• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Call of Juarez: Bound in Blood

DeletedUser7063

Guest
Dnes jsem hrál demo 2,ale přišlo mi teda mnohem horší než předchozí díl.
1)Ray se pohybuje mnohem pomaleji,občas mám pocit,že nad ním ani nemám kontrolu,nepřátele myslím zaměřuje automaticky :(
2)Obchodník se zbraněmi
Co je to za kravinu?
Polovina města je mrtvá,ale zatím jeden obchodník se zbraněmi stojí za pultem.
A můžu si tam nakoupit zbraně.
Lepší to bylo v 1.kde si je můžu pouze šlohnout.
3)Grafika
Grafika mi přišla taky o dost slabší než v 1,ale možná je to mým počítačem.

Celkově je to prostě horší.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A v 1 jsem používal ve vlaku zrychlený mód na pistolku(dává se tlačítkem Y)
,zvláště když se u toho používá rychlopalná pistolka,tak je to povedené :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hraje to i někdo z vás jako Mulťák?

1) Tak s tím pomalejším pohybem moc nesouhlasím. a i když je to možná pravda, dá se to pochopit, jelikož v 1 byl Ray mašina na zabíjení, dokonalý zabiják, takže uměl skvěle všechno. Ale ve 2 je i Thomas, a ten doplňuje to, co chybí Rayovi.

2) No možná je to trochu nelogické, ale já u něj stejně moc nenakupuji :)

3) Grafika je rozhodně lepší než v 1, ale to se nedá zase takhle říct, protože v 1 byla
taky skvělá ;)

Mulťák nehraju, protože to nejde, když jsem si tu hru ******* :loool:
 

DeletedUser

Guest
Jo,já myslel Mulťák v 1 :)
Ale opravdu grafika my přišla lepší v 1 a ve 2demu nejde hrát za Thomase :(
 

DeletedUser

Guest
Delicius169: Já tedy hraju prozatím za Thomase, nicméně v rámci kampaně je v některých levelech zakázán, takže se mi dostal do rukou i Ray. Pokud je nepřítel blízko tebe, má Ray s kolty opravdu nenápadný autoaiming. Na větší vzdálenost ho nemá.
K obchodníkovi - vzhledem k tomu, že se občas ve městě vyskytne i civilista, tak to zas až tak do očí nemlátí, že je obchodník jedinný žijící ;-)
V manuálu i ve hře se tvrdí, že ten pohyblivější je Thomas - Ray je něco jako tank :-D
 

DeletedUser

Guest
Nyní Vám představuji webb o CoJ...
Pracuji na něm s foldasem o CoJ: BiB
Klik
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1447

Guest
Už mám CoJ:BiB hustá hra.Ale mulťák nehraju protože to mám ****** :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
no potrebuji poradit,kdyz dam multiplayer,internet,chce to nahrat internetový profil-a kdyz to dam nahravat-rekne to ze to nahrat nejde.nevite co s tím??
PS:hru mam koupenou.a take mam stazeny nejnovejsi patch...

Edit:už to jede,nejlepsi je hombre...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já jsem teď prošel jedničku. Je to skvělá hra. Dvojku bych chtěl pod stromeček :D
 

DeletedUser

Guest
Tak, už jsou titulky v CZ!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím pomozte mi! ve čtvrtek jsem si kupoval hru CoJ 2 BiB, dneska jsem si na to byl na poště. Ale když to doinstaluju a pustím napíše mi to tohle:
FATAL ERROR!!! Cannot intialize renderer

něco takovýho... nevím jestli to zase není ten pitomej CRACK :(
 

DeletedUser

Guest
Prosím pomozte mi! ve čtvrtek jsem si kupoval hru CoJ 2 BiB, dneska jsem si na to byl na poště. Ale když to doinstaluju a pustím napíše mi to tohle:
FATAL ERROR!!! Cannot intialize renderer

něco takovýho... nevím jestli to zase není ten pitomej CRACK :(

Třeba PC něco nesplňuje ( malá šance ) nebo je něcošpatně. Také to může být chyba hry, to bys jí mohl reklamovat.
 

DeletedUser

Guest
Už ASI vím v čem je problém. Podívám se na to, kdyžtak ti jadníku napíšu.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
nevíte jak mám ve druhém Aktu 4 misi (v aktu je to první mise) jak mám porazit toho chřestíše v duelu? hraji za raye ale aj kdybych hrál za tohmase dělá mi to tenhle problém:
Když vytáhnu zbran po zaznění zvonu tak vyjede nahoru obrazovky a mezitím mě zabije... jak mám udělat aby jsem rovnou střílel??
 

DeletedUser7063

Guest
Prostě musíš co nejrychlejc šáhnout po zbrani a hned jak se ti objeví zaměřovač, tak vystřelit.
 

DeletedUser

Guest
A chodit tak aby jsi byl naproti němu, potom na něj hned zamíříš stačí vystřelit ( až má na sobě červenej zaměřovač ) a je to :)
 

DeletedUser

Guest
jo, díky... ted jsem to dohrál... mimochodem, ty tzv. extra mise, jak je přidám do hry?? přetáhnout do hry? :D
 

DeletedUser

Guest
Achjo, EXTRA mise mi přidat nejdou, nemůžu vyhrát s Thomasem duel :( v tý blbý pevnosti.
 
Nahoru