• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Produkt za 10 min

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim,

Je možné najít produkt za 10 min ?

:smoker:

Edit : Za 5 min to bude ve větší velikosti, moc se omlouvám

Edit 2: Moc se stydím, za to, že namám mozillu, ale jsem na sestřině PC ... :'(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To procento, které tam máš za 30 minut, vydělíš 3 a máš výsledek :).
 

DeletedUser6123

Guest
Jo ale potřebuješ vážně moc velké štěstí hlavně když jsi našl to pírko to je hodně težké najít i za dvě hodiny.
 

DeletedUser

Guest
ja som za 5 minut nasiel dynamit ale kamo v tom 1. obrazku,naco ti je dole malovanie??? :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser4620

Guest
ja ta prekvapim, ale za 10 minut sa da najst aj predmet ;) je to vsak velmi nepravdepodobne..
napr ja som tak nasiel pri kradezi koni sedy sirak (potreboval som cca asi 10$, tak som dal 10 minut pracovat) :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Produkt samozřejmě lze najít za 10 minut, ovšem je to velká náhoda ;) - avšak o práci na 5 minut slyším prvně! :ehm: Myslím, že dostatečně vysvětleno a můžeme LOCK :)
 

DeletedUser

Guest
Ano je, 1 předmět, 1 produkt, Maximální možnost na získání předmětů/produktů je 1 od každého ...;)
 

DeletedUser

Guest
Mě je jasný, že je to možný, ale pořád mě vrtá hlavou, že jsem měl takový štěstí...
 

DeletedUser

Guest
vim ze to zni strasne nepravdepodobne: ale kamarad nasel za 10min hlidani pevnosti 2 VLAJKY UNIE!! ale uz nemam ten screen takze nemam dukaz :)
 

DeletedUser4517

Guest
klidne to je mozne delas treba 50 hodin hlidani pevnosti a najednou das 10 minut a bum ho
 

DeletedUser6324

Guest
To je trochu blbost, ne? To bych fakt rád viděl ten screen, protože i když děláš sběr tabáku, tak nemusíš najít ten tabák za 10 min, protože 100:3= 33,3% šance. A navíc při 10 minutách nemůžeš najít 2 produkty. Pokud to není bug :ups ha:
A nekecal ti kamarád náhodou?
 

DeletedUser

Guest
To je trochu blbost, ne? To bych fakt rád viděl ten screen, protože i když děláš sběr tabáku, tak nemusíš najít ten tabák za 10 min, protože 100:3= 33,3% šance. A navíc při 10 minutách nemůžeš najít 2 produkty. Pokud to není bug :ups ha:
A nekecal ti kamarád náhodou?

ja sem to videl :) ukazoval mi screen.... :) ale uz ho prej nema :(
 

DeletedUser

Guest
ja sem to videl :) ukazoval mi screen.... :) ale uz ho prej nema :(

No, je to velice nepravděpodobné, buď ti ten screen sfalšoval a nebo se opravdu jedná o bug, za 10 minut NEJDE nalézt 2 vlajky unie, už naleznutí 1. má šanci za 10 minut 0.6%

PS: Nevymýšlíš si náhodou :sorry: :sugar sugar:
 

Deleted User - 31870

Guest
Doporučuji pročíst **TENTO** odkaz, kde se zabývají možným výpočtem zisku produktu - samozřejmě pouze na teoretické rovině, ve skutečnosti produkt dostat nemusíte (jak sami víte, když čekáte např. 50 h na jeden produkt kvůli splnění úkolu). Šance na nalezení 2 vlajek během 10 minut je opravdu mizivá.
 

DeletedUser6123

Guest
ja sem to videl :) ukazoval mi screen.... :) ale uz ho prej nema :(

Jo viděl jsem na sedmičce v nálezy dvě vlajky ale myslím že to trvalo dve hodiny moment kouknu se.
Zde foldas našel za dvě hodiny dvě vlajky http://tw-help.net/img.php?type=oznam&id=1496158487.Není to půl hodiny ale je to skoro ono.

Aha on ten link nefunguje takže tady je ten příspěvek
img.php


Druhé hlídání pevnosti:smoker:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru