• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Chtěl bych se zeptat, na TW-DB je aktualizovaný seznam výrobků z řemesel, u některých je psáno, že obsahují předmět (např. dort, likér, atd.)
Souvisí to s 1.33?
 

DeletedUser

Guest
Ano, souvisí to s tím. Budou nová ocenění za zkompletování těchto předmět (např. 5 různých druhů dortů). Nevím, jestli budou něco přidávat nebo na co to bude...
 

DeletedUser

Guest
Kolekcie sme zatial nepridali, kedze chceme cim skor vypustit member system. Tu je screen z novej veci, co Inno nachystalo.

1315303035-clip-30kb.jpg
 

DeletedUser1318

Guest
Byť mne obsah vaší rychlé odpovědi víceméně zklamal, děkuji za vysvětlení.
Snad se někdy dožiju toho, že zatím téměř nesmyslný systém oceňování přinese i něco prospěšného do hry.
Ještě jednou dík oběma.
 

DeletedUser

Guest
Ono, v hre je zavedeny nejaky novy feature na odmenovanie po splneni urcitych Achievementov, ale zatial to nie je aktivovane, takze neviem blizsie povedat o co sa jedna.
 

DeletedUser8870

Guest
Hádám tedy dobře, že produkty z řemesel projdou menší úpravou?
 

DeletedUser

Guest
Velkou úpravou prošly také náhrdelníky.

Jakmile to bude možné,dodám screeny.Je to hnus,fuj tajbl...
 

DeletedUser

Guest
To je ta nejošklivější věc týkající se the-west. To vážně chtějí zavést do hry?
 

DeletedUser1318

Guest
Počínání Innogames už přestávám chápat, je tu ještě pořád spoustu slíbených novinek, spoustu nedotažených věcí, plno chyb, ale nejpodstatnější asi je zabývat se něčím, tak zbytečným, jako změnou grafiky.
Nebo nějaká vnitřní krize a následný pokus odvést pozornost jinam?
 

DeletedUser13514

Guest
Takhle grafika má být? Přijde mi to jako velký skok vzad, však je to přímo hnusný :(
 

DeletedUser11232

Guest
:zed: si snad z nás dělaj srandu :lool: myslím, že tentokrát se inno vuubec netrefilo :lovec:
 

DeletedUser

Guest
bojím se, že náhrdelníky to jen začíná...nevím, nakolik je nutné měnit grafiku, mně to připadá zbytečné, možná ji chtějí sjednotit, aby avatary nebyly od jedné firmy, kabáty od druhé a kalhoty od třetí....
 

Deleted User - 31870

Guest
Obávám se, že s tím nic nezmůžeme - leda založit průzkum, kde by se k tomu hráči vyjádřili a Wich to za nás předala vývojářům.. Ale vzhledem k tomu, že i na Beta fóru s tím byli dost zhnuseni, by to snad zavést nemuseli..
 
graficky to neni nijak vyrazne horsi (jen na ne nejsme zvykli), nicmene mi prijde ze posledni dobou se INNO jde opravdu opravdu do sebe a o prekot se snazi samo sebe prekonat v zavedeni co nejzbytecnejsi veci do hry ... nove obrazky stagnaci (=ubytku hracu) nijak nezabrani ..
 

DeletedUser

Guest
Neviem, prečo to musia meniť, takto to je dobré a už zaužívané. Len to nechajte tak a všetci budú spokojní :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru