odměnu se ve finále bude muset splnit nějaká tajná úloha, protože, kdo to kdy viděl, aby z práce vypadla "navíc" zbraň? Vždycky to bylo označené jako produkt.

Možná to souvísí nějak s tou pasekou, ale to fakt čert ví. Už se někdo někde prohání s nějakou nestandartní novou bouchačkou?
Já si osobně myslím, že to snad tajný úkol je, ne?
S pasekou to možná bude souviset až někdy později, zatím nerozřešené vyloupnutí té kýžené věcičky ze Špinavého předmětu ( A Dirty Item ) nikoliv.

Pokud je mi znamo (.net, beta) tak nikdo nevi co s tim dal. Takze dale na blind, jako vsichni ostatni.

Jj, spousta nápadů, ověřeno nic, pokud to bude tak "snadné", jako např. získat tu hroudu, čeká nás mnoho zábavy.
 

DeletedUser7063

Guest
Ja napr. jeste stale hledam hroudu. Na 2 svetech sem tomu venovoval dohromady uz pres 150h hledani.

Já jsem na tom stejně, a začínám mít podezření, že jsem si u nějakého úkolu vybral špatné rozhodnutí. (ale doufám že žádné rozhodnutí nemá žádný vliv)
 

DeletedUser1318

Guest
Já jsem na tom stejně, a začínám mít podezření, že jsem si u nějakého úkolu vybral špatné rozhodnutí. (ale doufám že žádné rozhodnutí nemá žádný vliv)
Já jsem zatím s hledáním uspěl jen na S1, kde jsem logicky na nejvyšší úrovni levelu. Začínám trošku přemýšlet o tom, jestli úloha není limitovaná i tím.
 

DeletedUser

Guest
No moja situacia je taka,ze po 40 hodinach so 179 bodmi som na motivacii 13 ziskal hrudu hliny.Momentalne mam uz 14 hodin chytania ryb a zatial sa nic nestalo.Asi pojdem skusit aj rybolov,lebo aj tam je viac produktov.
 

DeletedUser7063

Guest
Taky to dělám na 99 levelu, a už asi 3 dny mám motivaci 0%.
 

DeletedUser

Guest
tak to je divný, na S1 lvl 99 motivace -50, kdyby šlo počítat pod 0, a stále nic, na S8 lvl83 motivace 20 a taky nic
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10701

Guest
Tak pripojím sa aj ja. Na svete cz8 som 16. 8. našiel hrudu. 17. 8. sa mi ju podarilo umyť. Odvtedy skúšam rôzne práce, ale druhé očistenie sa mi ešte nepodarilo. Niekde som tu na fóre čítal, že update 1.29 má priniesť do hry zlatý kolt, ktorý tu už bol tiež spomínaný. Takže možno prinesie aj novú úlohu a vyriešenie záhady s hrudou :)
Inak sa tu už objavila informácia, ktorá je z facebooku a skúšal som ju rozlúštiť. Nápoveda znie takto:

Yesterday at the saloon I met a very old fellow. Collector of rare and old maps, he says. Was looking for some old treasure maps to buy, couldn't help him, but some shady gunslinger made a deal with him, heard them mumbling about bees or peas or something... He has a lot of very dry paper in his house, I guess.

Slová bees a peas sa nepokúšajte prekladať. Práca alebo produkt ktorý je tam myslený bude mať podobnú výslovnosť (alebo bude končiť podobne) ako tieto slová. Skúšal som hľadať na anglickom weststats a jediná podobná práca s podobným znením je tam jedna práca s drevom. Tak skúšam, ale bohužiaľ bez úspechu... :(
 

DeletedUser

Guest
vcera na bete kdosi psal ze to zavysi na rozhodnuti bud ho vylestis do zlata a zustaneni nebo z toho bude rezava cetka a nikdy se nepodari ji docistit ale co je na tom pravdy nevim
 

DeletedUser

Guest
No já se taky přidám hledám hroudu 4 dny motivace na 0 tak uvidíme no ::)
 

DeletedUser1575

Guest
ta hrouda se dá najít za 10m,30m,1h,2h nebo musím mít neskonalou haluz
 

DeletedUser

Guest
Yesterday at the saloon I met a very old fellow. Collector of rare and old maps, he says. Was looking for some old treasure maps to buy, couldn't help him, but some shady gunslinger made a deal with him, heard them mumbling about bees or peas or something... He has a lot of very dry paper in his house, I guess.

Slová bees a peas sa nepokúšajte prekladať. Práca alebo produkt ktorý je tam myslený bude mať podobnú výslovnosť (alebo bude končiť podobne) ako tieto slová. Skúšal som hľadať na anglickom weststats a jediná podobná práca s podobným znením je tam jedna práca s drevom. Tak skúšam, ale bohužiaľ bez úspechu... :(

ta nápověda může odkazovat na různé práce nebo jejich produkty, kdo ví...map (Průzkum), treasure (Hledat poklad), dry paper (Hasit požár:), deal (obchodovat), bees or peas...spíš beans (fazole) než trees, a spoustu dalších
... k čemu ta nápověda vlastně je?
 
Nahoru