• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Produkt za 10 min

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
co když Vám řeknu že za 2 hodiny (2 dohromady,nic po 10 minutách) jde naleznout 9 produktů . :) uvěříte mi ? ;)

vim ze to zni strasne nepravdepodobne: ale kamarad nasel za 10min hlidani pevnosti 2 VLAJKY UNIE!! ale uz nemam ten screen takze nemam dukaz :)

tohle je blbost :D
 

DeletedUser6123

Guest
co když Vám řeknu že za 2 hodiny (2 dohromady,nic po 10 minutách) jde naleznout 9 produktů . :) uvěříte mi ? ;)



tohle je blbost :D

Za dvě hodiny v celku.To je zcela nemožné.Nejvíce produktů lze najít 4 a to v práci sběr tabáku a tloucv cukrovou třtinu tam je šance na nalezení produktů 100%.
 

DeletedUser

Guest
co když Vám řeknu že za 2 hodiny (2 dohromady,nic po 10 minutách) jde naleznout 9 produktů . :) uvěříte mi ? ;)

No jasně, jen nechci vědět, jaké další události, statisticky též nereálné, se musí přihodit... :)

(samozřejmě jen pokud považuješ lístek č.1 za produkt a ne quest item, nebo vycházkovou hůl za produkt a ne za předmět, který se vkládá do místa produktu)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmm.Já našel 8 produktů na jeden zátah :D a to celkem s přehledem .Přiznávám 9 už je nad hranici štěstí ale nějaká opravdu minimální šance tu je :)

No jasně, jen nechci vědět, jaké další události, statisticky též nereálné, se musí přihodit... :)

(samozřejmě jen pokud považuješ lístek č.1 za produkt a ne quest item, nebo vycházkovou hůl za produkt a ne za předmět, který se vkládá do místa produktu)

Kazíš mi tu radost :)

EDIT : Jej omluva za double prosím spojit ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Hmm.Já našel 8 produktů na jeden zátah :D a to celkem s přehledem .Přiznávám 9 už je nad hranici štěstí ale nějaká opravdu minimální šance tu je :)



Kazíš mi tu radost :)

EDIT : Jej omluva za double prosím spojit ;)

Tak mi ukaž screen.8 produktů je vážně až moc.
 

DeletedUser

Guest
Dělal jsi někdy práci lovit bobry :D ? Screen už nemám ;)

jo... tak to jooo :loool:
za 2 hoďky můžeš myslím najít od jednoho produktu 4... takže u práce s dvěma produkty max osm produktů... a pokud by byla práce se třemi produkty, tak 12 produktů...:loool::loool::loool:
já jsem u práce lovit bobry měl max 6 produktů... ale nějak sem si na to nevzpoměl :ups ha:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru