• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tak včera proběhly na betě nějaké změny - za dosažení některých úspěchů jsou odměny (expy, peníze, tituly, předměty) včetně nového sběratelského setu... kdo tam hrajete, projděte si úspěchy

edit: jéé, ten novej set má skvělý předměty - neví někdo, jak je to s bonusy za set?

sběratelský set:
všechny předměty dávají +2 do všech atributů a +15 do dvou schopností
- klobouk: vytrvalost a man.zručnost
- náhrdelník: jízda a taktika
- puška: zdraví a opravy
- revolver: reflexy a obchod (mimochodem poškození 75-175!)
- bunda: úder a střílení
- boty: houževnatost a pasti
- pás: stavět a přesnost
- kalhoty: uhýbání a vést
- velbloud: plavání a vystupování
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Koukal jsem na to. Ale nevypadá to zatím , že by se odměny dostávali zpětně :( Nebo ano?
 

DeletedUser

Guest
No tak to by byl super dáreček třeba na Vánoce nebo do kdy ho nahrajou. Já zatím mám 14 810 bodů úspěchů, tak to by mohl být docela ranec:D
Koukám, že předměty nové sady "Sběratelská" se dostávají za splněné úspěchy "Pán těla, řetízků" atd. tedy za sbírky předmětů. Tak to budu mít skoro všechno, krom kalhot, opasků a zbraní do pravé ruky:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
sběratelský set:
všechny předměty dávají +2 do všech atributů a +15 do dvou schopností
- klobouk: vytrvalost a man.zručnost
- náhrdelník: jízda a taktika
- puška: zdraví a opravy
- revolver: reflexy a obchod (mimochodem poškození 75-175!)
- bunda: úder a střílení
- boty: houževnatost a pasti
- pás: stavět a přesnost
- kalhoty: uhýbání a vést
- velbloud: plavání a vystupování



ahoj za co dostanu ten set za ty úspěchy ??
 

DeletedUser

Guest
ahoj za co dostanu ten set za ty úspěchy ??

Za každý úspěch, který se jmenuje Pán .... dostaneš jeden předmět do sady. Takže když zkompletuješ všechny náhrdelníky a získáš Pána řetízků, dostaneš náhrdelník do sběratelovy sady. A tak je to s ostatním vybavením.
 

DeletedUser

Guest
No tak to by byl super dáreček třeba na Vánoce nebo do kdy ho nahrajou. Já zatím mám 14 810 bodů úspěchů, tak to by mohl být docela ranec:D
Koukám, že předměty nové sady "Sběratelská" se dostávají za splněné úspěchy "Pán těla, řetízků" atd. tedy za sbírky předmětů. Tak to budu mít skoro všechno, krom kalhot, opasků a zbraní do pravé ruky:)

pokud nemáš Rudolfa, tak nepočítej ani s jezdeckým zvířetem
škoda, že musíš sesbírat i všechny svítící předměty, abys to měl komplet
 

DeletedUser

Guest
pokud nemáš Rudolfa, tak nepočítej ani s jezdeckým zvířetem
škoda, že musíš sesbírat i všechny svítící předměty, abys to měl komplet

Jo, to jsem zapomněl a ještě volský potah (ale ten jsem měl) pak zlatýho osla a pštrosa, to nevím kde vezmu, zatím. Takže velbloud je v nedohlednu:-) Ale tohle všechno jsou jen informace z bety. V ostrých světech to může být jinak, tak že třeba ani rudolfa, pštrosa nebo zlatého osla potřebovat nebudeme;)

No ty svítící drahé předměty budou hodně velký problém, protože to se musí spoléhat jen na štěstí v bitvě, nebo max na truhly z úkolů:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zlatého osla dostaneš za úspěch King of rummage (česky asi Král veteše, nechce se mi to hledat...vydělej milion prodejem u dědy), pštrosa jsem zatím nezjistila, kde získáš...
...a ohledně potahu je problém v tom, že v úspěších se ti do sbírek zaznamenávají až předměty získané po zavedení úspěchů do hry (aspoň u mě to tak je, nemám třeba v úspěších odškrtnuté šedé hadry nebo rozbitý džbán), takže pokud jsi měl potah dříve, než byly úspěchy, asi máš smůlu...
 

DeletedUser

Guest
zlatého osla dostaneš za úspěch King of rummage (česky asi Král veteše, nechce se mi to hledat...vydělej milion prodejem u dědy), pštrosa jsem zatím nezjistila, kde získáš...
...a ohledně potahu je problém v tom, že v úspěších se ti do sbírek zaznamenávají až předměty získané po zavedení úspěchů do hry (aspoň u mě to tak je, nemám třeba v úspěších odškrtnuté šedé hadry nebo rozbitý džbán), takže pokud jsi měl potah dříve, než byly úspěchy, asi máš smůlu...

Král veteše není problém, ale povídám, že to je na betě, a to vůbec neznamená, že to bude i na normálních světech.
No s tím povozem by to byl podraz, plno hráčů má již ten úkol splněný a jistě ho už nezískají.
S tím máš samozřejmně pravdu, že předměty musíš znovu získat, aby se ti objevily ve sbírce, jen u toho povozu by mohla být výjimka, z pochopitelného důvodu.

Logické je, že hráči, kteří začnou hrát později již nemohou splnit vše nebo vše získat, ale hráči, co to hrají od začátku by tuto možnost ztratil neměli.
 
Jo, to jsem zapomněl a ještě volský potah (ale ten jsem měl) pak zlatýho osla a pštrosa, to nevím kde vezmu, zatím. Takže velbloud je v nedohlednu:-) Ale tohle všechno jsou jen informace z bety. V ostrých světech to může být jinak, tak že třeba ani rudolfa, pštrosa nebo zlatého osla potřebovat nebudeme;)

No ty svítící drahé předměty budou hodně velký problém, protože to se musí spoléhat jen na štěstí v bitvě, nebo max na truhly z úkolů:(

Tohle mě také štve :( Ale jednou psal Aschok na forum bety, že bude nová funkce na získání svítivých věcí. A nejspíš změnily dropy z beden. Teď větší šance na získání( aspon to psali na foru, já tam dnesak dostal drahý stetson).
 

DeletedUser

Guest
Tato hra sa dostala do extremu komercie. Nove duelove nastavanie...Cele je to iba o tahani nugiet na rebuildy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
kdo a za co to bude možno dostat...?

No to je taková abilitka, v některých hrách to funguje, jde o lákání nových hráčů za odměnu pro ty stávající. Takže ty někoho pozveš do hry pomocí nějakého odkazu, přes Facebook email anebo cosi jiného. No a když dotyčný začne hrát, popřípadě čehosi dosáhne, tak ty jako doporučitel dostaneš tu sedlovou brašnu.
 

DeletedUser

Guest
No to je taková abilitka, v některých hrách to funguje, jde o lákání nových hráčů za odměnu pro ty stávající. Takže ty někoho pozveš do hry pomocí nějakého odkazu, přes Facebook email anebo cosi jiného. No a když dotyčný začne hrát, popřípadě čehosi dosáhne, tak ty jako doporučitel dostaneš tu sedlovou brašnu.

Klasický nešvar, který tu chyběl. Na všech ostatních onlinovkách, co jsem hrál, byl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru