• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Změna pravidel?!?!?!?! - ZÁKAZ ZLODĚJSTVÍ

Souhlasím se změnou pravidel iniciovanou hráčem MINDTHEGAP


  • Celkový počet hlasujících
    36
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ty jsi vytvořil diskusi proto, aby s tebou všichni bezvýhradně souhlasili?
Já jsem třeba potomek Karla IV. ale každý pocházíme odněkud.
Nepotřebuji aby jsi se mnou souhlasil. Potřebuji aby jsi předkládal důvody proč NE...je zbytečné vyvracet mé důvody, protože ty jsou logické, postavené na argumentech...a nevyhovují jen zlodějům (dle mého názoru)
 
řeknu to jinak, celé je to o přehnané duvěřivosti a minimální opatrnosti hráčů,poslední dobou jsou to výměny předmětů...to že kupříkladu hráč jenž má například lvl 120,a předpokládá se tedy že bude zkušený, "domluví" výměnu s hráčem jenž má například lvl20, kterého navíc nezná, a i přesto dá na trh předmět jako první,navíc za minimálku,a pak se strašně diví že ten hráč to koupí a zahy se vytratí, jak pára, je hlavně jeho chyba.... technická podpora tu není od toho aby hráčum...dělala chůvy...ta je tu od řešení případných problémů samotné hry, ne aby žehlila a opravovala omyly hráčů... čili závěrem, taková uprava herních pravidel, se na cz,nechystá a ani neplánuje..
 

DeletedUser1318

Guest
Souhlasím s Krosnou, já taky nemám potřebu nabourávat cizí kšeftíky.
Na rozdíl od něj, pro mne obchod znamenal vítanou změnu.
S ní přišly i nové mantinely, kterým je třeba se přizpůsobit.
Jestliže je v pravidlech řečeno:

§9) Fair play
(...)
• (g) Support nezodpovídá za škody způsobené nedodržením dohody mezi hráči půjčování peněz, předmětů, výměna předmětů, apod). Kolonka Poznámky k dražbě je pouze informativního charakteru. Vepsáním nicku hráče do této kolonky nevzniká žádný nárok ke koupi předmětu pouze jmenovaným hráčem.

Pak se pro boha (když už jej k tomu voláme) nenechám okrást a řeším jak investici chránit.
Já jsem třeba potomek Karla IV. ale každý pocházíme odněkud.
Nepotřebuji aby jsi se mnou souhlasil. Potřebuji aby jsi předkládal důvody proč NE...je zbytečné vyvracet mé důvody, protože ty jsou logické, postavené na argumentech...a nevyhovují jen zlodějům (dle mého názoru)
Proč NE?
Tak třeba proto, že se tebou popsané situaci dá vyhnout naprosto jednoduchou a běžnou herní aktivitou.
Protože jsi zbytečně neopatrný a možná nepoučitelný, pokud se ti to stalo opakovaně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
řeknu to jinak, celé je to o přehnané duvěřivosti a minimální opatrnosti hráčů,poslední dobou jsou to výměny předmětů...to že kupříkladu hráč jenž má například lvl 120,a předpokládá se tedy že bude zkušený, "domluví" výměnu s hráčem jenž má například lvl20, kterého navíc nezná, a i přesto dá na trh předmět jako první,navíc za minimálku,a pak se strašně diví že ten hráč to koupí a zahy se vytratí, jak pára, je hlavně jeho chyba.... technická podpora tu není od toho aby hráčum...dělala chůvy...ta je tu od řešení případných problémů samotné hry, ne aby žehlila a opravovala omyly hráčů... čili závěrem, taková uprava herních pravidel, se na cz,nechystá a ani neplánuje..
Ano, to jsem právě pochopil, že support nechce hnout ani prstem, aby pomohl lidem hrát fér hru. Proto jsem založil toto téma, protože jednání supportu považuji za zpohodlnělé...
 

DeletedUser1318

Guest
Ano, to jsem právě pochopil, že support nechce hnout ani prstem, aby pomohl lidem hrát fér hru. Proto jsem založil toto téma, protože jednání supportu považuji za zpohodlnělé...
Já ti nechci radit, ale toto není ta správná cesta, jak řešit jakýkoliv problém...
 

DeletedUser

Guest
Já ti nechci radit, ale toto není ta správná cesta, jak řešit jakýkoliv problém...
Nikho jsem neurazil a za vyjádření názoru, že je systém v této věci velmi zkostnatělý přeci nemůžu být trestán....jen by to podpořilo absurditu...
 

DeletedUser9371

Guest
Ano, to jsem právě pochopil, že support nechce hnout ani prstem, aby pomohl lidem hrát fér hru. Proto jsem založil toto téma, protože jednání supportu považuji za zpohodlnělé...

Proč by s tím měl support hýbat a ještě prsty ? Je to hra. V roce 2009 trhy nebyly a šlo to v pohodě. Pak zavedli trhy. Je to hra a kolektivní. Za předpokladu, že je o kolektivní hru v dnešních aliancích zájem ze strany hráčů, nebo je to hra jednotlivce. No a s tím jsou spojené problémy lidských povah, projevujících se i v takové banalitě, jako je online hra. Za každou cenu i přes mrtvoly být první, mít všechno, mrskat všechny světy. Když se nedaří ? Táhnout na jiný svět. Takových hráčů je tady "hafo".
Já je osobně mám rád, mám proti komu hrát. A když mě okradeouna trhu ? Mě to žíly netrhá. Překopu se zase zpět na duely a jsem jako lékař. Léčím. A pak že tady je nuda.
:)
 

DeletedUser1318

Guest
Nikho jsem neurazil a za vyjádření názoru, že je systém v této věci velmi zkostnatělý přeci nemůžu být trestán....jen by to podpořilo absurditu...
Tak jsem to nemyslel.
Zkostnatělost je možné vidět třeba v neschopnosti korigovat vlastní chyby.
Absurdita? Vždyť je to hra, tak proč pojmy jako "právní stát", "zlodějina"?
Snaž se sám a nenech si svůj majetek probendit, v rámci současných pravidel to jde.
Hni prstem sám.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem to nemyslel.
Zkostnatělost je možné vidět třeba v neschopnosti korigovat vlastní chyby.
Absurdita? Vždyť je to hra, tak proč pojmy jako "právní stát", "zlodějina"?
Snaž se sám a nenech si svůj majetek probendit, v rámci současných pravidel to jde.
Hni prstem sám.
To se pak můžou zrušit komplet pravidla, protože lidi co maj rozum si dokážou pomoc i tak...bohužel tu hraje spousta bezmozků...

Otázka spíš zní tak: Čemu, nebo komu by to ublížilo...po několika zásazích supportu by se odhalilo několik zlodějů na herních světech. Ti by byli pryč a běžní slušní hráči by support otravovali daleko méňe...

PRAVIDLO NA SK světech...pro CZ světy věc neskutečně obtížná...pokud se jedná o čas, milerád pomohu s překladem...


§4) Pomáhanie a obchodovanie medzi hráčmi

Hráč sa nesmie úmyselne zúčastniť vopred dohodnutého duelu s cieľom poskytnúť alebo získať od protivníka body skúseností alebo peniaze, či akúkoľvek inú hernú výhodu.
Ak je pri obchodnej ponuke napísaná tzv. menovka, tj. predmet je určený pre konkrétneho hráča, nie je dovolené počas prvých 24 hodín, aby ho kúpil niekto iný, ako len ten hráč.
Obchody, ktoré odporujú fair play, napr. nesplnená časť dohody pri tzv. výmene predmetov medzi dvoma hráčmi cez trh, môžu byť zrušené hernou podporou po splnení podmienok uvedených na West fóre.

A to Češi o Slovácích často vtipkují jako o hloupých...evidentně tam chápou věci daleko rychleji než u nás...

Proč by s tím měl support hýbat a ještě prsty ? Je to hra. V roce 2009 trhy nebyly a šlo to v pohodě. Pak zavedli trhy. Je to hra a kolektivní. Za předpokladu, že je o kolektivní hru v dnešních aliancích zájem ze strany hráčů, nebo je to hra jednotlivce. No a s tím jsou spojené problémy lidských povah, projevujících se i v takové banalitě, jako je online hra. Za každou cenu i přes mrtvoly být první, mít všechno, mrskat všechny světy. Když se nedaří ? Táhnout na jiný svět. Takových hráčů je tady "hafo".
Já je osobně mám rád, mám proti komu hrát. A když mě okradeouna trhu ? Mě to žíly netrhá. Překopu se zase zpět na duely a jsem jako lékař. Léčím. A pak že tady je nuda.
:)
Na Divokých kmenech taky nebyla možnost rezervace zšedivělé vesnice a tak dlouho se volalo po změně, až ji pro hráče udělali. Je to jen o chuti lidem hru zpříjemnit a ne ji záměrně znechutit. Uvědom si, že tu hrajou i děti, které se zrovna tady nemusí naučit, že krást je legální a že s tím nemohou nic dělat...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Hrál jsem přes 4 roky hru Gun West. Tam ? Neudělali update pro hráče ani za tu celou dobu, co jsem tam táhl alianci. Proto jsem tam skončil. Tam byly i telegramy na hlavu. Takže ? Tady je to bomba i když to tak z našich a mých příspěvků nevyznívá. A platil jsem za nuggety taky jako mourovatý. Protože jsem chtěl, podle nálady ve hře. A ta je ovlivněna kolektivem s kterým roky hraji. Tam Tě ve hře okradli o vesnice za pár minut ve 3 ráno. Budoval jsem je dva roky. A nikdo si neztěžoval. Jiná hra, jiná a daná pravidla. Tak proč plakat ? Jsem na divokém západě a mám kolt proklatě nízko. A děti ? Ty jsou na tom herně lépe než My. Od nich dostávám na zadek třeba v duelech už skoro pět let. Nebo ban. Jen umím prohrávat a neplivu špínu "reklamou" na svůj profil. Hraji prostě fér.
A to není o věku hráče. Já jsem osobně mladý. Jen "bohužel" srdcem a kolektivní hrou. Prostě hodně pamatuji. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
PRAVIDLO NA SK světech...pro CZ světy věc neskutečně obtížná...


Ty jsi k tomu slovenskému pravidlu řekl A, já řeknu B:

Tak isto, ako pri menovkách, ak chcete byť takto chránený, musíte splniť nasledovné podmienky:

Podmienky:
- Každý vymieňaný predmet bude mať hodnotu presne 10000 dolárov, tj. to bude jednotná cena pre všetky vymieňané predmety.
- Ak sa nedá nastaviť cena 10000 dolárov, môžete pre oba vymieňané predmety použiť cenu 20000 dolárov, 30000 dolárov, atď, podľa potreby.
- Hráč musí napísať do sekcie pre obchod vo svojom svete tu na fóre (napr. Texas - výmena predmetov medzi hráčmi ešte PRED vytvorením ponuky na trhu.
- Do svojho príspevku napíše, aký predmet predáva a konkrétne ktorému hráčovi.
- Potom musí napísať, aký predmet mu predá hráč, s ktorým sa dohodol na výmene.
- Potom vytvorí ponuku na trhu a spraví z nej screenshot (obrázok), tak, aby bolo vidno, že ponuku urobil a ten obrázok alebo odkaz naň vloží do svojho príspevku.
- Výmena musí prebehnúť do 24 hodín.
- Ak nebude dodržaná čo i len jedna podmienka, obchod nebude zrušený!


Otázka - není principiálně jednodušší pohybovat se v rámci našich pravidel. Odejít z města např. považuješ za nesmysl, procedura slovenská ti příjde výhodnější, snazší nebo rychlejší?

Uvědom si, že tu hrajou i děti, které se zrovna tady nemusí naučit, že krást je legální a že s tím nemohou nic dělat...

Človíčku, nenech se vysmát.
Duel, vykrádání domů, přepadení, krást koně, okrádat pocestné, pašovat, potloukat se jako hazardní hráč, přepadení vlaku, přepadení dostavníku, sňatkový podvodník, úkol vražda, zastřel spoustu různých nepřátel..., co všechno ta nebožátka tady naučíme... co je proti tomu to, že jsou při obchodování rychlejší.
To jsou naopak dovednosti pro dnešní hnusnou dobu nezbytné.
 

DeletedUser

Guest
Ty jsi k tomu slovenskému pravidlu řekl A, já řeknu B:

Tak isto, ako pri menovkách, ak chcete byť takto chránený, musíte splniť nasledovné podmienky:...

Toto se jedná věcí pro výměnu (ještě bych rád viděl zdroj odkud čerpáš), můj příspěvek se týká hlavně věcí, které si lidi mezi sebou půjčují atd....a stále platí, že je to fér, protože slováci mají možnost zvolit variantu odchodu z města, nebo variantu kdy jsou chráněni pokud splní určité podmínky.
Každopádně jim závidim jejich kreativitu a ochotu pomoci hráčům v obtížných situacích...
 

DeletedUser1318

Guest
Toto se jedná věcí pro výměnu (ještě bych rád viděl zdroj odkud čerpáš), můj příspěvek se týká hlavně věcí, které si lidi mezi sebou půjčují atd....a stále platí, že je to fér, protože slováci mají možnost zvolit variantu odchodu z města, nebo variantu kdy jsou chráněni pokud splní určité podmínky.
Každopádně jim závidim jejich kreativitu a ochotu pomoci hráčům v obtížných situacích...
Prodej nebo výměna, to je snad jedno, pořád je to obchod.
Odkud čerpám, z jejich fóra.
Já pod pojmem kreativita nevidím schopnost na každou herní situaci vymyslet pravidlo a šňerovat hráče spoustou paragrafů.
Já west začal hrát právě pro atmosféru divokého západu.
Podle tvých pravidel by z toho za chviličku byla parafráze Limonádového Joa.
Valentýna natáhnout na celý rok, dávat si kytičky a tak...
Zeptej se ráno neteře, jestli by ji taková hra oslovila.
Možná jsem tedy bezmozek, ale mně by to nebavilo...
 

DeletedUser

Guest
Prodej nebo výměna, to je snad jedno, pořád je to obchod.
Odkud čerpám, z jejich fóra.
Já pod pojmem kreativita nevidím schopnost na každou herní situaci vymyslet pravidlo a šňerovat hráče spoustou paragrafů.
Já west začal hrát právě pro atmosféru divokého západu.
Podle tvých pravidel by z toho za chviličku byla parafráze Limonádového Joa.
Valentýna natáhnout na celý rok, dávat si kytičky a tak...
Zeptej se ráno neteře, jestli by ji taková hra oslovila.
Možná jsem tedy bezmozek, ale mně by to nebavilo...
Promiň, jsem z těch, co si jasně vykládjí rozdíly mezi slovy, jestliže se upřesnění slovenského pravidla týká pouze výměny, prodej se tedy řídí pravidlem základním. Pravidlo že speciální je nadřazený všeobecnému platí tedy i v tomto předpisu.
Stále by jsi měl svou možnost adrenalinové hry...a my kteří o ni nestojíme a máme rádi své jistoty a fér hru, by jsme (možná bychom) věděli že nás nikdo neokrade. Stále by jsi měl možnost házet věci na trh s tím, že to MOŽNÁ vyjde...nikdo by tím neutrpěl...

Moje neteř je super...už dávno pochopila, že není dovolené někomu něco ukrást jen proto, že si ten dotyčný zrovna nedává pozor...
 

DeletedUser9990

Guest
Výměna věcí - sk pravidla
http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=309344&postcount=1


Prodej věcí - sk pravidla
http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=308591&postcount=1

Hlavní podmínky jsou u obého téměř totožné,příspěvek v daném tématu a screenshot.
To jen tak pro upřesnění Tvého údivu nad zdrojem informací hráče tat.

Kdo při hraní používá trochu hlavičku,dále se nesnaží získat věc hluboko pod tržní cenou,nemůže býti okraden.
Tyto "koupě-vypomáhačky" za minimální cenu u vzácných předmětů,naopak kazí hru.Vždy, když jsem si něco koupil,tak za cenu tržní na tom kterém světě.
Jsem jednoznačně proti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Promiň, jsem z těch, co si jasně vykládjí rozdíly mezi slovy, jestliže se upřesnění slovenského pravidla týká pouze výměny, prodej se tedy řídí pravidlem základním. Pravidlo že speciální je nadřazený všeobecnému platí tedy i v tomto předpisu.
Stále by jsi měl svou možnost adrenalinové hry...a my kteří o ni nestojíme a máme rádi své jistoty a fér hru, by jsme (možná bychom) věděli že nás nikdo neokrade. Stále by jsi měl možnost házet věci na trh s tím, že to MOŽNÁ vyjde...nikdo by tím neutrpěl...

Moje neteř je super...už dávno pochopila, že není dovolené někomu něco ukrást jen proto, že si ten dotyčný zrovna nedává pozor...
Přiznám se, že jsem ta slovenská pravidla nějak detailně nezkoumal. Dotaženo až do krajní absurdity, mohl bych mít pocit, že bude třeba před každou herní operací poradu právníka s výkladem pravidel.
... Já bych měl svou možnost adrenalinové hry..., já jsem ve hře dobrodruh a sběratel. Nenech se splést tím, že nechci další zbytečné pravidlo. Rozhodně to není tím, že bych chtěl někoho "okrádat". Každý to vidíme jinak, já jsem přijal i tu "horší" stranu mince, tudíž že ne vždy budu jen a jen úspěšný. Hra nabízí víc možností, jak se poprat s tebou líčenou zlodějnou, a také několik možností, jak se s případnými "zloději" vypořádat přímo ve hře.
A ty hned vyhrožuješ občanským právem... když neuneseš úskalí westu, tak raději sám zkus něco jiného.
 

DeletedUser

Guest
Přiznám se, že jsem ta slovenská pravidla nějak detailně nezkoumal. Dotaženo až do krajní absurdity, mohl bych mít pocit, že bude třeba před každou herní operací poradu právníka s výkladem pravidel.
... Já bych měl svou možnost adrenalinové hry..., já jsem ve hře dobrodruh a sběratel. Nenech se splést tím, že nechci další zbytečné pravidlo. Rozhodně to není tím, že bych chtěl někoho "okrádat". Každý to vidíme jinak, já jsem přijal i tu "horší" stranu mince, tudíž že ne vždy budu jen a jen úspěšný. Hra nabízí víc možností, jak se poprat s tebou líčenou zlodějnou, a také několik možností, jak se s případnými "zloději" vypořádat přímo ve hře.
A ty hned vyhrožuješ občanským právem... když neuneseš úskalí westu, tak raději sám zkus něco jiného.
Proto navrhuji zrušit pravidlo že ne více než jeden duel na osobu za hodinu. Také pak nemá logiku někoho chránit, jen proto, že je slabší...může přeci spát v hotelu a tím se ochránit. Stejně absurdní argument jako ten tvůj.
Zavrhujete případné pravidlo, které by vůbec nikomu neuškodilo, nikoho nepoškodilo a principielně nic nezměnilo. jen by ochránilo slušné lidi od povlu.
Kdo zde cokoliv ukradne je dle většiny hráčů obyčejný plebs...a dle mého názoru jen ten kdo nemá čisté úmysly je proti tomu co může být jen prospěšné.
Stále platí, že nikdo by nikoho nenutil tuto možnost využívat, ale spoustě lidí by pomohla...nehodí se pouze případným zlodějům...nebo lidem bez logického uvažování.

A mimochodem kdo vlastně jsi? Na světě 9 bez města, duelovka zanedbatelná...počítám že hýříš aktivitou někde jinde...

A už vůbec na tebe nevytahuji Občanské právo...jedná se o Teorii práva...pokud chceš tedy specifikovat, ale i to je pro mne zanedbatelná věc ve vztahu k člověku, který aktivně oroduje za nebojování proti čisté zlodějně...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9717

Guest
Dobrý deň

Taktiež mám záujem o vyriešenie zlodejstva na weste. Hrám to už od začiatku ako sa spustil svet 1
Kto je vlastne hráč alebo hráčka PONOŠKA ???
Veľa hráčov sa sťažuje že kradne veci s trhov kde sú určené pre hráča na meno...
Prečo nerobí nič s týmto suport ?? Mali dost podnetov a stále som to nevidel v riešení!!

Ďakujem a čakám na skorú kladnú odpoveď
 

DeletedUser

Guest
Dobrý deň

Taktiež mám záujem o vyriešenie zlodejstva na weste. Hrám to už od začiatku ako sa spustil svet 1
Kto je vlastne hráč alebo hráčka PONOŠKA ???
Veľa hráčov sa sťažuje že kradne veci s trhov kde sú určené pre hráča na meno...
Prečo nerobí nič s týmto suport ?? Mali dost podnetov a stále som to nevidel v riešení!!

Ďakujem a čakám na skorú kladnú odpoveď
Pozitivní...i můj teoreticky herní nepřítel podporuje tuto žádost. Už jsem si připadal jak Don Quijote...
 

DeletedUser1318

Guest
...
Kdo zde cokoliv ukradne je dle většiny hráčů obyčejný plebs...a dle mého názoru jen ten kdo nemá čisté úmysly je proti tomu co může být jen prospěšné.
Myslím, že děláš ukvapené závěry. Nerozumím tomu, proč bych měl být podezřelý z nekalých úmyslů? Jasně jsem řekl, že podobné aktivity jsou mi cizí, stejně jako např. duelování. (pokud jsem poslední dobou někoho na Dakotě dueloval, bylotokvůli plnění úkolu a nijak zvlášť na to nejsem hrdý). Chápu ovšem, že k westu patří. A bojím se toho, že další nesmyslé restrikce vyženou další hráče.

A mimochodem kdo vlastně jsi? Na světě 9 bez města, duelovka zanedbatelná...počítám že hýříš aktivitou někde jinde...
Proč je to důležité vědět? Jsem jeden z hráčů pamatujících dřevní začátky westu na S1.
Nevím, jestli hýřím aktivitou, v současnosti hraji na Dakotě, bez města, v žebříčku mezi duelanty na 1644 místě.
A už vůbec na tebe nevytahuji Občanské právo...jedná se o Teorii práva...pokud chceš tedy specifikovat, ale i to je pro mne zanedbatelná věc ve vztahu k člověku, který aktivně oroduje za nebojování proti čisté zlodějně...
Pořád tu operuješ silnými slovy.
Tak budu spekulovat taky.
Definuj mi krádež. Podle mého je to situace kdy za své zboží nedostaneš nic a příjdeš o ně.
Ty jsi zjevně v situaci, kdy k obchodu dojde a peníze dostaneš.
Pokud chceš jenom obchodovat, může ti být jedno kdo zaplatil, krádež to však není.
Nebo nejde jen o obchod, ale o nějaké podezřelé kšeftíky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru