• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Produkt za 10 min

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim,

Je možné najít produkt za 10 min ?

:smoker:

Edit : Za 5 min to bude ve větší velikosti, moc se omlouvám

Edit 2: Moc se stydím, za to, že namám mozillu, ale jsem na sestřině PC ... :'(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To procento, které tam máš za 30 minut, vydělíš 3 a máš výsledek :).
 

DeletedUser6123

Guest
Jo ale potřebuješ vážně moc velké štěstí hlavně když jsi našl to pírko to je hodně težké najít i za dvě hodiny.
 

DeletedUser

Guest
ja som za 5 minut nasiel dynamit ale kamo v tom 1. obrazku,naco ti je dole malovanie??? :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser4620

Guest
ja ta prekvapim, ale za 10 minut sa da najst aj predmet ;) je to vsak velmi nepravdepodobne..
napr ja som tak nasiel pri kradezi koni sedy sirak (potreboval som cca asi 10$, tak som dal 10 minut pracovat) :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Produkt samozřejmě lze najít za 10 minut, ovšem je to velká náhoda ;) - avšak o práci na 5 minut slyším prvně! :ehm: Myslím, že dostatečně vysvětleno a můžeme LOCK :)
 

DeletedUser

Guest
Ano je, 1 předmět, 1 produkt, Maximální možnost na získání předmětů/produktů je 1 od každého ...;)
 

DeletedUser

Guest
Mě je jasný, že je to možný, ale pořád mě vrtá hlavou, že jsem měl takový štěstí...
 

DeletedUser

Guest
vim ze to zni strasne nepravdepodobne: ale kamarad nasel za 10min hlidani pevnosti 2 VLAJKY UNIE!! ale uz nemam ten screen takze nemam dukaz :)
 

DeletedUser4517

Guest
klidne to je mozne delas treba 50 hodin hlidani pevnosti a najednou das 10 minut a bum ho
 

DeletedUser6324

Guest
To je trochu blbost, ne? To bych fakt rád viděl ten screen, protože i když děláš sběr tabáku, tak nemusíš najít ten tabák za 10 min, protože 100:3= 33,3% šance. A navíc při 10 minutách nemůžeš najít 2 produkty. Pokud to není bug :ups ha:
A nekecal ti kamarád náhodou?
 

DeletedUser

Guest
To je trochu blbost, ne? To bych fakt rád viděl ten screen, protože i když děláš sběr tabáku, tak nemusíš najít ten tabák za 10 min, protože 100:3= 33,3% šance. A navíc při 10 minutách nemůžeš najít 2 produkty. Pokud to není bug :ups ha:
A nekecal ti kamarád náhodou?

ja sem to videl :) ukazoval mi screen.... :) ale uz ho prej nema :(
 

DeletedUser

Guest
ja sem to videl :) ukazoval mi screen.... :) ale uz ho prej nema :(

No, je to velice nepravděpodobné, buď ti ten screen sfalšoval a nebo se opravdu jedná o bug, za 10 minut NEJDE nalézt 2 vlajky unie, už naleznutí 1. má šanci za 10 minut 0.6%

PS: Nevymýšlíš si náhodou :sorry: :sugar sugar:
 

Deleted User - 31870

Guest
Doporučuji pročíst **TENTO** odkaz, kde se zabývají možným výpočtem zisku produktu - samozřejmě pouze na teoretické rovině, ve skutečnosti produkt dostat nemusíte (jak sami víte, když čekáte např. 50 h na jeden produkt kvůli splnění úkolu). Šance na nalezení 2 vlajek během 10 minut je opravdu mizivá.
 

DeletedUser6123

Guest
ja sem to videl :) ukazoval mi screen.... :) ale uz ho prej nema :(

Jo viděl jsem na sedmičce v nálezy dvě vlajky ale myslím že to trvalo dve hodiny moment kouknu se.
Zde foldas našel za dvě hodiny dvě vlajky http://tw-help.net/img.php?type=oznam&id=1496158487.Není to půl hodiny ale je to skoro ono.

Aha on ten link nefunguje takže tady je ten příspěvek
img.php


Druhé hlídání pevnosti:smoker:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru