• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Na bete bol dnes update a nová grafika náhrdelníkov zmizla ;-) :hoj:
(vrátila sa stará grafika)
 

DeletedUser

Guest
Na bete bol dnes update a nová grafika náhrdelníkov zmizla ;-) :hoj:
(vrátila sa stará grafika)

já mám na betě pořád novou grafiku náhrdelníků

edit: omlouvám se, po smazání cache jsou zpět staré náhrdelníky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
Nová séria úloh(V Update 1.33 už druhá), Nový dizajn okna Telegramy a pri niektorých úspechoch pribudli aj odmeny... :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Zatím jsem zpozoroval pouze odměny v podobě zkušeností, a také jakési "Titel Belohnung", což jsou pravděpodobně medaile.
 

DeletedUser

Guest
Já to vidím takhle: Odměny jsou v podobě XP, $ a "titulů"- to myslím znamená, že před vaším jménem bude třeba "Dobrodruh" nebo "Počítačový řezník" a další. Ale nevím nic, to je jen můj odhad - v jiných hrách (např. Gladiatus) to tam je..
 

DeletedUser11033

Guest
Takto nikdo nebude motivovan ziskvat uzpechy, pokud zato budou jen XP a titul. Mely by zato davaz zchopnosti nebo atributy, jinak to je k nicemu :-(
 

DeletedUser

Guest
Už by ti Nemci mohli prísť s niečim veľkým alebo aspoň aby sa poker hral o reálne peniaze.
 
Rád bych věděl co ten druhý úkol bude zač. Nerad bych přahazoval schopnosti, abych pak zjistil že jsem měl raději počkat. I když bych takto asi čekal pořád...
 

DeletedUser

Guest
Ta druhá serie úkolů vypadá, že je taky určená spíš pro nižší levely.
 

DeletedUser

Guest
Rád bych věděl co ten druhý úkol bude zač. Nerad bych přahazoval schopnosti, abych pak zjistil že jsem měl raději počkat. I když bych takto asi čekal pořád...

To budeš muset stejně přehazovat, bo to je zákon schválnosti. Jen ti, co je stojí šaman jako luxusní auto s tím nemají problém (jako já), ti jen čekají:::))::
 

DeletedUser6989

Guest
Tak,po dlouhé době něco pořádného na dev-blogu http://devblog.the-west.net/?p=749&lang=en

O co tam jde (text je sice dlouhý,ale většinou jsou to bláboly;tohle je asi nejdůležitější) :
Ve verzi 1,3x - 1,4x (tzn možná až za 2 roky) by měl přijít nový vzhled města
- bude možné vlastní rozmístění budov - všechna města nebudou stejná
- možnost dekorací (pokud máte materiál) - stromy,rybníčky...
- budovy ve městě budou chátrat -> hráči je budou muset opravit,nebo přijdou o celou budovu


Jinak čistě k verzi 1,33 :
- je zde taky zmíněna existence seznamu změn pro trh,jako reakce na názory hráčů (možná se konečně dočkáme hromadného prodávání) - další info bude prý brzy zveřejněno
- zatím se všechno úsilí věnuje novému vzhledu na betě a opravě bugů
 
Naposledy upraveno moderátorem:
A co nové hadry, kdysi jsem viděl screen a v něm nějaký indiánský hábit v černé bravě a další věci. Přibyde nové oblečení? A co všechno přidají?
 

DeletedUser6989

Guest
Zpráva z facebooku ( http://www.facebook.com/TheWestGame ):
Update 1.33 is comming soon. We developed a cool friend invite system with some special awards. More information will be published in your forum in a few days!

Update 1,33 se blíží.Vytvořili jsme skvělý systém zvaní přátel se speciálními odměnami.Více informací sdělíme na našem fóru během několika dní.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru