• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Produkt za 10 min

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
co když Vám řeknu že za 2 hodiny (2 dohromady,nic po 10 minutách) jde naleznout 9 produktů . :) uvěříte mi ? ;)

vim ze to zni strasne nepravdepodobne: ale kamarad nasel za 10min hlidani pevnosti 2 VLAJKY UNIE!! ale uz nemam ten screen takze nemam dukaz :)

tohle je blbost :D
 

DeletedUser6123

Guest
co když Vám řeknu že za 2 hodiny (2 dohromady,nic po 10 minutách) jde naleznout 9 produktů . :) uvěříte mi ? ;)



tohle je blbost :D

Za dvě hodiny v celku.To je zcela nemožné.Nejvíce produktů lze najít 4 a to v práci sběr tabáku a tloucv cukrovou třtinu tam je šance na nalezení produktů 100%.
 

DeletedUser

Guest
co když Vám řeknu že za 2 hodiny (2 dohromady,nic po 10 minutách) jde naleznout 9 produktů . :) uvěříte mi ? ;)

No jasně, jen nechci vědět, jaké další události, statisticky též nereálné, se musí přihodit... :)

(samozřejmě jen pokud považuješ lístek č.1 za produkt a ne quest item, nebo vycházkovou hůl za produkt a ne za předmět, který se vkládá do místa produktu)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmm.Já našel 8 produktů na jeden zátah :D a to celkem s přehledem .Přiznávám 9 už je nad hranici štěstí ale nějaká opravdu minimální šance tu je :)

No jasně, jen nechci vědět, jaké další události, statisticky též nereálné, se musí přihodit... :)

(samozřejmě jen pokud považuješ lístek č.1 za produkt a ne quest item, nebo vycházkovou hůl za produkt a ne za předmět, který se vkládá do místa produktu)

Kazíš mi tu radost :)

EDIT : Jej omluva za double prosím spojit ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Hmm.Já našel 8 produktů na jeden zátah :D a to celkem s přehledem .Přiznávám 9 už je nad hranici štěstí ale nějaká opravdu minimální šance tu je :)



Kazíš mi tu radost :)

EDIT : Jej omluva za double prosím spojit ;)

Tak mi ukaž screen.8 produktů je vážně až moc.
 

DeletedUser

Guest
Dělal jsi někdy práci lovit bobry :D ? Screen už nemám ;)

jo... tak to jooo :loool:
za 2 hoďky můžeš myslím najít od jednoho produktu 4... takže u práce s dvěma produkty max osm produktů... a pokud by byla práce se třemi produkty, tak 12 produktů...:loool::loool::loool:
já jsem u práce lovit bobry měl max 6 produktů... ale nějak sem si na to nevzpoměl :ups ha:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru